Skocz do zawartości

Shadow Complex


Bartg

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Albert Wesker

Gra jest R E W E L A C Y J N A!!! Nie chce Nintendo stworzyc nowego Metroida w 2d, to stworzył go Epic! Eksploracja jest fantastyczna, miejscówki przepiękne i klimatyczne. Gameplay po prostu miażdży. A to wszystko stwierdzam po demku :) Kupuję pełną wersję jak tylko jakaś kasa pojawi się na koncie. Nie mam pytań, absolutnie nie mam pytań!!

Odnośnik do komentarza
To jest ten sam dobry backtracking, co w Metroidach i Castlevaniach. Jak ktos jest fanem tych 2 serii, to Shadow Complex na pewno mu przypadnie do gustu.

 

Czy ja wiem czy taki dobry ... przez niego nie chcialo mi sie nigdy zadnej Castlevanii skonczyc xd. No ale tu nie jest az tak zle :P Zbieram teraz itemy do pelnego suita, mam juz hook, fajna sprawa ;]

Odnośnik do komentarza

przyznaję - pływanie wygląda co najmniej pokracznie. faktycznie mało wspinania we wspinaniu, ale to akurat nie razi tak bardzo jak pływanie.

poza tym jest naprawdę bardzo dobrze. bossowie moim zdaniem mają swój urok, mi się Tarantula bardzo podoba. ja gram na Normal i nie jest trudno, to prawda. ciekaw jestem jak się z nimi walczy na Insane.

 

to co mnie urzeka w tej grze to fizyka oraz eksplozje. za każdym razem wywalenie w powietrze drzwi przy pomocy granatu rozdziawia mi lekko gębę : ]

 

gra jest bardzo grywalna, backtracking nie boli ani trochę. zbieranie przeróżnych znajdziek satysfakcjonuje, mimo że znalezienie większości nie jest ani trochę trudne, dzięki latarce.

 

grę polecam. jest naprawdę rześka i przyjemna.

Odnośnik do komentarza

zgadzam się, po tej grze będzie mnie bardziej bolało wydawanie 800MP na kilku mapowe dodatki do gier, gdy za niewiele więcej mam tak tłusty tytuł.

co więcej - Trials HD to imho równie świetna inwestycja. już teraz wiem, że będę w to grał jeszcze przez długie miesiące... dopóki nie zrobię na 100% : >

Edytowane przez zimzvm
Odnośnik do komentarza

Nom, a dodatkowo sa challange i gra zacheca do grania ponownie dzieki 2 achievom (100% completionist i minimalist - mniej niz 13% itemow).

 

No i jest new game+ ale nie wiem jak dziala... ktos kto przeszedl moze napisac? :P I jak to jest pod koniec gry, moge do niej wrocic by wszystko pozbierac, czy po jakims punkcie rozgrywki juz wszystko przepadlo i trzeba zbierac wszystko w kolejnej grze?

Odnośnik do komentarza

Ja przeszedłem grę po finałowej misji sa cut scenki. Jak w menu pauzy daje skip pojawia się podliczanie punktów po czym jest powrót do głownego menu. Dalej daje campaign i mam opcje continue po wciśnięciu jestem przed

jeziorem po czym jak podejde rozpoczyna sie od nowa walka ze statkiem.

Może trzeba creditsy do końca oglądnąc?

Edytowane przez Mango0700
Odnośnik do komentarza

Po co płacić, skoro można grać za darmo?

 

Download the trial version

Fight the last boss

After it explodes there will be a brief 1 to 2 second pause

During this pause hit start and select load from last save

The boss will be dead and you can keep playing the full game

Get it before they patch it

 

It definitely does work. Right when you beat the huge spider guy, wait for the cutscene to end, then press start as fast as you can. If it says "skip cutscene", you did it to early. Keep hitting start until "load last saved game" pops up. Hit it, you'll start, the boss will be dead, and you can continue on.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...