Skocz do zawartości

Biżuteria


Siara_iwj

Rekomendowane odpowiedzi

...a se założę temat.

 

Biżuteria.

Jakby nie patrzeć domena panien, ale dobry sygnet nie jest zły, a jak ma dodatkowo jakiś fikuśny wzorek, to możemy zostawić pieczątkę na ryju każdego wała, który wejdzie nam w drogę i nie zechce z niej wystarczająco szybko zejść ;)

Za komunii dawano wisiorki z "hesusem", które, jeśli złote, można było potem opchnąć w lombardzie. Wszelkie piercingi też mogą podpaśc po tą kategorię.

Dla gangsta-madafaków(i rumunów/ruskich) ogomne, złote łańcuchy, czasem z budzikami (jak ktoś zasypia na spacerze...). Złote zęby, tunele w odbycie, dla hardkorów tipsy i inne cheaty.

 

 

...jak nie spasi temat to niech ktoś usunie. Zakładam na próbę.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 70
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

...no zloto jest lekko chamskie, czym wiecej, tym bardziej. Chybaze jest to zloto biale, ktore jest wyjatkowo ladne...i drogie. Dodatkowo, po pracy w zakladzie jubilerskim, moge zapewnic, ze jest nieprzyjemne w obrobce. chociaz z drugiej strony pracowalem glownie przy srebrze, zloto od swieta (i nikt nie chcial sie tego lapac, zeby czegos nie spieprzyc :) ).

Odnośnik do komentarza
Mam i noszę srebrną obrączkę
haha

 

Ja noszę tylko zegarek na bransoletce, żadnych silikonowych gówien, żadnych łańcuszków i żadnej pseudo męskiej biżuterii.

 

EDIT

Sygnety to kwintesencja pedalstwa. Który zaraz poniżej się na to stwierdzenie zbuntuje dostanie rangę forumowego Bruna :P

Edytowane przez Tori
Odnośnik do komentarza

Gościu powyżej sroga wycieczka Cię czeka niedługo :o

Łańcuszek srebrny, nie zawsze, ale czasem pasuje, oczywiście zawsze go ukrywam, bo łańcuch na wierzchu to dla mnie szczyt wieśniaczka. W liceum dla lansu nosiłem przewiechę na ręce. Trzeba dodać, że była najgrubsza z całej szkoły :P

Odnośnik do komentarza

co mi sie spodoba to noszee :)

 

'zloto' to wyjatek ,tanie imitacje sa do dupy

 

moj ulubiony wisior ze stali/metalu/czegoś dziewnego to lancuszek z plakietka, cos jak niesmiertelnik, ale inne ksztalty - nie sprzedam, nie oddam, nie zamienie na zadne skarby ;DD

 

ostatnio w pumie kupilem na reke skora+sreberko, swietne :)

 

szukam sygnetu emerica :(

Edytowane przez banny
Odnośnik do komentarza

Moja mama siedzi w branży, więc mam srebrną bransoletkę ( nie, nie taką jak dresy ) jest to czarny, gruby sznurek na który nałożone są srebrne elementy z tajskimi znakami. Cieniutki łańcuszek a na nim pierścień z LoTR ( specjalny grawer, nie taki cieniasty jak kiedyś można było wygrać, srebro ofc ), tylko i wyłącznie ja mam taki, jedyny, niepowtarzalny.

No i oczywiście zegarek na srebrnej bransoletce.

 

1ringsilver.th.jpg

No ok, może nie jest jedyny - identyczny jak ten z obrazka. Grawer od środka + z zewnątrz.

Edytowane przez Smiti
Odnośnik do komentarza
twój stary, pseudo-skillowcu.

 

sorry masta-Młaj-Taj ale zaje.bałbym Cię pistoletem na wiadomoco. Nawet byś nie pierdnął tym swoim stylem.

Wybacz fanie filmów akcji, mam nadzieję, że w końcu znajdziesz upragniony stroju, który pozwoli Ci przebrać się ze czewiego czeljosa z filmu made in usa. Ale z tego co pamiętam bohater Twojego ulubionego filmu nie nosił pierścionków, więc chyba Ci się wątki z trailerów zaplątały w kreowanie swojego image'u.

Odnośnik do komentarza
twój stary, pseudo-skillowcu.

 

sorry masta-Młaj-Taj ale zaje.bałbym Cię pistoletem na wiadomoco. Nawet byś nie pierdnął tym swoim stylem.

Wybacz fanie filmów akcji, mam nadzieję, że w końcu znajdziesz upragniony stroju, który pozwoli Ci przebrać się ze czewiego czeljosa z filmu made in usa. Ale z tego co pamiętam bohater Twojego ulubionego filmu nie nosił pierścionków, więc chyba Ci się wątki z trailerów zaplątały w kreowanie swojego image'u.

 

weź spierdalaj.

Edytowane przez ChevChelios
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.