Skocz do zawartości

Detektyw Monk


maciucha

Rekomendowane odpowiedzi

Już w ten piątek startuje ósmy, ostatni sezon na który czekam z utęsknieniem. Po 3krotnym obejrzeniu każdego z siedmiu sezonów powoli dostaję bzika czy Monkowi uda rozwiązać się

do końca sprawę zabójstwa Trudy

. Jest jeszcze jakiś freak który też wykreśla dni w kalendarzu i odlicza dosłownie godziny do startu?

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

"Well, here's the thing..." ;)

 

Kiedyś, kiedy na TVN leciał Monk (teraz zresztą znów puścili, a poza tym jeszcze można go jeszcze znaleźć na Universal Channel), spojrzałem czasem, ale przeważnie trafiałem na końcówkę. Jakieś trzy miesiące temu wziąłem dziada za kark i wpędziłem na dysk i migusiem, równolegle z Housem, nadrobiłem do 6. sezonu włącznie, jednocześnie rozpoczynając 7. Teraz, po dwumiesięcznej przerwie, wziąłem się z powrotem za oglądanie właśnie ze względu na 8 sezon. Premiera już w ten piątek !!! Zwiastuny podkręciły mi jaranie się o kilkaset procent :o

 

"Wipe. WIPE !!!"

Odnośnik do komentarza

Zapomniałeś jeszcze o "It's a gift and a curse" ;).

Tak spojrzałem na wikipedie i ostatnie dwa odcinki bedą połączone - tak samo jak w szóstym sezonie, więc coś jest na rzeczy.

W zasadzie to nawet mi szkoda, że to wszystko skończy się już 4 grudnia (ostatni odcinek), spędziłem z Monkiem kupe czasu i smutno mi będzie, no...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Po pierwszych trzech odcinkach ósmego sezonu jestem niesamowicie rozczarowany. Miałem nadzieję, że powrócą do stylu z pierwszych czterech sezonów a tu okazuje się że zrobili z tego ciapke dla półmóżdżków. Wszystko jest zbyt oczywiste, bez żadnych ukrytych znaczeń i aluzji - nie tego się spodziewałem. Mam nadzieję, że chociaż dwa ostatnie odcinki w których podjęta będzie sprawa Trudy zostaną zrobione w miare należycie.

 

PS. Trzeci odcinek 8 sezonu to absolutna TRAGEDIA - jak ktoś chce poczuć sporą dawkę zażenowania to polecam.

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dziś emisja ostatniego odcinka - na który po obejrzeniu przedostatniego (bez niespodzianki - jak narazie najlepszego w ósmym sezonie) czekam jak jasna cholera, kto oglądał ten wie dlaczego ;).

 

swoją drogą mam nadzieje na jakieś intrygujące tragiczne zakończenie czyli śmierć Monka

 

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Poniżej duży spoiler do ostatniego odcinka - nie oglądałeś nie otwieraj!

 

Jako fanatyk serialu - każdy sezon obejrzałem co najmniej 3 razy a swoje ulubione odcinki nawet po 5-6 razy, jestem lekko rozczarowany. Liczyłem na jakiś tragiczny wątek którejś z postaci, a tu wszystko skończyło się happyendem :/. Jedynie sama sprawa Trudy jest jako taka tragiczna gdyż, człowiek dla marnego stanowiska zniszczył Monka i odebrał mu 12 lat życia, zadał cierpienie i pozbawił ukochanej osoby. Przyczepiłbym się też do samego powodu zajścia w ciąże przez Trudy - które wydaje mi się strasznie wymuszone i nienaturalne. Gdyby wtedy była z Monkiem, który nie chciał dzieci (a raczej procesu tworzenia :D ) to byłoby to uzasadnione a nie gdy była 20-o letnią studentką :/. Migawki i wspaniała piosenka Randyego Newmana na koniec odcinka, były wspaniałe, nieliczne z tak wielu komicznych sytuacji, aż coś w środku mnie zabolało i wtedy tak naprawde zrozumiałem że to już koniec. Wspaniał serial, na który był już jednak czas aby się skończył.

Pozdrowienia dla wszystkich fanatyków Monka !

 

Odnośnik do komentarza
  • 13 lat później...
11 godzin temu, PiotrekP napisał:

O kurła, wróciły wspomnienia z oglądania tego na tvn, jak po południu dawali normalne seriale typu NCIS, Kobra 11 czy właśnie Monk. 

Szczerze, to do powrotów po tylu latach mam przeważnie obawy co może z tego wyjść.

 

Z tego co pamiętam to Nash Bridges też miał wrócić.

 

Wspaniały serial, ale moje wspomnienia z Monkiem sięgają jeszcze zaległych czasów, bo czasy Canal+ z dekoderem, który odkodowywał cały program, był to najlepszy serial w bloku C+.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...