Skocz do zawartości

Them Crooked Vultures


ogqozo

Rekomendowane odpowiedzi

Hm... być może w temacie, w którym właśnie piszesz?

:blink: A nie, dopiero dostrzegłem ją w tym temacie.

 

W każdym razie na YT jest jeden trwający całe 40 sekund sensownie brzmiący fragment i naprawdę brzmi to godnie, chociaż po takich parusekundowych pierdach to sobie możemy gdybać. Na coś więcej trzeba będzie pewnie czekać do września/października(w sensie singiel czy cuś).

Odnośnik do komentarza

"Zakaz nagrywania" no cóż.

 

 

Pewnie wywalą, no ale póki zdążycie. Nagranie jest dość kiepskie, ale jest cała piosenka i przy wysiłku można coś tam usłyszeć. Nie powiem, żeby jakoś rozpierdalało. Jones jest świetny, Grohl też daje radę, ale główna melodia niespecjalna. Tzn. "niespecjalna" jak na najbardziej oczekiwaną przez mnie płytę roku - bo tak ogólnie, to jest bardzo spoko.

 

Josh jak zwykle macha bioderkami.

 

Jest też nowe wideo oficjalne, czyli następny teaser singla. Tym razem nie 15 sekund, a aż 30!

 

 

Jak mówiłem, do końca miesiąca jeszcze z 5 koncertów, więc fani będą znali wszystkie ich piosenki na pamięć zanim choćby singiel wyjdzie, a co dopiero płyta. No cóż.

 

P.S. Znam już ten utwór na pamięć.

Odnośnik do komentarza

Lepsza jakość, z dzisiejszego koncertu na Pukkelpop:

 

 

Niby lepsza, ale basów nie słychać, w dodatku wykonanie wydaje się gorsze niż w Amsterdamie, więc tak naprawdę gorzej się tego słucha. Tak czy siak, utwór jest bardzo dobry.

 

A także druga piosenka. Bardziej dynamiczna, wobec czego w zasadzie nie ma sensu jej słuchać przy takim brzmieniu:

 

 

Mam momentami wrażenie, że te wszystkie "przecieki" są kontrolowane, bo z każdego koncertu wyciekają te same piosenki. Niemniej ten sam koleś obiecuje jutro wrzucić również trzeci utwór.

Odnośnik do komentarza

Ja też czekam. Te nagrania są beznadziejne, słychać tylko wokal i gitarę, jakby Homme sobie śpiewał pod prysznicem. Na razie więc sobie odpuszczam tropienie kolejnych koncertowych nagrań, ale mam wrażenie, że za dwa miesiące i tak będę znał wszystkie piosenki na pamięć. Niby wiele zespołów tak robi, że najpierw ogłasza płytę, potem gra koncerty, a później płyta wychodzi, ale naprawdę strasznie długie mi się wydaje to czekanie.

Odnośnik do komentarza

No niestety, znalazłem przypadkowo w sieci empetrójki z koncertu na Pukkelpop i brzmi to całkiem nieźle i teraz słucham cały czas "Nobody Loves Me". To bez wątpienia wspaniały utwór, lepszy od jakiegokolwiek utworu Queens w ciągu ostatnich 7 lat. Możliwe, że na płycie będzie lepszy niż jakikolwiek utwór Homme'ego, a może nie, trudno powiedzieć. Słuchając tego, mam podobne myśli, co poznając Kyussa czy Queens - toż to brzmi jak klasyczny rock z lat 70., tylko lepiej zrobiony! Myślę, że płyta będzie dobra, bardzo.

Odnośnik do komentarza

widac musi byc naprawde slabo skoro sie ratuja takimi trailerami, ktore zawsze wypadaja lepiej wyrwane z kontekstu, a potem jak sie slucha calosci to surpriz, wszystkie najlepsze wybuchy i sceny byly w zajawce ;x Za dlugi ten riff a jak jeszcze potem ma wejsc wokal Josha to wszystko je bnie, ogolnie to wlasnie wokal zniszczy te plyte hehe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...