Skocz do zawartości

Shadow Complex


Bartg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i przeszedlem SA, genialna gra, najlepsza na arcade IMO :)

 

100% itemow, normal poziom (nie chcialem sie irytowac xd) i na liczniku: 11 godzin.

 

Niektore rzeczy trudno bylo znalezc np. w jednym 'obszarze' w ktorym jest upgrade do armora jest tez save point i przez to nie wyswietla sie na mapie znak zapytania :)

 

Co do levelow, to pewnie mozna zdobyc i 50 poziom za pierwszym przejsciem, ale pewnie strasznie duzo czasu by to zajelo. Caly czas trzeba by bylo czekac na respawny i ich zabijac, ale juz powoli nabijalo sie level 20 a co dopiero pozniejsze. Chyba lepiej rozpoczac nowa gre, bo najwiecej expa dostaje sie za znalezienie itemow i odkrywanie obszarow.

 

Hmmm ciekawe jak trudny jest achiev minimalist. Jakby miec tylko 100hp bez upgradeow mogloby byc trudno....

 

ps1.Wiem ze dostaje sie mnoznik za zabicia z meele.

 

ps2. http://www.blogcdn.com/xbox.joystiq.com/me...apfullfinal.jpg <-- mapka, nie potrzebowalem az tak bardzo, ale sie przydala z ostatnim armorem :P

 

ps3. jakby ktos nie wiedzial, trzymajac x i w gore na drabince szybciej wjedziemy na gore, jezeli mamy jetpacka. W dol tez to dziala, ale juz chyba nie potrzeba jetpacka ;P

 

ps4. po uzyskaniu helmu (tego za 12 passkey'i) dostajemy gamerpicture z logiem gry, szkoda ze nie ma zadnych bajerow dla avatarow, latarka jako interaktywny przedmiot bylaby fajna xd. No chyba ze za 200gs cos jeszcze jest :o)

Edytowane przez Trufs
Odnośnik do komentarza

dodam jeszcze że podczas wykonania skoku i opadania wciskając LT mamy niezły cios rozwala Pomarańczowe drzwi i zabija do strzału każdego wroga.

 

Jestem w miejscu gdzie na kilku ekranach pojawia sie jakiś gostek w masce i mówi o zabiciu Vice prezydenta a potem ma miejsce seria eksplozji, dużo mi jeszcze zabawy zostało ;) czy to już końcówka historii :(

Odnośnik do komentarza

To lipa :( w takim razie idę poszwędać się po Coplexie :) a nóż coś znajdę ;)

 

Ja przeszedłem grę po finałowej misji sa cut scenki. Jak w menu pauzy daje skip pojawia się podliczanie punktów po czym jest powrót do głownego menu. Dalej daje campaign i mam opcje continue po wciśnięciu jestem przed

jeziorem po czym jak podejde rozpoczyna sie od nowa walka ze statkiem.

Może trzeba creditsy do końca oglądnąc?

 

jest tak samo po creditsach ;)

Odnośnik do komentarza

Jak sie wlacza nowa gre to nie ma 'new game plus' czy cos takiego, tylko poprostu 'new game'. Do nowej gry przechodzi level i wszystkie korzysci z niego plynace, np. na 20lv cala mapa odkryta + po zdobyciu w pierwszej grze 12 sztabek zlota mamy odblokowany secret room, do ktorego jest dostep na poczatku gry w ktorym

sa wszystkie normalne guny w zlocie, wiec mozemy wziac najlepsza bron - shotguna na samym poczatku, tuz obok gdzie dostajemy normalnie w grze pistolet :)

Odnośnik do komentarza

Zaczalem gre od nowa na insane i jest dosc trudno, choc w duzej mierze pewnie dlatego, ze itemow zbytnio nie zbieram, bo przy okazji chcialem zrobic minimalista, ale to na insane raczej trudne.

 

Zdobylem kolejnego gamer pikczera, na insane po rozwaleniu pierwszego bossa, podobny do pierwszego, jakis koles a w tle logo gry.

 

btw. jest jakis sposob by szybko odblokowac foam guna i dzieki temu przejsc szybciej gre. Rekord to 25 minut 0.o

Odnośnik do komentarza
Kozacka gra. Grałem tylko w TRIAL'a jednak grało mi się lepiej niż w niektóre pełnoprawne gry na Xbox'a

Podpisuję się pod tym :) . Już rozgrywka w trialu bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, a myślę że dalej może być jeszcze lepiej 8) . Jakoś jeszcze nigdy nie pokusiłem się o zakup gry z Xbox Live Arcade, ale ta pozycja byłaby chyba pierwszą jaką bym wybrał ;) .

Odnośnik do komentarza
Gość Albert Wesker

Klimat jest podobny do tego z MGSa, podobne bazy, bossowie, terroryści. Oczywiście fabularnie nie ma porównania. Za to gamplay i eksploracja jest na o wiele wyższym poziomie. Strzelanie to tylko dodatek, najważniejsze jest zwiedzanie bazy i zbieranie przedmiotów. Jeżeli szukasz strzelanki to odpuść sobie, bo ta gra nie jest strzelanką. To platformówka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...