Skocz do zawartości

Tekken with nSports #3 - (Dark) Resurrection


Di

Rekomendowane odpowiedzi

Mashter oj tam - nie narzekaj, mamy 2 graczy swiatowych oraz mocna ekipe, ktora ciagle podnosi poziom. taka ta europa za(pipi)ista, ze na poprzednim turnieju w top8 byly 4 osoby z tej cienkiej polski ; ).

 

Di wrzucil juz z 7 walk, fajne texty z rozmow podczas walk (:.

 

Ty chyba sobie jaja robisz, top 8 w turnieju, w którym nie ma ani anglików ani francuzów i ryan, który od roku gra w Tk6 i ma w (pipi)e dr? Top 8 w turnieju, gdzie było 10 dobrych graczy? 4 polaków w top 8, z czego dwóch jest ścisłą czołówką Europy, a trzeci miał pałe życia? (bo Nevan faktycznie ugrał max ile się dało). Z całym szacunkiem dla polskiej sceny tekkena, ale prócz 2 graczy prezentuje ona słaby poziom. Sway nie potrafi zrobić ani pół juggla i jest drugi, Szyper nie potrafi grać z lewej strony, a wygrywa turniej, tylko dlatego że ani ja ani Sway nie wykorzystaliśmy tej słabości, a dokładnie przez to odpadł w Berlinie, Robson nie gra już w ogóle, Boskon nie gra już w ogóle, ja gram sesje raz na 2-3 miesiące, a jeżdzę jeszcze na niektóre turnieje bo wciąż ta gra sprawia mi wiele radości co nie zmienia faktu że gram słabo, Punisher nie potrafi grać na turniejach bo nerwy zjadają go kompletnie, Peter i TBT nie grają już wcale, Reset to samo. Gdzie jest ten super poziom i stan polskiej sceny, bo ja go za nic nie potrafie zauważyć? Poziom polskiej sceny tekkena jest obecnie najniższy odkąd gram w Tekkena, może to przejściowe, może będzie znacznie lepiej jak wyjdzie TK6, ja podaję stan na dzisiaj i niestety tak to właśnie wygląda.

 

Chcialem cos napisac, ale poniechalem, wszak szkoda sobie paprac konto zbednymi warnami.

 

Mashter - ogarnij sie. Jak kiedys dojedziesz do poziomu, zeby nie trzeba bylo mnie budzic miedzy rundami to pogadamy.

 

Edytowane przez Nevan
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 267
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mashter - ogarnij sie. Jak kiedys dojedziesz do poziomu, zeby nie trzeba bylo mnie budzic miedzy rundami to pogadamy.

 

Rodzyn roku? : )

 

BTW!

Dzięki wszystkim za wpadnięcie : ) No szkoda tych LCDików, trzeba było zagrać bardziej janersko, a nie tak jak już graliśmy z Szalikiem od jakiegoś czasu. Szalik się kompletnie pogubił no i wyszło jak wyszło. W sumie nie przegrał tylko przez te LCD, w końcu grało się przyzwoicie, ale jakoś się nie ogarnął. Następnym razem Ty wygrasz turniej, nawet jak będą Bufory : DDD

 

Krysta - pokłony dla Ciebie, absolutnie największy kozak turnieju i może dostać też miano GRACZA TURNIEJU. To co z nimi robiłeś to była przesada : D Szkoda, że tak Ci się ta Wawa spodobała, że nie chciało Ci się grać, ale i tak pokazałeś co to jest granie w tą grę. Oddałbym pierwsze miejsce za to co wyprawiałeś, abym to ja to robił :D

 

Wacho - szkoda, że trafiłeś na mnie : P DJ i trochę movementu i Xiao nie może nic : < Ładnie pykałeś.

 

Rafimaru - jak zwykle pokonałeś Gajdę : D No może nie jak zwykle, ale recepte masz : P

 

Mashter - widać, że coś tam kiedyś grałeś : D Się spociłem przez tą Julię, ten minimalny lag a jaką różnicę robi : D Throw, throw (w tym momencie przeciwnik się zesrał i kuca), łokieć (czasem nawet hopkick : D). Ale łeb masz przede wszystkim do interesów a nie tej gry : P

 

TLT - Velurian, ćwicz tego sticka, bo zagrałeś poniżej możliwości. Keii, wysrałeś się na mnie : D Tokis, obojętnie co zrobisz, zawsze pójdzie po tym max damage : D Jedyną receptą póki co (i niech tak zostanie!) są mishimki na Ciebie! Przegięty jesteś. Gomez - mniej setupów :P Koleżanka - niech Cię szkolą! (kołować więcej takich : D W każdej grupie jakieś du.py grały, dobre to było : D)

 

Swayman - dzięki, że mi odpuściłeś tą stronę : D

 

Wa-wa - Paweł, masakra, zawsze wszystko zajęte i zagrać nie można, albo finały trzeba grać : / Cambion - mówiłeś, że byś zlał mnie po lewej jakbym wziął mishimy? :P MM o każde pieniążki :P

 

Gdańsk - no co jest z Wami? Grać ! Ostatnio byliście bliżej (chociaż słyszałem, że paru Snake tam dałeś popalić : P)

 

Gajda - za mało wypiłeś : D I nigdy nie mów nigdy, jeśli chodzi o przegranie z kimś kogo znasz dobrze : D

 

Tundra - sklej wary na następny raz to będziesz qmpel.

 

Punisher - dawaj przegiętego Steve'a w BR.

 

Borys - słuchaj Mashtera jak tak pracować nie lubisz : D

 

szyper, od zawsze w Cibei wierzylem.

 

gratsy dla podium, tokis widze czołowka

 

Dzięki źźźąąąą, dawaj do P-n, gramy, słyszysz?

 

Przede wszystkim dziękuję Tobie Di. Kapitalnie się tym zająłeś. Mimo, że musiałeś ogarnąć różnych graczy, a nie tak jak Niemcy samych PRO, którzy lecą setki km, aby zagrać (czyli nie uczestniczą w pierwszym turnieju), to i tak turniej się kończy 6h wcześniej niż tam (dzięki temu to ugrałem, dalej bym dostał), przy okazji dając nam przerwy po walkach itd. D Z I Ę K U J E M Y : - )

 

Reszta

Fajnie, że przyjechaliście, na następnych turniejach też Was widzę ! POZDRO

Edytowane przez szyper
Odnośnik do komentarza
tylko może Ci się po prostu udawać : )

 

To właśnie dowód że jesteśmy na tak niskim poziomie, że nam się UDAJE. Niestety w Polsce ani europie chyba nigdy się to nie zmieni, choćby zważając na warunki techniczne. Czy też nasze podejście do tej gry.

 

Więc przestańmy się sprzeczać i starajmy się grać jak najlepiej :-)

 

W każdej grupie jakieś du.py grały, dobre to było : D)

 

Bo Polska to region pięknych kobiet :-) No i oczywiście bardzo słuszna uwaga. Tekken nie tylko dla mężczyzn gogogogo !!!!

Edytowane przez MTC
Odnośnik do komentarza

DR umiera już ponad rok :D ja jedyne czego żałuje to klimatu i spotkania się ze znajomymi bo dla mnie drobny lag to po grze co miałbym gra ff+ 3 i kosa :D na pałę nie dopychać do ściany ni chciało mi się i wybrałem wekkend z Iwoną a nie z wami - życie :) Słyszeć później - Gubu co tak słabo poszło :D w 6 jak znajdę czas i wytrwałość to jeszcze pokaże chiński pazur mając tak wspaniały Team w Poznaniu :) A masther prawi w miarę rozsądnie bo w komu się chce grac 5 rok prawie w ta samą grę ?? Szkoda tylko ze ten rok będzie dla mnie życiowo mega wymagający 2 kierunki magisterka publikacje by pójść na doktorat konferencje i jeszcze Iwona będzie ciężko pograć ale Lei jeszcze nie jednemu problemów na turnieju z mojej strony przysporzy od tak dla fanu i zasady że można :)

Edytowane przez gubu
Odnośnik do komentarza
Cambion - mówiłeś, że byś zlał mnie po lewej jakbym wziął mishimy? :P MM o każde pieniążki :P

 

Po pierwsze nie powiedziałem że ja cię zbije tylko że Sway by to zrobił, a po drugie nie gram MM

 

Aha i przypomniała mi się nasza gadka kiedyś u was w Poznaniu na temat Heńka. Jak to z Krystą mówiliście że Heniek jest słaby :rotfl: :rotfl: :rotfl: i wcale nie jest tani bo żeby nim wygrywać trzeba umieć elektryka robić (ojej :unsure: ), w finale naliczyłem ich 4 :dance: w twoim wykonaniu i żaden z nich nie wszedł (ojej :unsure: ). Tak więc widzimy jak baaaaardzo potrzebny jest mu elektryk :good: . Ma tyle innego dobrego gówna że mu to wystarczy. :nerd:

Edytowane przez Cambion
Odnośnik do komentarza
Mashter - ogarnij sie. Jak kiedys dojedziesz do poziomu, zeby nie trzeba bylo mnie budzic miedzy rundami to pogadamy.

 

Rodzyn roku? :)

 

Nie wiem o czym prawisz synu, po prostu sie na(pipi).alem ostatnio jak gralismy.

 

Tylko nie dawaj kredytów w banku jak będziesz naje'bany :D

 

@ Szyper

Nie zadzieraj z Nevanem, bo ostatnio był w top 8 w Berlinie i raz na podium polskiego turnieju. Także uważaj do kogo rozmawiasz synu i muszą go budzić jak gra ze mną, szkoda tylko że go nie stać na specjalną ekipę alarmową, która mogłaby to robić bardziej profesjonalnie, wtedy na pewno nigdy by nawet nie zmrużył oka z taką cienizną jak ja :) Aha no i często jest na(pipi)'any jak gra w tekkena, a to już brzmi groźnie.

 

@ Keii

Żadnej napinki nie robię, ja po prostu jestem taki konfliktowy, kocham szatana, jestem zły i przede wszystkim zazdroszczę wszystkim osobom, które grają w tekkena sytuacji życiowej. Ostatnio chciałem utopić gdzieś z tego powodu smutki i się na(pipi)'ać i później grać w tekkena, ale nie zdobyłem się na to, jeszcze za słaby jestem.

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza
Mashter - ogarnij sie. Jak kiedys dojedziesz do poziomu, zeby nie trzeba bylo mnie budzic miedzy rundami to pogadamy.

 

Rodzyn roku? :)

 

Nie wiem o czym prawisz synu, po prostu sie na(pipi).alem ostatnio jak gralismy.

 

Tylko nie dawaj kredytów w banku jak będziesz naje'bany :D

 

@ Szyper

Nie zadzieraj z Nevanem, bo ostatnio był w top 8 w Berlinie i raz na podium polskiego turnieju. Także uważaj do kogo rozmawiasz synu i muszą go budzić jak gra ze mną, szkoda tylko że go nie stać na specjalną ekipę alarmową, która mogłaby to robić bardziej profesjonalnie, wtedy na pewno nigdy by nawet nie zmrużył oka z taką cienizną jak ja :) Aha no i często jest na(pipi)'any jak gra w tekkena, a to już brzmi groźnie.

 

@ Keii

Żadnej napinki nie robię, ja po prostu jestem taki konfliktowy, kocham szatana, jestem zły i przede wszystkim zazdroszczę wszystkim osobą, które grają w tekkena sytuacji życiowej. Ostatnio chciałem utopić gdzieś z tego powodu smutki i się na(pipi)'ać i później grać w tekkena, ale nie zdobyłem się na to, jeszcze za słaby jestem.

 

 

 

Po pierwsze, to nie chodze pijany do roboty.

Po drugie co zes sie czepil tak tego picia? Za swoje chleje :D

Ales sie chlopak pospinal, bez kija nie podchodz! Co ja szargam jakies swietosci w tym momencie? Fakt gram krocej od ciebie i w vegas jeszcze nie bylem, ale mysle ze mamy ekipe ktora sie ciagle rozwija, tak ze nie gadaj ze w naszym pieknym kraju grac potrafia w tekkena dwie osoby.

Odnośnik do komentarza

To był świetny turniej, jeden z najlepszych w PL, jakie odbyły się w tego Tekkena, co tu więcej można gadać :D

 

Di- dałeś radę konkretnie, jako org i prowadzący, naprawdę szacun pełen dla Ciebie. Dzięki za zorganizowanie tak dobrej imprezy!

Szyper - gratzy za pierwszy wygrany turniej! Ćwicz, ćwicz i jeszcze raz ćwicz, a z maszynki do zabijania zmienisz się w prawdziwy tekkenowy kombajn!

Swayman - również gratzy za 2nd miejsce, szkoda, że nie zagraliśmy. Wracaj do gry przy T6!

Tokis - gratuluję 3rd. miejsca na podium, w pełni zasłużone. Stary, lvl up'ujesz w takim tempie, że głowa mała, serio. Dzięki za sparry i pogaduchy :)

Velurian - znów nie zagraliśmy, mimo, że sporo gadaliśmy, żeby zagrać :( Ale nic nie bój, będzie jeszcze niejedna okazja.

Junior - również thx za wzajemne okładanie się po pyskach, pogadanie i zademonstrowanie giant swinga na żywo :D

Sayuu - miło było poznać :)

Gajda - nie zagraliśmy, szkoda wielka. Trzeba nadrobić przy najbliższej okazji!

Borys - tu również strasznie żałuję, że nie zagraliśmy pod koniec. Olej Draguna, Paul i Feng to jedyna słuszna droga :P

Alik - dzięki za browarka ziąąąąąą, uważaj na blisko przejeżdżające audice następnym razem xD

Krysta - Ty może nie pamiętasz, ale jak byłeś mały, to Ci przeszczepili ręce jakiegoś koreańskiego chłopca. Dlatego teraz tak napierdalasz tym Heniem :D

Rafi - dzięki za wspólną podróż i pogaduchy na turnieju. Nic nie zagraliśmy tej :/

Gebels - thx za podrzucenie na dworzec

francuscy raperzy - dziękuję za umilenie tej, krótkiej co prawda, ale zawsze, podróży samochodem!

Manieq - miło było poznać, pogadać i dostać po pupie w SFa :P

Duo - fajnie, że wpadłeś, dzięki za sparry! Ucz brata grać w Tekkena!

Snake - szkoda, że nie zagraliśmy, 3 walki w turnieju to za mało :P

Sepkong - również szkoda, że tylko turniejówki zagraliśmy

Punisher - j.w.

Gagarin - dzięki za sparry i pokazanie świetnego Yosha :)

 

Pozdro dla całej ekipy, z którą udało się coś pyknąć i pogadać!

Odnośnik do komentarza

Pozdro dla wszystkich ,z którymi gadałem i grałem.Naprawdę opłacało się jechać taki kawał drogi.Sentyment do gry i to,że to raczej ostatni turniej w tą część przesądził,że przyjechałem od razu po nocce w robocie.Co do mojej gry to wiadomo liczyłem na podium ale już nie na tym turnieju przekonałem się dobitnie,że nie jestem graczem turniejowym(to że kiedyś wygrywałem oszukaną postacią się nie liczy).No i jak zwykle się sprawdziło -na turach zmieniam się w przeciętnego i zbyt zestresowanego gracza gram chaotycznie nerwowo i prawie ,że o życie-istna panika w majtkach.Już mi to dawno TBT powtarzał,że gram całkiem dobrze ale tylko w domu gdzie nie ma stresu turniejowego.

Dlatego kocham tą grę tak samo jak jej nienawidzę.I nie zanosi się na to ,żeby coś się miało zmienić.Jak coś to zapraszam na granie ze mną w domu albo na zlotach.

 

Pozdro za pogadanie i granie:Borys,Master,Mtc,Sway,Tundra,Szypciu,Sep,Gagarin i inni.

 

Do zobaczenia na turach w Tekkena 6 next time chyba przyjadę w roli obserwatora albo z plecakiem melissy i innych zamulaczy co by stres za (pipi) :D

Naprawdę sympatyczny turniej nieoczekiwane porażki ,młodzi i uzdolnieni gracze na podium.Ogólnie bardzo pozytywnie.

 

Odnośnik do komentarza
Mashter - ogarnij sie. Jak kiedys dojedziesz do poziomu, zeby nie trzeba bylo mnie budzic miedzy rundami to pogadamy.

 

Rodzyn roku? :)

 

Nie wiem o czym prawisz synu, po prostu sie na(pipi).alem ostatnio jak gralismy.

 

Tylko nie dawaj kredytów w banku jak będziesz naje'bany :D

 

@ Szyper

Nie zadzieraj z Nevanem, bo ostatnio był w top 8 w Berlinie i raz na podium polskiego turnieju. Także uważaj do kogo rozmawiasz synu i muszą go budzić jak gra ze mną, szkoda tylko że go nie stać na specjalną ekipę alarmową, która mogłaby to robić bardziej profesjonalnie, wtedy na pewno nigdy by nawet nie zmrużył oka z taką cienizną jak ja :) Aha no i często jest na(pipi)'any jak gra w tekkena, a to już brzmi groźnie.

 

@ Keii

Żadnej napinki nie robię, ja po prostu jestem taki konfliktowy, kocham szatana, jestem zły i przede wszystkim zazdroszczę wszystkim osobą, które grają w tekkena sytuacji życiowej. Ostatnio chciałem utopić gdzieś z tego powodu smutki i się na(pipi)'ać i później grać w tekkena, ale nie zdobyłem się na to, jeszcze za słaby jestem.

 

 

 

Po pierwsze, to nie chodze pijany do roboty.

Po drugie co zes sie czepil tak tego picia? Za swoje chleje :D

Ales sie chlopak pospinal, bez kija nie podchodz! Co ja szargam jakies swietosci w tym momencie? Fakt gram krocej od ciebie i w vegas jeszcze nie bylem, ale mysle ze mamy ekipe ktora sie ciagle rozwija, tak ze nie gadaj ze w naszym pieknym kraju grac potrafia w tekkena dwie osoby.

 

Generalnie nie lubię kozaczenia, w stylu pokonałem cię raz na turnieju i teraz zasypiam jak z tobą gram, takim jestem mistrzem. Trochę więcej pokory, bo wydaje mi się że jak ja wygrałem swój pierwszy turniej w TK2, to ty jeszcze nie wiedziałeś co to jest Tekken :)

Umieć grać, to prawie to co być dobrym, ALE bardzo prawie :) Dobrych graczy mamy więcej niż dwóch, ja mówie o poziomie jaki ci 'inni' dobrzy gracze prezentują na dzień dzisiejszy - poziomie niestety słabym.

 

 

@ Krilluh

A ja myślałem, że to było bicie bezbronnego dziecka, a nie sparringi :D Co jednak najważniejsze, po raz pierwszy grając z polskim graczem w SF4 czułem, że to jest wysoki poziom. Ogarnięte postacie, setupy, wiedza, manual, a nie jakieś napierd'alanie prądu zielonym stworem :D

 

Edytowane przez mashter
Odnośnik do komentarza

krótko:

miejsce 13-16...hmmm nie jest źle, ale nie jest też za dobrze, no trudno.

 

Di - Dobra robota; wszystko jak najbardziej ok, ale zabrakło mikrofonu. Oprócz Ciebie niech organizacją turniejów zajmie się jeszcze Poznań ze swoim TekkenTejem no i Zajman w Tawernie - on robił tam nieraz lepsze jazdy za mikrofonem niż Myszaq na EP6.

 

Gagarin - gratuluję wywalczonego miejsca w ósemce; szkoda, że nie widziałem, jak zafleszowałeś Mardona, bo podobno było wesoło;

 

Andrzej Maargoth; MTC - dzięki za granie i gadanie;

 

Western - pogadaliśmy, nie zagraliśmy - jak mówiłem - w T6 pewnie włączę online to zagramy, bo DRO nie dotykam od czasu Tekken League with nSports. No chyba, że będzie okazja offline. pozdro

 

VHO, Pitrex, Punisher, Duo, Sneju i kto tam jeszcze - do nastepnego turnieju

 

 

co do podium to z jednej strony gratulacje, a z drugiej siedziałem tam w Lucidzie i nie mogłem się nadziwić ocb w walce finałowej. Ale to już zostało skomentowane.

minimalny lag jednak chyba był, bo nie zrobiłem tam 3+4 x3 panem Baekiem w jugglach, a jeszcze w pociągu na psp Tundry i owszem.

 

ogólnie pozytywnie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...