Skocz do zawartości

Minione 4 lata... w polskim hh


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 70
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Alienator i Farmeros widze ze wasze kregi muzyczne sa bardzo waskie bo nic wam nie pasuje. Moze sluchajcie tylko OSTR i Mesa a peja i hg juz sa hujowi. Zastanowcie sie lepiej nad soba bo to co mowicie jest smieszne. HG-droga nie jest o tym jak ziomalom ciezko na dzielni bo jest wiele utworow na rozne tematy. Ale tak to jest jak sie utrze stereotyp i pozniej juz ciezko sie przekonac. Kiedys myslalem jak Wy ale wkoncu sie przekonalem co do HG (bynajmniej jesli chodzi o "Droge") . A Bosski Roman jest dobry bo jest orginalny i bekowy tez.

Odnośnik do komentarza

To ja podam coś co tutaj nie padało, a daje radę. Mroku - Mroczne Nagrania, tylko nie wiem czy można to jeszcze dostać. A z tych co poprzednicy wymieniali ze sporą częścią na pewno bym się zgodził, niestety część to niezła padaka. Jak sobie coś jeszcze przypomnę czego tutaj nie było to dopiszę, teraz nie chce mi się szukać.

Odnośnik do komentarza
Alienator i Farmeros widze ze wasze kregi muzyczne sa bardzo waskie bo nic wam nie pasuje. Moze sluchajcie tylko OSTR i Mesa a peja i hg juz sa hujowi. Zastanowcie sie lepiej nad soba bo to co mowicie jest smieszne. HG-droga nie jest o tym jak ziomalom ciezko na dzielni bo jest wiele utworow na rozne tematy. Ale tak to jest jak sie utrze stereotyp i pozniej juz ciezko sie przekonac. Kiedys myslalem jak Wy ale wkoncu sie przekonalem co do HG (bynajmniej jesli chodzi o "Droge") . A Bosski Roman jest dobry bo jest orginalny i bekowy tez.

1. bynajmniej =/= przynajmniej

2. bosski roman nie jest oryginalny, sprawdz Palucha plyte nowa, to mozna nazwac dobrym syntetycznym rapem. No, czy dobrym, to inna kwestia, ale na pewno duzo lepszym niz popluczyny romana.

3. nie bede sluchal typow bez flow i prostackich tekstow (elo hg!)

4. nie przepadam za ostrym

Odnośnik do komentarza

Ja myślę, że można dać sobie spokój z takimi dyskusjami typu mes to chÓj a boski roman ok. Każdemu co innego się podoba i takie pier.dolenie nie ma najmniejszego sensu. Zeratul pewnie też dziewicą hip hopową nie jest i pewnie będzie wiedział co z propozycji najlepiej mu będzie pasowało. Przez te ostatnie lata hh w Polsce zaliczył duży progres i z pewnością nie można się ograniczać tylko do sprawdzonych marek. I nie uważam, żeby Droga była mniej godna polecenia od Mesa czy Łony.

Odnośnik do komentarza

Ok, juz spierdalam sluchac hg.

Z tego tematu zrobila sie popelina, podalem 3 plyty tylko, bo moim zdaniem sa absolutnymi must have'ami. Podajecie jakichs raperow dajacych srednie, albo troche wybijajace sie plyty w temacie, który z zalozenia mial sluzyc jako podsumowanie paroma albumami ? Dlaczego paroma ? Bo tylko pare produkcji jakie wyszlo w tym przedziale czasowym mozna nazwac klasykami, czy tez jakimis geniuszami. Moglbym tu podawac kazda dobra plyte, ale czy to ma sens ? Uwazam, ze te plyty 3 ktore podalem sa absolutnie świetnymi i zaden sluchacz hip hopu nie przejdzie obok nich obojetnie, chociazby hejtujac dla reguly. Naprawde mam wpisywac sto tysiecy plyt, które TYLKO trzymały poziom ?

Edytowane przez FARMEROS
Odnośnik do komentarza

Właśnie spoko bit, no ale to kwestia gustu.

 

Ja myślę, że można dać sobie spokój z takimi dyskusjami typu mes to chÓj a boski roman ok. (...)

 

Zauważ jednak, że na tym forum tendencja jest bardziej do wyśmiania Boskiego, Firmy czy HG, a Mes jest nietykalny. O ile to, co robic Boski, to dla mnie dziadostwo, tak HG na pewno do jednego worka z nim bym nie wrzucił. No ale jak ktoś, jak Farmeros, Alienator czy Reiga, będzie operował w kółko tymi samymi stereotypami, opartymi pewnie głównie na nucie "Nienawiść", to do wniosków innych nie dojdzie.

Co do PTP, to nie powiem, że rewelacja, ale też trzeba zrozumieć pewną "konwencję". Tu znowu do Farmerosa : to się nazywa Crunk. Znawcą nie jestem, więc nie chcę walnąć jakiejś głupoty, ale to samo dotyczy chyba Mesa, który natomiast robi G Funk.

Odnośnik do komentarza
Alienator i Farmeros widze ze wasze kregi muzyczne sa bardzo waskie bo nic wam nie pasuje. Moze sluchajcie tylko OSTR i Mesa a peja i hg juz sa hujowi. Zastanowcie sie lepiej nad soba bo to co mowicie jest smieszne. HG-droga nie jest o tym jak ziomalom ciezko na dzielni bo jest wiele utworow na rozne tematy. Ale tak to jest jak sie utrze stereotyp i pozniej juz ciezko sie przekonac. Kiedys myslalem jak Wy ale wkoncu sie przekonalem co do HG (bynajmniej jesli chodzi o "Droge") . A Bosski Roman jest dobry bo jest orginalny i bekowy tez.

zjedz skręta <ok>.

Odnośnik do komentarza
Co do PTP, to nie powiem, że rewelacja, ale też trzeba zrozumieć pewną "konwencję". Tu znowu do Farmerosa : to się nazywa Crunk. Znawcą nie jestem, więc nie chcę walnąć jakiejś głupoty, ale to samo dotyczy chyba Mesa, który natomiast robi G Funk.

Kurde, wiem ze to jest crunk, ale akurat wychodzi im to totalnie zalosnie i daleko im do Amerykanskich Protoplastow.

Propo g-funku, to taki z mesa drzifankowiec, jak z snoop dogga crunkowiec. Pare kawalkow na 2cztery7 mial typowo gfunkowych, ale reszta, to trzymanie sie konwencji z nazwy. Ja jarze meeen!

No i propo nietykalnosci mesa i tak dalej, to mozecie go jezdzic i tak dalej, ja mam po prostu swoje zdanie!

No ale jak ktoś, jak Farmeros, Alienator czy Reiga, będzie operował w kółko tymi samymi stereotypami, opartymi pewnie głównie na nucie "Nienawiść", to do wniosków innych nie dojdzie.

Ale kurde meeeeen, ja slysze HG czesto, bo kazdy gowniarz zapierdalajacy chodnikiem ma to na telefonie i zawsze puszcza na pelna pare.

Poza tym sprawdzalem kawalki z drogi na yt i dalej jestem zdania, ze zejsciowy rap robia. Konwencja dla gimberow.

Zauważ jednak, że na tym forum tendencja jest bardziej do wyśmiania Boskiego, Firmy czy HG, a Mes jest nietykalny. O ile to, co robic Boski, to dla mnie dziadostwo, tak HG na pewno do jednego worka z nim bym nie wrzucił.

Nie wrzucam ich do jednego worka, kazde z nich to inny wymiar ch,ujozy.

Odnośnik do komentarza
Kurde, wiem ze to jest crunk, ale akurat wychodzi im to totalnie zalosnie i daleko im do Amerykanskich Protoplastow.

Propo g-funku, to taki z mesa drzifankowiec, jak z snoop dogga crunkowiec. Pare kawalkow na 2cztery7 mial typowo gfunkowych, ale reszta, to trzymanie sie konwencji z nazwy. Ja jarze meeen!

 

A według mnie taki z Ciebie znawca crunku jak i g-funku, czyli (pipi).owy.

 

 

Odnośnik do komentarza
ostry- ja tu tylko sprzatam

pih- kwiaty zla

molesta- nigdy nie mow nigdy

2cztery7-spaleni innym sloncem

 

plyty ten typ mesa to wcale nie taki absolutny must have. Znalazl bym pewnie jeszcze kilkanascie innych albumow ale mi sie myslec nie chce .

 

azurekcja: Esende Mylffon? no kur.wa bez przesady ta pylta sie nie nadaje nawet do sciagniecia ;/

Jeszcze OCB i Złodzieje Czasu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...