Skocz do zawartości

Majin and the Forsaken Kingdom


pleju

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy później...

Gra zmieniła tytuł na: Majin and the Forsaken Kingdom

 

Pojawił się też nowy trailer: http://gamersyde.com/stream_majin_and_the_forsaken_kingdom_trailer-14582_en.html

image_majin_and_the_forsaken_kingdom-12396-1996_0012.jpg

Gra przypomina w założeniach ICO oraz The Last Guardian, gramy chłopkiem któremu podczas rożnych przygód będzie towarzyszył stworek-potworek (tytułowy Majin, chyba). Może być ciekawie, ja lubię takie nietuzinkowe gry :)

Premiera tego lata (prawdopodobnie w Japonii), wydaje Namco Bandai więc u nas się też doczekamy.

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

Gra zmieniła tytuł na: Majin and the Forsaken Kingdom

 

Pojawił się też nowy trailer: http://gamersyde.com/stream_majin_and_the_forsaken_kingdom_trailer-14582_en.html

image_majin_and_the_forsaken_kingdom-12396-1996_0012.jpg

Gra przypomina w założeniach ICO oraz The Last Guardian, gramy chłopkiem któremu podczas rożnych przygód będzie towarzyszył stworek-potworek (tytułowy Majin, chyba). Może być ciekawie, ja lubię takie nietuzinkowe gry :)

Premiera tego lata (prawdopodobnie w Japonii), wydaje Namco Bandai więc u nas się też doczekamy.

Wprawka przed tLG od Team ICO.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...

Co tu taka cisza? Dla mnie gierka zapowiada się całkiem ciekawie. Przystawka przed głównym daniem TLG :thumbsup:

 

2 nowe gameplay'e:

 

Fire Spell Gameplay - http://www.gametrailers.com/video/gc-10-majin-and/703090

 

Lightning Spell Gameplay - http://www.gametrailers.com/video/gc-10-majin-and/703092

 

 

Data premiery - 25 listopad 2010 i nowe screeny:

 

http://www.joystiq.com/2010/08/18/majin-and-the-forsaken-kingdom-begins-its-tale-november-25-in-eu/

 

Ps. Zmieńcie w końcu ten tytuł tematu :)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Jak dla mnie gra wypada słabo. Grafika nędzna, przycina. Spodziewałem się dobrej gry, która umili czekania na The Last Guardian. Przeliczyłem się.

 

Kurde, aż tak słabo? Po cichu liczyłem, że to będzie idealna przystawka przed TLG a wychodzi na to, że jest to kolejny bubel :/

 

Jeszcze później sprawdzę to demko to obadam co i jak.

Odnośnik do komentarza

Mi gra przypadła do gustu. Może nie jest to jakiś hicior ale raczej dobra przystawka przed TLG.

Całkiem przyjemnie się w to gra i jeżeli liczba zagadek będzie spora i będą ciekawe to może to być naprawdę fajny tytuł.

Może i Majin grafiką nie grzeszy ale pomysł i wykonanie są na prawdę spoko - przed końcem 2011, kiedy to TLG ma wyjść, będzie można sprawdzić ten tytuł bo ma taki specyficzny feeling jakby był od Team ICO (w sensie wzorowany na SotC i ICO) :)

 

BTW Modzie zmień tytuł tematu !

Edytowane przez the_m
Odnośnik do komentarza

taka sobie ta gierka.

troche ico, troche sotc, troche folklore. do pogrania ale bez szału... jak nie bede miał w co grac to moze kupie.

 

angielskie głosy postaci mnie denerwują.

 

mam nadzieje, ze w dalszej czesci gry bedzie wiecej świeżych patentów, a nie tylko zawalanie ściany na przeciwników.

 

wstepnie -7/10

Odnośnik do komentarza

Całkiem przyjemnie się w to gra i jeżeli liczba zagadek będzie spora i będą ciekawe to może to być naprawdę fajny tytuł.

 

Wpis.

 

Wstyd mi wczoraj było pisać ale demo nie jest złe i podobało mi się ;p. Oczywiście graficznie to trochę past gen (nie przesadzam), gameplayowo też bez rewelacji ale raz, że pomysł jest ciekawy. Dwa tak jak The M napisał jeżeli liczba zagadek będzie spora i ciekawa to szykuje się dobra przygodówka (przypomina mi dobre stare gry z PS2)!? Zawsze to jakaś odskocznia od standardów.

 

Poczekam na opinie i jak gra grubo stanieje (pewnie szybko to nastąpi) i chyba łyknę ją ;].

 

PS. Taa głosy wymiatają szczególnie Majina brzmi jak typowy głupek z kreskówek czy filmów dla dzieci ;p.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Gra ktoś??

Za mną nieco ponad 6 godzin gry i jestem bardzo bardzo zadowolony:)Czuje magie, która wylewa się z ekranu jak za czasów Szaraka. Giera naprawdę fajna, znajdzie się tu wszystkiego po trochu, sporo platformera,łamigłówek no i walki;) I nasz Majin,Guardian, który powoli rośnie w siłę i któremu pomagamy odzyskać pamięć. Dosyć fajnie jest to przedstawione, oczywiście fabuła nie jest porywająca, ale fajnie, że dowiadujemy się wszystkiego powoli i po trochu. Jak ktoś ma jakieś pytania,to walcie śmiało;)

Odnośnik do komentarza

Ja wczoraj skończyłem grę. Naprawdę bardzo przyjemnie mi się grało, nie miałem czegoś takiego że już czekałem na koniec. Samo przejście gry myślę że zajęło by coś koło 7-8h więc taki standard, ale przy zbieraniu skarbów zajęło mi to 12h i co najciekawsze bardzo podobało mi się szukanie tych znajdek. Jeżeli ktoś lubi giery przygodowe to naprawdę polecam, tylko należy nie zwracać uwagi na grafikę bo ta jest koszmarna, ale to gameplay jest przecież jest najważniejszy przecież :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.