Skocz do zawartości

Shadow Complex


Bartg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 miesiące temu...

Panowie mam problem , jestem już chyba przy koncu gry tak bynajmniej mi sie wydaje :P . CHodzi o to ze chodze do pomieszczenia gdzie jest duży okragły budynek/centrum dowodzenia .Wchodze na samą górę ,załącza się cut-scenka po jej końcu następuje wybuch i trzeba uciekać i tu jest problem bo nie wiem gdzie? próbowałem wszystkich dostępnych opcji i zawszę ginę . Jeśli wiecie o który moment gry mi chodzi to proszę o pomoc i radę .

Odnośnik do komentarza

Drzwi się zawsze otwierają po zdobyciu wszystkich sztabek. Obojętnie kiedy (nawet można rozpocząć nową grę a magazyn się otworzy) tam wejdziesz. Ważne tylko aby zebrać wszystkie sztabki i upewnić się, że na mapie jest zaznaczona lokacja magazynu. Od teraz masz permanentny dostęp do tego miejsca. Nie ma żadnych błędów z tym. Jedyne co jest możliwe, to to, że nie podszedłeś dostatecznie blisko.

Odnośnik do komentarza

Drzwi się zawsze otwierają po zdobyciu wszystkich sztabek. Obojętnie kiedy (nawet można rozpocząć nową grę a magazyn się otworzy) tam wejdziesz. Ważne tylko aby zebrać wszystkie sztabki i upewnić się, że na mapie jest zaznaczona lokacja magazynu. Od teraz masz permanentny dostęp do tego miejsca. Nie ma żadnych błędów z tym. Jedyne co jest możliwe, to to, że nie podszedłeś dostatecznie blisko.

 

skakalem, kucalem i strzelalem tam i nic, a mialem zebrane wszystko co bylo do zebrania, bo na mapie byl zloty znaczek, a po skonczeniu gra dostalem achievmenta za 100% upgrade. ta gra jest zbugowana, np. w ostatnim przerywniku zamiast wlosow, po zdjeciu helmu przez naszego herosa zobaczylem zlepek szaro fioletowych pikseli :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...