Skocz do zawartości

Tylko składki na gry PSS - Komentarz = Warn - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam 4 dobrych ludzi (w tym jednego z kartą :) ) na zakup dodatków do LBP (wersja PAL) z levelami Piraci z Karaibów i MGS .

 

Koszt: 22 + 22 = 44 zł za 2 dodatki, czyli po 8 zł 80 gr na głowę:)

 

1) balon1984

2)

3)

4)

5)

 

 

Proszę zgłaszać się na PW lub gg

 

 

pozdrawiam

 

Jeśli mamy kupować po kolei wszystkie dodatki z nowymi lvl'ami to ja się piszę.

 

W sumie razem z MGS i Piratami możemy wziąć od razu ten history kit, bo i tak prędzej czy później ktoś wpadnie na pomysł żeby to kupić. ;)

Odnośnik do komentarza

Szukam 4 dobrych ludzi (w tym jednego z kartą :) ) na zakup dodatków do LBP (wersja PAL) z levelami Piraci z Karaibów i MGS .

 

Koszt: 22 + 22 = 44 zł za 2 dodatki, czyli po 8 zł 80 gr na głowę:)

 

1) balon1984

2)

3)

4)

5)

 

 

Proszę zgłaszać się na PW lub gg

 

 

pozdrawiam

 

Jeśli mamy kupować po kolei wszystkie dodatki z nowymi lvl'ami to ja się piszę.

 

W sumie razem z MGS i Piratami możemy wziąć od razu ten history kit, bo i tak prędzej czy później ktoś wpadnie na pomysł żeby to kupić. ;)

 

 

Tak byśmy brali wszystkie dodatki z levelami. Szukamy ludzi, którzy będą pisali się na nowe level (a sami widzicie, że to grosze wychodzą) - chodzi nam o stały skłąd.

 

No to są już 2 osoby. Po ile ten history kit, bo trzeba dopisać go.

 

1) balon1984

2) A.L.I

3)

4)

5)

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

No to mamy już czwórkę, 22 zl + 22 zl + 14 zl = 58 / 5 = 11.60 zł na głowę za 3 dodatki

 

1) balon1984

2) A.L.I

3)Walker

4)Lipa

5)

 

 

Proponuję poczekać jeszcze troche, może zgłosi się 5 chętny.

 

W momencie gdy będzie nas piątka, to wysyłamy PW do Walkera aby podał nr konta i działamy.

 

Przypominam, że szukamy chętnych do zakupów wszystkich dodatków levelowych (nie same stroje czy inne małe popierdółki) do LBP (stała ekipa). Zaczynamy od packu MGA + piraci z karaibów + history kit.

 

 

 

 

 

Edytowane przez balon1984
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to tymczasowe, czy jak, ale na amerykańskim PSStore jest chyba przecenione Burnout: Paradise z dodatkiem - koszt, to 21 dolarów. Czyli wychodzi składka po 13,5 zł. Mam kartę.

 

1. Walker

2.

3.

4.

5.

 

Ta promocja obejmuje Burnout: Paradise + wszystkie dodatki. Jak nie to można by je dokupić? I ile by to wyniosło. Bo bym się na to pisał.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

No to mamy już czwórkę, 22 zl + 22 zl + 14 zl = 58 / 5 = 11.60 zł na głowę za 3 dodatki1) balon19842) A.L.I3)Walker4)Lipa5)Proponuję poczekać jeszcze troche, może zgłosi się 5 chętny.W momencie gdy będzie nas piątka, to wysyłamy PW do Walkera aby podał nr konta i działamy.Przypominam, że szukamy chętnych do zakupów wszystkich dodatków levelowych (nie same stroje czy inne małe popierdółki) do LBP (stała ekipa). Zaczynamy od packu MGA + piraci z karaibów + history kit.

 

czekacie, no to jestem

Odnośnik do komentarza

Witam! Składam grupę na Call of Duty: World at War Map Pack Bundle. Póki co dostępny na US PSN w cenie 25$, 7 stycznia zostanie wydany w Europie. Zestaw zawiera wszystkie 3 Map Packi które ukazały się w ciągu roku do CoD5.

 

Grupa:

 

1. winner

2.

3.

4.

5.

 

Chętni pisać na PW lub tutaj.

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy to tymczasowe, czy jak, ale na amerykańskim PSStore jest chyba przecenione Burnout: Paradise z dodatkiem - koszt, to 21 dolarów. Czyli wychodzi składka po 13,5 zł. Mam kartę.

 

1. Walker

2.

3.

4.

5.

 

Ta promocja obejmuje Burnout: Paradise + wszystkie dodatki. Jak nie to można by je dokupić? I ile by to wyniosło. Bo bym się na to pisał.

 

Pozdrawiam.

 

Niestety, ale jestem zmuszony zrezygnować z kupna Burnouta. Pewna sprawa mi wypadła i nie mogę pozwolić sobie na tą grę. Przepraszam.

Odnośnik do komentarza

Szukam chętnych na Braida i Flower (mile widziany ktoś z kartą)

 

1. S_600

2.

3.

4.

5.

 

Ja jestem chętny i mam kartę :) . Jeżeli nie masz nic przeciwko to proponuje dopisać jeszcze pixeljunk shooter

Jak będzie PJ Shooter to ja też (chociaż ten Flower mi trochę zbędny ale tak już jest jak się spóżnia na inną składkę :>)

Odnośnik do komentarza

Zbieram ekipę na zakup 3 gier na jednym koncie.Byłby to Braid,Critter Crunch i Zuma.jeśli uzbiera sie 5 osob to wyjdzie po 16,80zł za slot

 

1.Ja

2....

3.Velius

4.sizacz

5.piciu12-79

 

Tez sie dopisuje

 

Czyli zostal sie ostatni slot.jak tylko sie znajdzie chetny to kupujemy :)

 

No i jak,jest ktos chetny?Ostatni slot zostal,wiec brac,Panowie!

ja! :teehee:

 

 

 

To byłby w takim razie komplet,bo jest jeszcze jeden chetny ode mnie.Velius,jestes jeszcze zainteresowany?Bo widzialem ze skladasz sie z inna ekipa na Braida...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...