Skocz do zawartości

Minione 4 lata... w polskim hh


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ten Typ Mes - zamach na przeciętność

Tede - esende mylffon

Projektor - miraż

Pezet - muzyka rozrywkowa

PCP - północ centrum południe special

Grammatik - podróże

52 Dębiec - deep hans

Fokus - alfa i omega

Sokół/Pono - TPWC

 

+ wszystko co zrobił Eldo i Ostry po 2005 ;)

 

Warto też sprawdzic Kanał Audytywny, jak i samą twórczość L.U.C.'a

Edytowane przez azurekcja
Odnośnik do komentarza

ostry- ja tu tylko sprzatam

pih- kwiaty zla

molesta- nigdy nie mow nigdy

2cztery7-spaleni innym sloncem

 

plyty ten typ mesa to wcale nie taki absolutny must have. Znalazl bym pewnie jeszcze kilkanascie innych albumow ale mi sie myslec nie chce .

 

azurekcja: Esende Mylffon? no kur.wa bez przesady ta pylta sie nie nadaje nawet do sciagniecia ;/

Odnośnik do komentarza

Moze zamach na przecietnosc to nie jest jakis kamil milowy czy cos w ten desen, ale kawal calkiem znosnego rapu z rozwiazaniami, jakich malo kto uzywal. Duzo spiewu etc. etc.; dobry cedek. Z kolei alkopoligamia to ABSOLUTNY must-have, moim skromnym zdaniem to najlepsza płyta w Polskim rapie. Marzy mi sie płyta utrzymana w konwencji takiego 'sam siedze tu', no po prostu klasa.

Z kolei ostry jest nudny i powinniscie mu polecic jedna, dobra plytke. Tede tylko w opcji wfd.

Odnośnik do komentarza
Luc gej, sokol i pono ? Miernota, fokus ? To samo.

PCP? Bez przesady :/ Od zamachu lepsza alkopoligamia. No i pezet, przeciez ta plyta jest nic nie warta.

 

Hm... jak my mamy polecić mu coś dobrego, skoro my się totalnie nie znamy?

Lepiej sam mu coś poleć oprócz Typa :D

 

BTW, dobrze by było jakby Zeratul sam określił mniej-więcej co mu się podobało wcześniej, wtedy będzie łatwiej coś wygrzebać, a to, że dla jednego dana płyta jest must-have a dla innego totalnym kiczem to nie nowość, a Internetowe walki o "moją rację, która jest najmojsza" wybacz - mnie przestały już dawno bawić :D.

Edytowane przez azurekcja
Odnośnik do komentarza

SNS - Na linii ognia

Pokahontaz - Receptura

Fokus - Alfa i Omega

PiH - Kwiaty Zła

Pezet - Muzyka rozrywkowa

Ten Typ Mes - Zamach na przeciętność, Alkopoligamia

2Cztery7 - Spaleni Innym Słońcem, Funk dla Smaku

Gural - Inwazja porywaczy ciał, El Polako, Manewry

Tede - Ścieżka Dźwiękowa

Bez Cenzury - Klasyk

Łona - Absurd i Nonsens

Afro Kolektyw - Czarno widzę

Odnośnik do komentarza

Wiekszosc tytulow ktore podajecie nadaje sie do podtarcia dupy.

Gurale nowe ? Tede ? Anał Kałdytywny ? Fokus nowy? No (pipi)a.

I ja sie nie znam -_- Niektórzy dobre pozycje podaja, podajac sns, bc, łone, chade czy wfd. No ale bez przesady, macie chyba troche mniej mainstreamowy gust i nie lykacie naprawde ptp czy guralow. Prawda?

Edytowane przez FARMEROS
Odnośnik do komentarza

Bez urazy, ale coś Ty, wyrocznia w sprawach rapu ? Sam jarasz się już chyba w trzecim poście Mesem, którego np. Ja nie poleciłbym chyba nikomu.

No i trochę przesadzasz z tym pojęciem mainstream, bo mówimy tu jednak o rapie.

 

Skoro wymieniono Witam Was W Rzeczywistości, to polecam też WWO : [/b]Życie Na Kredycie[/b].

 

Możesz jeszcze sprawdzić płytę Chore Melodie Słonia, oraz Płomień 81 : Historie z Sąsiedztwa.

Odnośnik do komentarza

Z Pewnoscia Zeus , Mes , WFD , 2cztery7 , Bleiz , HG , Bosski Roman , Brudne Serca , Smarki Smark , VNM , Molesta, Eldo , Chada - Oni w ciagu ostatnich lat wydali najlepsze plyty według mnie i warto ich sprawdzic. Z tym ze BRD, Smarki,Bleiz i VNM nie wydali legali. Niechce mi sie wypisywac tytulow plyt bo to mozna latwo ogarnac na allegro oraz warez.

Odnośnik do komentarza
LOL co ty masz do Bosskiego i HG? Bosski robi cos orginalnego i to mi sie w jego muzyce podoba. A HG robi szczery rap i zyciowy, tez kiedys myslalem jak Ty dopoki nie posluchalem HG-Droga. Jest tam naprawde sporo dobrych utworow do ktorych niema co sie przyczepic a przyczepic sie jedynie ktos kto sie nie zna lub jest pizdą.

lulzi, szczery i życiowy rap [']

a roman robi technorap, chyba na zwałe ;] jak nie to [']

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...