Skocz do zawartości

Majin and the Forsaken Kingdom


pleju

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Gre dzisiaj skoczylem. 25 godzin z Majinem spacerowalismy, walczylismy i rozwiazywalismy zagadki w tym swiecie. Gra ma bardzo bajkowy charakter i urzekla mnie jej historia :-)

 

PLUSY

- dwaj bohaterowie wedrujacy przez ten swiat

- muzyka (bardzo klimatyczna momentami, naprawde sie sprawdza)

- bossowie (jest ich zaledwie kilku, ale czasami trzeba pokombinowac, aby ich rozgryzc)

- skarby poukrywane to tu, to tam. Ich zbieranie sprawia frajde.

- zakonczenie, dlugie i ciekawe, nie spodziewalem sie tutaj az takiego rozbudowania. Wyjasnienie wszystkich watkow i wprowadzenie dodatkowej postaci.

- DLC za kilka zeta. Dostajemy w zamian 3 rodzaje zadan, w ktorych mozemy sie sprawdzic (Majin rozbudowany na maxa rekomendowany)

 

MINUSY

- grafika wyglada jak na PS2, to nie zart. Gra chodzi w 1080p, ale swiat przedstawiony jest ubogi.

- brak jakiegokowiek motywacji do powtornego zagrania w gre po jej przejsciu (trofea moga co prawda motywowac co niektorych). Z pomoca moze przyjsc wspomniane DLC, ale za nie trzeba juz troszke zaplacic.

- design poziomow jest niekeidy slaby. Utrudnia rozgrywke. Za przyklad niech posluzy scena, gdzie

trzeba skrystalizowac czarna maz. Musimy najpierw pomoc Majinowi przejsc na druga strone planszy, a pozniej nalezaloby mu wskazac wspomniana maz, by sie nia zajal. Problem w tym, ze wskaznik najezdza na wrogow i tylko przypadkiem chyba zatrzymal sie na mazi, dzieki czemu przeszedlem dalej.

 

- gra nie dla kazdego, jesli nie lubisz takich bajkowych produkcji, nawet nie patrz w te strone.

 

Gra w moim przekonaniu zasluguje na 7+/10. Zagralbym w czesc druga, ale po wynikach sprzedazy tej, nie sadze, zebysmy ja predko ujrzeli :(((

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ograłem demko i odepchnęło mnie trochę. Bohater wydaje mi się większym debilem niż (całkiem sympatyczny) Majin. Grafika ubolewa głównie przez swoją sterylność - taki np. Mini Ninjas to też "budżetówka", której silnik ani się szczególnie nie poci i pewnie też PS2 by to pociągnęła (oczywiście nie w takiej 'rozdziałce' i nie z takim horyzontem, także skrót myślowy) a mimo to nie czuć tej pustki i biedy.

 

Liczyłem, że to gra "na za więcej" niż 50zł. Czyli nie warto?

 

 

BTW: concept arty są świetne. ;]

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...