Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Dobra main card w Hamburgu, Knockout Badera na Lafitim :obama: No i niezła walka Janka, gdzie w stójce radził sobie naprawdę bardzo dobrze z Gustafssonem, szkoda tylko że nie radził sobie kompletnie z obaleniami Szweda, a później walką w parterze, dzięki którym The Mauler spokojnie wygrał tę walkę. Warty wzmianki utwór przy którym wychodził Błachowicz:

 

 

:banderas:

 

Podobnie walką w parterze wygrał Barnett, nie dał szans Arlowskiemu i zakończył walkę rear naked chokiem. 

Odnośnik do komentarza

Nie oglądam MMA, ale jako fan wrestlingu byłem, oczywiście, zainteresowany walką CM Punka. I o ile nie liczyłem na cud tak to co pokazał Brooks było słabe. Bardzo słabe. A w kontekście jego wypowiedzi i wielkiego ego jakie pokazał po tym jak odszedł z WWE, ekstremalnie słabe. Szybki wpieprz i koniec kariery :) No cóż, nie każdy jest Lesnarem :)

Odnośnik do komentarza

Myślałem że trzeba być amerykańcem żeby być fanem WWE no ale co tam. Co do różnic między brokiem a CM to ten mniejszy musiał zbijac wagę i i rywal typowo parterowy nor dał nic pokazać a przy wymianach w stójce różnie bywa więc ja tam nie narzekał bym na Punka.

Co do reszty gali to po Stipe się tego spodziewałem a raczej tego że Holender ma szklaną szczękę i taki będzie finał.

Werdum ładnie zaczął Flaying Kickiem ale brzydko skończył atakując po czasie, ciekawe czy będą tego jakieś konsekwencje?

Odnośnik do komentarza

Nie oglądam MMA, ale jako fan wrestlingu byłem, oczywiście, zainteresowany walką CM Punka. I o ile nie liczyłem na cud tak to co pokazał Brooks było słabe. Bardzo słabe. A w kontekście jego wypowiedzi i wielkiego ego jakie pokazał po tym jak odszedł z WWE, ekstremalnie słabe. Szybki wpieprz i koniec kariery :) No cóż, nie każdy jest Lesnarem :)

 

Lesnar też bezczelnie jechał na koksie, więc stawianie go za wzór atletyzmu i talentu do mieszanych sztuk walk jest nie na miejscu delikatnie rzecz ujmując.

Odnośnik do komentarza

Koks nie koks. Koks nie zastąpi ci umiejętności walki. Punk, oprócz tego czego się nauczył w ROH czy WWE, czyli groźne miny, proma, czy wejściówka, nie potrafi nic. Coś jak Najman. W WWE robił cudowne walki (ROH nie oglądam), miał świetne proma z słynna pipe bomb na czele. Jest świetnym aktorem. Ale wojownik z niego żaden. W przeciwieństwie do Lesnara. Lesnar jak się odezwie to niewiadomo czy się śmiać czy płakać. Ale w ringu to bestia. W klatce też

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...