Skocz do zawartości

Scena PL - Super Street Fighter 4


Dark_Slide

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Postanowiłem założyć nowy temat o Street Fighter 4, w którym dyskutować będziemy na temat "polskiej sceny". Wielu z Was może śmieszyć to określenie, ale od początku sierpnia dzięki kilku osobom można powiedzieć, że Polska scena SF4 zaczyna powstawać. Nie mówimy tutaj o kilku osobach, którym bijatyka Capcomu przypadła do gustu. W tej chwili jest to już dość duża i zgrana grupa. W przypadku PS3 prowadzimy czat dzięki któremu możesz umówić się na sparing. Frekwencja jest coraz wyższa, przeważnie to 10-14 osób wieczorami. Niedawno zaczeliśmy rozgrywać szybkie wieczorne turnieje na wzór japońskich ranbatów. Prowadzimy ponadto ligę, turnieje oraz forum!

<b>Zapraszamy wszystkich, którym Street Fighter 4 przypadł do gustu do zapisywania się do ligi oraz odwiedzania czata i forum!</b>

Dostęp do czata jest możliwy po wysłaniu zaproszenia, dlatego osoby chętne proszę zgłaszać się w tym temacie ze swoim psn_id.

 

<b>Kanał sceny SF4 - liga, turnieje, ranbaty, sparingi</b>

<a href="http://www.youtube.com/nSportsPoland" target="_blank">http://www.youtube.com/nSportsPoland</a>

<a href="http://www.youtube.com/user/backdashpl" target="_blank">http://www.youtube.com/user/backdashpl</a>

 

http://backdash.pl/forum/index.php?topic=491.0

 

PS: Temat ten jest przeznaczony dla osób zainteresowanych! Wszelki spam będzie natychmiastowo kasowany!

Edytowane przez Dark_Slide
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Na xboxie 360 gra naprawdę masa Polaków, ci których pamiętam - NiniBuba, Ghetto, Velios, Uzny, Kaczilla,Krilluch grają też inni ale tych zapamiętałem bo stawiali mi jakiś tam opór ^_^

Sam nie mam teraz na czym w to grać (jedynie na PC u kolegi) ale jak będzie jakiś fajny turniej offline to pewnie przyjadę.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Postanowiłem założyć nowy temat o Street Fighter 4, w którym dyskutować będziemy na temat "polskiej sceny". Wielu z Was może śmieszyć to określenie

Nie zaczynaj tak protekcyjnie :lol: Fajnie, że wzięliście sprawy w swoje ręce (chociaż to tylko ps3). Sam zacząłem grać na poważniej (bo nie mam wyboru a nie chcę żeby mi ręce zwapniały :lol: ), nawet nie wiedziałem, że tylu dobrych graczy spotkam online (w G2 championship czekałą niespodzianka :lol: ). Czekam tylko na Krillucha to sie jakieś grańsko offline znowu zorganizuje.

Odnośnik do komentarza
Slide, to sformułowanie na temat tego, że scena jest tylko na PS3 jest żenujące... zrażasz tym do siebie i wszystiego, o czym napisałeś wiele osób.

 

Nie ma w tym nic obrazliwego ani zenujacego. Nikt nie pisze ze scena jest tylko na PS3, tylko ze nasze dzialania narazie sa tylko na ps3 bo taka jest prawda. Jezeli na nsports wpadnie teraz ekipa z x'a i zaczna sie podobnie organizowac to super. Fajnie byloby tez miec kogos kto pomogl by robic ranking GP z uwzglednieniem ludzi z X'a,

Edytowane przez Dark_Slide
Odnośnik do komentarza

Jedno zasadnicze pytanie. Czy ktokolwiek gra w to na PSN? Po wybraniu opcji search nikogo mi nie wynajduje lub pojawia sie komunikat unable to play. To drugie jest o tyle dziwne, ze nie ma podanej przyczyny. Unable to play cholernie duzo mi mowi. Narazie odnosze wrazenie, ze nikt w to juz nie gra po sieci. Nie wiem w czym tkwi problem. Zaczynam sie martwic.

Odnośnik do komentarza
Jedno zasadnicze pytanie. Czy ktokolwiek gra w to na PSN? Po wybraniu opcji search nikogo mi nie wynajduje lub pojawia sie komunikat unable to play. To drugie jest o tyle dziwne, ze nie ma podanej przyczyny. Unable to play cholernie duzo mi mowi. Narazie odnosze wrazenie, ze nikt w to juz nie gra po sieci. Nie wiem w czym tkwi problem. Zaczynam sie martwic.

Dokładnie... od paru dni próbuję zagrać z KIMKOLWIEK (wchodze nawet tam gdzie jest jedna kreska... ekhm, próbuje wchodzić) i jak narazie z miernym skutkiem. No wkur.wić sie można.

 

Edytowane przez Dark_Slide
Odnośnik do komentarza

Na forum nSports powstała bardzo fajna inicjatywa. Chodzi o kilkugodzinne nocne turnieje online, na podstawie których będzie ustalany ranking (tylko tych rozgrywek). Pomysłodawcą jest Crono, który w nocy z wtorku na środę poprowadził pierwszy taki ranbat. Drugi będzie miał miejsce już dzisiaj. Zapisy odbędą się na kanale SFpl na PSN o godzinie 22. Po więcej informacji (relacja wyniki) zapraszam tutaj: http://nsports.pl/index.php?site=news_comm...512&lang=pl

 

Jeśli ktoś z Was jest zainteresowany zorganizowaniem czegoś takiego na X360 albo PC to proszę o kontakt :)

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza
Jedno zasadnicze pytanie. Czy ktokolwiek gra w to na PSN? Po wybraniu opcji search nikogo mi nie wynajduje lub pojawia sie komunikat unable to play. To drugie jest o tyle dziwne, ze nie ma podanej przyczyny. Unable to play cholernie duzo mi mowi. Narazie odnosze wrazenie, ze nikt w to juz nie gra po sieci. Nie wiem w czym tkwi problem. Zaczynam sie martwic.

 

W jakim trybie próbujesz grać? Najwięcej ludzi siedzi na Championship Mode jezeli chodzi o rozgrywke online. Ja zawsze znajduje przeciwników do gry. Jezeli chodzi o Polakow to na PS3 skupiamy sie wokół czatu SFpl. Przeczytaj pierwszego posta to na pewno znajdziesz ciekawe dla ciebie informacje.

Edytowane przez Dark_Slide
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wybił czas na turniej wrześniowy!

 

Zgłoszenia można składać do mnie na PM. Umówmy się, że zbieram do wtorku (08.09.09). Aby już w środę (09.09.09) można było opublikować tabelkę i rozpocząć rozgrywki.

 

Zasady!

tmentrules.th.png

 

Proszę się zastanowić, czy aby na pewno będziecie dysponowali czasem. Odkładanie meczów może powodować zastój! Miejmy nadzieję, że wszystko przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.

 

Turniej ten jest przeznaczony tylko dla graczy posiadających PS3!

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...