Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Omielanczuka nie widziałem ale mam wrażenie że większości Polaków wystarczy sam angaż do Ufc a liczy się styl w jakim się walczy, ma być widowiskowo,ma być nie tylko efektywnie ale i efektownie, tego chce widz.

Co do Silvy to jak na taką przerwę i 4 dychy na karku to nie ma co narzekać ale jego era się już skończyła...

Odnośnik do komentarza

Omielanczuk dal walke lepsza niz kilku ostatnich ciezkich. Ladnie pracowal. Syryjczyk swoim sciemnianiem niszczyl widowisko.

Ja sie nie zgodze, ze wiekszosci wystarczyl angaz. Jotko imo swietny talent, wygral wczoraj z anglikiem ktory byl uznawany za dobry talent. Ogolnie bardzo widowiskowo Jotko walczy, mi sie podoba. Bardzo lubie pletwala i tez daje rade, a jego chyba 2 walki byly walkami z bonusem za walki wieczoru. Mamy mistrzynie przeciez tez :), a Karolina tez dala swietna walke. Ogolnie dla mnie jedyny kto zawodzi to Blachowicz, bo liczylem, ze pokaze wiecej. Moze jeszcze zablysnie. Reszta polakow juz spoko.

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Pletwal dał się również złapać na koksie więc nie ma się czym jarać. A jego walka z Alem Iuaquinta która widziałem na żywo w Manchesterze to była najgorsza rzecz jaka widziałem na żywo koleś miał tylko udany debiut w Brazyli gdzie dostawał oklep cały czas ale w końcu jakimś cudem udało mu się wyciągnąć kimure.

Odnośnik do komentarza

Zostal zlapany, odbebnil i nie ma co wspominac. Gosc walczy dla mnie swietnie, podoba mi sie styl, moj Polski ulubieniec. Moze nie szybki, ale cala walke swoim tempem idzie do przodu. Jest waleczny. Oklep w Brazylii tez jest imo nie trafiony. Wygral tam przeciez 2 razy, raz przegral Tibauem ktorego tez bardzo lubie, ale powiedzmy sobie szczerze - gdyby tamta walka byla po za Brazylia to pletwal by wygral, bo byl ciut lepszy mimo, ze walka byla zacieta i wyrownana.

Odnośnik do komentarza

MMA ogladam od czasow gdy sie sciagalo gale z neta 98r, a na Dreamcascie latalo UF takze skoncz swoje gimbo prowokacje. Gdybys ogladal te walki to bys nie pierdzielil glupot. Z Tibauem przegral, bo bylo w Brazylii, a walke wygral. Ostatnia walke przewazal ale dostal gonga. Pech, ale zawalczyl ladnie. Z Magomedem sedzie przerwal imo za szybko po roscieciu. Takze skoncz pierdzielic, bo nawet nie mowilem o bilansie tylko o ladnych walkach co bylo odpowiedzia na to, ze Polacy sie nie staraja i nudno walcza.

Odnośnik do komentarza

Już go usprawiedliwiasz bez przesady... to mma 1 cios i wszystko może się zdarzyć.

Ja liczę na Mieshe że w końcu zdobędzie pas ale łatwo nie będzie i musi mieć dobrą taktykę (czytaj sprowadzić do parteru i tam pozostać).

Oczywiście liczę na Conora iż pozamiata sepleniącego Diaza w spektakularny sposób

Odnośnik do komentarza

W ostatnim czasie nie byłem na bieżąco, więc kiedy wszedłem dzisiaj do tego tematu i przeczytałem post Ore, to aż się ucieszyłem. Tak, to przecież dzisiaj (jutro) odbędzie się pojedynek Dos Anjos vs McGregor o pas lekkiej, który jako jeden z nielicznych fightów w ostatnim czasie mnie zainteresował.

Ta... Dos Anjos vs McGregor... :wujaszek:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...