Skocz do zawartości

Tylko składki na gry PSS - Komentarz = Warn - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Będą chętni na europejską wersję dodatku do Little BigPlanet - Piraci z Karaibów (woda included!)?

 

1. Saunter

 

Ja bym się pisał jakbyśmy jeszcze wzięli dodatek MGS. Jak nie to może założę drugi team na oba dodatki. Najlepiej z osobami co nie mają żadnego dodatku do LBP (jak ja), a takowe chcieliby dokupować (np. God of War, Heavenly Sword).

 

Nadal mam ostatni wolny slot z 4 klasykami z PSX'a - wszystkie na jednym koncie: Final Fantasy 7, Metal Gear Solid, Resident Evil, Final Fantasy Tactics (składka 23 zł). Ktoś zainteresowany? Pisać na PW

Edytowane przez Look4z
Odnośnik do komentarza

Ja bym się pisał jakbyśmy jeszcze wzięli dodatek MGS. Jak nie to może założę drugi team na oba dodatki. Najlepiej z osobami co nie mają żadnego dodatku do LBP (jak ja), a takowe chcieliby dokupować (np. God of War, Heavenly Sword).

 

Nie mam żadnych dodatków do LBP, jakby co to chętnie się ustawię na zakup MGS i Piratów z Karaibów.

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

Map Pack do Killzone 2, Zombie Apocalypse - 14,5zł na głowę.

1. kiseki

2. Purpowy_rower

3. teuz

4.

5.

 

 

Ja bym był chętny na ten zestaw. (mam jeszcze kilka pytan ale to juz zapytam na gg)

a jezeli to nie jest problem to mój kumpel (zauborin) bez konta na forum byłby takżę chętny i byłby już komplecik :)

 

Swoją drogą to mój pierwszy post, ahoj ;) wcześniej miałem związek tylko z 'papierowym' extrimem ;)

sorry za małego offtopa

Edytowane przez toff1k
Odnośnik do komentarza

[quote name=K'^^' date='12 grudzień 2009 - 19:58 ' timestamp='1260644302' post='2020376]

Witam,

Jest ktoś chętny na składkę na jakieś gry na PSX ?  :potter:

Proponowałbym z 4-5 gier to wyjdzie po jakieś 20zł. (RPG odpadają) Nie mam karty niestety...

 

Moje propozycje to:

1. MGS

2. Crash Bandicoot (1)

3.  Crash Team Racing

4. Tomb Raider 4: The Last Revelation lub Spin Jam

 

Osoby które są chętne na zakup:

1.PorschmanPL

2. ChomiczowkaPL

3. Wallerot

4.K'

5.

 

 

Ja chętnie się na to piszę

 

jeżeli wam pasuje dorzucić jeszcze WORMSy to jestem chetny jako 5

 

Mi pasuje taki zestaw z Worms'ami co na to reszta ?

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...