Skocz do zawartości

Killzone 3


Jakim

Rekomendowane odpowiedzi

Mysle, ze kazdy doskonale wie, ze obie te obronie mozna wziac i z nimi chodzic.

 

BTW. Za szybko jednak Sev porusza sie zarowno z minigunem jak i WASPem. W zasadzie nie powinien w ogole, ale znowu bylyby narzekania, ze postac w Killzone rusza sie jak mucha w smole, wiec moze i lepiej?

 

Według mnie powinni zrobić tak jak w KZ2 po patchach- mały ciężar broni w multi, duży w singlu, a teraz ( po ograniu dema i bety ) to nawet z w.a.s.p.em biegasz szybko...( na podstawie dema)dry.gif .

 

Mam nadzieje że naprawią to w KZ3 ( może patch ?? )

Odnośnik do komentarza

To chyba nie będzie przesada jeśli stwierdzę, że będzie to najlepsza część serii? :thumbsup: Demo może stwarzać złudne wrażenie całości ale różnice w dynamice w porównaniu do KZ2 widać gołym okiem, w grafice również. Mam nadzieję, że będzie ciekawiej niż poprzednio. Do multi trzeba się przyzwyczaić na nowo.

Odnośnik do komentarza

Kurde, tak sobie mysle... Sony niby na ten rok ma sporo koszących exclusive'ow, jednak sprzedaz ich gier jest delikatnie mowiac skromna. Od momentu premiery LBP2 minal juz miesiac, tymczasem gra nie znalazla jeszcze nawet 1 miliona nabywcow! Za pare dni premiera Killzone 3... jesli giera ta w pierwszym tygodniu od premiery nie znajdzie miliona wlascicieli to zwyczajnie bedzie ja trzeba uznac za kolejny, mocny ex, ale nie żaden system-seller o liczącej sie na rynku marce. Nie wiem czy zawodzi marketing, czy co... :confused:

Odnośnik do komentarza

Demko w singlu jest świetne. Genialna grafika, do tego półotwarte projekty lokacji (ciutka swobody)...dla mnie bomba. Razi torchę tradycyjnie półgłówkowata narracja (te sztampowe dialogi) i takaż historyjka w tle, do tego skrypt na skrypcie...Ale w końcu to fps. Jest git. Napewno wesprę ten projekt zakupem własnej kopii gry :thumbsup: .

Edytowane przez JanzKijan
Odnośnik do komentarza

Kurde, tak sobie mysle... Sony niby na ten rok ma sporo koszących exclusive'ow, jednak sprzedaz ich gier jest delikatnie mowiac skromna. Od momentu premiery LBP2 minal juz miesiac, tymczasem gra nie znalazla jeszcze nawet 1 miliona nabywcow! Za pare dni premiera Killzone 3... jesli giera ta w pierwszym tygodniu od premiery nie znajdzie miliona wlascicieli to zwyczajnie bedzie ja trzeba uznac za kolejny, mocny ex, ale nie żaden system-seller o liczącej sie na rynku marce. Nie wiem czy zawodzi marketing, czy co... :confused:

 

Sorry z off topa ale co do LBP2 to sprzedaje się w 1 miesiącu znacznie lepiej od LBP, które już łącznie znalazło ok 4 mln nabywców. To jest po prostu taka gra, która przez dość długi czas będzie się w miarę przyzwoicie sprzedawała. Sądzę, że w całym cyklu życia produktu LBP 2 dojedzie do 5 mln.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...