Skocz do zawartości

Valkyria Chronicles 2


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie zapowiedziano kontynuacje VC2.Cudowna wiadomość dla każdego kto grał w pierwszą cześć na ps3 z tym ,że jest mały problem....zapowiedziano ją na psp,poniżej pierwszy skan.Całość hula na Canvas Engine(ten sam co napędzał grę na ps3) i jest gotowa w 60%

vc2scan.jpg

 

oficjalna strona - http://valkyria2.jp/ (ruszy za kilka dni)

 

 

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

W końcu doczekam się kontynuacji jednej z najlepszych gier, jakie ukazały się na PS3. Tylko czemu wydają ją na PSP. Wolę moje 32cale i super jakość grafiki, niż portstacje od Sony...

Co za porażka, no ale zagrać trzeba będzie.

Może jak zarobią na tej odsłonie na psp to doczekam się jeszcze jakiejś wersji na PS3...

Odnośnik do komentarza

Przeczuwałem wersję na PSP, ale myślałem, że będzie to spinoff. No cóż coraz więcej argumentów za kupnem PSP. Wiadomo coś o fabule tej części bo z japońskim to u mnie kiepsko.

 

In Japan, the game is to be known as Senjo no Valkyria 2: Gallia Ourisshikan Gakkou. This can be translated (unofficially, of course -- the game hasn't been announced for America yet) as Valkyria Chronicles 2: Gallia Military Academy.

 

The concepts of the sequel are "school" and "war." You play as Aban Hadens, a student at Ranseal Royal Military Academy. Aban and his friends switch off between normal student life and life as soldiers on the battle field.

 

The game is set in 1937, two years after the events of the first game. The nation of Gallia, in an attempt to control internal unrest, is tapping top students from the Academy to send out to the front lines. That's where Aban and friends come into the picture, it seems.

 

While the school concept is new, the game will have missions where you face off on the battle field in full 3D. We're not sure of the specifics yet, but we'll let you know once we've heard more.

 

Valkyria Chronicles hits the Japanese PSP this winter.

 

IGN.com

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Dodam jeszcze parę szczegółów od siebie:

 

- w tworzenie VC2 zaangażowani są ludzie od pierwszej części

- ponownie wykorzystany zostanie CANVAS

- system rozwoju i kustomizacji zostanie wzbogacony

- w VC2 zmieniać się będą pory roku

 

Poza tym IGN troszkę spłycił koncepcję gry ograniczając się do dwóch słów ale tego nie chce mi się już poprawiać.

Odnośnik do komentarza

Hm ..... ciekawe ciekawe, może i warto zainwestować w PSP w końcu i tak miałem to zrobić :).

Troche smuci fakt że PSP a nie PS3, można pomyśleć że twórcy idą na standardową już łatwiznę a przy okazji zarobią krocie (w końcu to handheld, a Japonia jaki kraj graczy my już wiemy ;)).

Tyle tylko że jak tytuł przyjmie się u nas ?, raczej będzie potraktowany jako spin off ...

Co do postaci nei mam im nic do zarzucenia (widać że twórcy chcą iść na inne prądy, a kto wie może i powrót Welkina & Squad 7 jakiś zobaczymy :D), ale CO TO MA BYĆ toto na dole po prawej, Valkyria ?! (ale ma "małego")

I dlaczego jest tana wypięta ?!, co orgazmu dostała ?!, gdzie jest moja ukochana (martwa) Selvaria Bles ?!

 

I dlaczego ZNOWU Imperium, a nie np Federacja ?! (to byłoby naprawdę ciekawe !), widzę że zajeli już Galii południowo-wschodnią część (niebezpiecznie blisko stolicy), będą mieli studenci co robić :P.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza
A wlasnie ze jest na co narzekac ( a przynajmnije ja bede), bo w VC2 chetnie bym zagral, a psp nie posiadam i nie zamierzam kupowac w przyszlosci :censored2:

 

Bez przesady pozyczysz PSP od kumpla albo kupisz na allegro uzywke i opchniesz z mala strata. Narzekac to by bylo na co jakby wychodzilo na kosztujace 1000 zeta Wii, ktorego prawie nikt w Polsce nie ma.

Odnośnik do komentarza

Nie zamierzam PSP ani pozyczac, ani kupowac. Wyjscie kontynuacji na psp zamiast na normalne konsole jest pomyslem...smamolubnym?nienamiejscu lub po prostu glupim ( ale devsi tam wiedza lepiej, oni patrza przez pryzmat portfela i jak to ktos zaznaczyl, robienie gier na psp jest tansze...) i DLA MNIE to tak jakby wogole nie bylo kontynuacji. Mam cicha nadzieje ze jednak sie zrehabilituja i po premierze VC2 na psp zrobiona werjse na ps3.

Odnośnik do komentarza

wychodzi na psp bo jest większa baza użytkowników tej konsoli(szczególnie w Japonii mają manię na punkcie konsoli przenośnych) oraz koszty developingu są o wiele mniejsze.Ta decyzja jest spowodowana tylko i wyłącznie kasą oraz faktem jak słabo sprzedała się część pierwsza na ps3.W tej branży tak jak w większości sfer w życiu liczą się tylko i wyłącznie pieniądze.

 

ps. z podobnych powodów na ps3/x360 nie mamy jeszcze Dragon Quest,Persony,Suikodena itp

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...