Skocz do zawartości

Nowy silnik forum?


IPB 3.0 czy nadal starsza wersja  

397 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy nalezy zrobic aktualizacje silnika forum juz teraz?

    • tak
      266
    • nie
      131


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Te przykłady forum, które podaliście są nieładne i przebajerowane. Dla mnie obecne forum jest idealne, nie trzeba przy nim kombinować. Awarie się praktycznie nie zdarzają, błędów rażących nie ma, za to te dodatki, które się tak wielu nie podobają sprawiają, że to forum jest inne niż wszystkie.

 

Grupowce są zaje,biste, nie zabierać ich proszę. Battle i arcade akurat są dodatkami dyskusyjnymi, bo wiele osób nie korzysta z tego a można to mieć na innych serwisach, za to takie blogi to świetna sprawa. Aha - te skrócone czasy ładowania można wykorzystać do przywrócenia szałta ;].

 

Ja jestem na nie. Skórka może i jest fajna, ale bez grupowców i całej reszty to nie to samo. I przywróć Fenix szałta, proszę!

Odnośnik do komentarza

Jeśli naprawdę da się to obejść, wygląda na to, że jestem na tak. Ale tylko wtedy, jak się da to obejść i nie będzie to ręczna akceptacja członków przez zapracowanych adminów... No i obiecajcie, że nie nasze forum nie będzie wyglądać tak bajerancko, jak tamte, bo prezentują się... słabo.

Odnośnik do komentarza

Zmieniac.

 

Wyjdzie aktualizacja to się wtedy sprawe grupowcow ostatecznie załatwi. Zresztą, zamkniete grupowce z malymi wyjatkami przezywaly ostatnio zmniejszenie zainteresowania, wiec "nowe rozdanie kart" w pozniejszym okresie tak czy siak moze miec zbawienny skutek.

 

Jesli aktualizacja nie wyjedzie, to jest możliwośc ręcznego obejścia. Grupowce nie są takie ważne, a wiekszosc jest otwarta i kazdy ma tam dostęp. Jesli beda problemy to lepiej z nich zrobic poddział forum i tyle.

 

Czekanie pol roku na zmiane silnika z powodu gawęd wujaszka o ruch/aniu maniurek w adult korner to przegięcie pały.

 

Nowy silnik - odświezenie jakosci forum, napływ nowych uzytkownikow, wiecej postow, wieksze zainteresowanie. Sprawdzone i oczywiste. Zawsze tak było przy zmianie ipb i teraz bedzie to samo. Czekanie tylko osłabi ten impact, bo ludzie przywykną do 3.0 z innych forumingow. Im szybciej tym lepiej.

Edytowane przez jakee
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...