Skocz do zawartości

Valkyria Chronicles 2


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Czytam kilka faktów (platforma, zmiany w systemie) o kontynuacji gry która mi się podoba i której jeszcze nie skończyłem?

I myslisz ze NIKT nie napisze nic w tym temacie, o rzeczach o ktorych jeszcze nie wiesz ??

Jakbym ja tego nie zrobil to ktos inny :lol:

Ależ możesz sobie pisać co ci się żywnie podoba, ale to w twoim (pipi)ym interesie leży, żeby ewentualne spoilery cenzurować. Tyczy się to każdego tematu i nie podlega dyskusji.

Odnośnik do komentarza

Ale czy ty rozumiesz ze to guzik daje bo ludzie swoja glupota (nie obrazajac ciebie oczywiscie) i tak zagladaja pod te spojlery i potem pluja zolcia w postach ?

 

Wszyscy musieliby chyba co chwila dopisywac - "uwaga super duper spojler - jezeli nie przeszedles X i nie doszedles do Y nie czytaj tresci Z blablabla" Bo ktos np nie przeszedl 1 misji i nie wie co jest w drugiej no LOL :P.

 

Rozumiem twoja irytacje, ale serio, gdybym byl toba i nie przeszedl jeszcze kampanii Gallian i wchodzil na temat VC2 (imo kuszacy) i jeszcze posty czytal .... Balbym sie :P.

Odnośnik do komentarza

To, że ktoś sobie zagląda pod ospoilerowany tekst mam głęboko w d, bo ja tego nie robię.

 

Pisałem. Wchodząc do tego tematu spodziewam się poczytać coś o grze, pooglądać skany, obrazki. A nie rozpaczać, których z bohaterów z poprzedniej części nie zobaczę, bo zgineli -_-

 

Chcecie gadać o kontynuacji? Droga wolna, ale łaskawie proszę odwalić się od części pierwszej, bo to nie temat od tego.

 

PS: Co innego nawiązania do systemu, wzmianka o wydarzeniach, a co innego jawne spoilowanie fabuły.

Odnośnik do komentarza

Aha, a więc jak ktoś napisze text w stylu "ciekawe czy zobaczymy Welkina" - tzn że chyba przeżył w jedynce, to może też spojler, bo co mógł też zginąć ??

To jest sequel a więc wzmianka o poprzednich wydarzeniach jest czymś normalnym, a zaglądanie do sequela nie znając wydarzeń z poprzedniczki już nie za bardzo IMO.

 

Kończę offtop.

 

Odnośnik do komentarza

Dobra. Po tej akcji gdzie walnąłeś byka, ale ostro wszystkim wkręcałeś, że tak miało być bo "miałeś coś innego na myśli" wiem, że nie jesteś człowiekiem który przyzna się do błędu i powie "sry, z(pipi)ałem, mea culpa". Nie szkodzi. Też kończę offa, ale mam nadzieję że jakieś wnioski zostały wyciągnięte.

Odnośnik do komentarza

Chodziło ci o mój stary versus z Gooralskim ? :P

A to zupełnie co innego i nie mieszaj tamtej sprawy z tą, i żadnego byka nie strzeliłem, tylko ty czytając posty człowieku o-o'.

I błagam nie pouczaj, doskonale wiem do czego służy przycisk spojler i zaprawdę umiem się nim posługiwać w razie konieczności.

I owszem umiem przyznać się szczerzę jak naprawdę coś spie.rdolę (chociaż na tym forum generalnie wolę pisać bardziej na luzie aniżeli poważnie), ale tylko jeżeli naprawdę :P.

 

Wracając do tematu -

 

Strasznie nie podoba mi się dolna-prawa część hud'u, taki ... prostacki, jak na sequel ...

Tak ... nadal przeżywam dlaczego to musi mieć "2" w tytule, a nie jakiś PSP'kowy spin-off !

Odnośnik do komentarza
Strasznie nie podoba mi się dolna-prawa część hud'u, taki ... prostacki, jak na sequel ...

No nie jest jakiś rewelacyjny ale może jeszcze go zmienią w finalnej wersji gry.

 

Tak ... nadal przeżywam dlaczego to musi mieć "2" w tytule, a nie jakiś PSP'kowy spin-off !

Nie tylko ty tak to przeżywasz <_<

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Nowe informacje o VC2:

http://kontownia.wor...-nowych-detali/

 

Jak dla mnie to jedna z niewielu gier jakie kupie na psp. Widze, ze po poczatkowych obawach o to, ze zrobia z VC na psp jakas gre po(pipi)ke, okazuje sie ostatecznie, ze Sega przyklada sie do tej czesci i mozna smialo oczekiwac, dobrego nastepce poprzedniej czesci.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 lata później...

Guernica, na serio? to ja chyba w inną grę grałem...

 

Historia w grze jest do bani, postaci są do bani a ich problemy życiowe to jakiś żart, po genialnej jedynce dwójka ma tylko system walki taki sam, reszta jest gorsza...

Tak czy siak, osobiście nie przeszedłem gry, poddałem się po około 17h na liczniku :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...