Skocz do zawartości

Valkyria Chronicles 2


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

O kurcze to jednak dokończą te tłumaczenie! Spoko, szkoda tylko, że nie mam przerobionego PSP, zresztą wątpię by brat się na takie coś zgodził bo to jego maszynka.

Gdyby tylko wydawcą serii był ktoś inny niż Sega to może już dawno miałbym ograną "trójkę" w wersji ang:/

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Patch wyszedł! :D Tzn. nie jest to wersja finalna, ale główny wątek jest skończony. Pozostało dokończyć część misji pobocznych, dodatki w stylu encyklopedii i ponaprawiać bugi.

 

To-do list:

Fix the bugs mentioned above

Finish the mission objectives

Most E2 exclusive missions

DLC missions and translations

Encyclopedia and Newspaper entries

http://vc3translationproject.wordpress.com/2013/12/25/patch-download-and-instructions/

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Fabula jest calutka przetlumaczona, misje poboczne rozwijajace watek bohaterow skladu tez, wszystko dziala bez zgrzytow, jedynie misje z DLC i encyklopedia nie sa przetlumaczone, ale na jedno i drugie mam wybite, misje z DLC daja zbyt wczesnie zbyt silne bronie a encyklopedie mam juz na wiki w razie czego.

 

Takze smialo mozna zabierac sie za granie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Jeszcze na taką niepotwierdzoną plote trafiłem na neogafie, post jest z maja.

 

 

This week's famitsu leak has Valkyria Chronicle 1 Remake, 2&3 Remake coming out for Playstation 4.

-1 releasing this summer, 2&3 fall.
-1 has visual upgrade
-2 and 3 are remake with graphics based on 1's visual style
-includes every DLC
-lots of balance adjustments

source is 2ch leak but its reliable source so its basically confirmed.

edit: It seems like its 2 separate titles. 1 is releasing separately and 2&3 are collection

Odnośnik do komentarza

Jeśli to prawda to świetna sprawa.Choć bardziej bym się cieszył jakby ogłosili tez tą kolekcję na PS3 bo przecież spokojnie by to chlebak przeliczył.

No ale przynajmniej kolejna potencjalna gierko-składanka dla której warto bedzie kupić PS4.

Edytowane przez Paliodor
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...