Skocz do zawartości

Tylko składki na gry PSS - Komentarz = Warn - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję składkę na Tom Clancy's Splinter Cell Trilogy - trzy części świetnej skradanki za 99 złotych. Deklaruję się zakupić zdrapkę 100 zł na Allegro - chodzą po 91 zł, więc każdą osobę wyniesie tylko po 18,20 zł ;)

 

Składka na Tom Clancy's Splinter Cell Trilogy 91zł/5=18,20zł

1. Sarge (bk)

2.szawello (bk)

3. mclusky1962 (bk)

4.K@kTuUuS (bk)

5.zajete (bk)

jest komplet

 

rezygnuje ze skladki

 

Jeśli jest aktualne to wskakuje na miejsce Wolnego!

Edytowane przez mclusky
Odnośnik do komentarza

wedlug ppe.pl dzisiaj pojawi sie resident evil 4. cena to podobno 72 zlote, czyli 14,40 zł na glowe.

 

skladka tylko dla osob, ktore potem za tydzien beda skladac sie na code veronica (bo podobno wychodzi za tydzien).

 

1. olschmitz (bk)

2.szawello(maly edit jednak zdobylem karte)

3.Elessar(bk)

4.Sadzikk(bk)

5. WESKER-DL (bk)

 

Oczywiście piszę się na Veronice ;) a co do ceny RE4 to chyba kosztuje 55zł więc po 11zł na głowę.

Odnośnik do komentarza

Składka na RE4+code veronica w przyszłym tygodniu jak wyjdzie,żeby slotów w konsoli nie marnować. Narazie lecim z RE4 55/5=11zł

 

1. dżar (bk)

2 Stinkmeaner (bk)

 

Dziwna sprawa, po poście Wolnego sprawdziłem jeszcze raz na psnie cene i teraz jest 69zł-jak pisałem posta było 55 na 100% ; | The fuck, w każdym razie wyjdzie po 13.80 teraz. Sry za post dodatkowy.

Odnośnik do komentarza

Składka na RE4+code veronica w przyszłym tygodniu jak wyjdzie,żeby slotów w konsoli nie marnować. Narazie lecim z RE4 55/5=11zł

 

1. dżar (karta)

2 Stinkmeaner (bk)

3.Poscok bk

4. sznajder (bk)

5. FREE

 

Zdobyłem kartę(zgine kiedyś przez to) także mamy 1 wolny slot-jeśli dacie potwierdzenia wpłat dziś przed 17 to dostaniecie passy, w łikend mnie nie ma, przypominam 13.80 na głowę bo cenę zmienili

 

 

edit: ok dane do przelewu rozesłane godzine temu, jeszcze jakieś pół h będe na chacie także jeśli chcecie popykać w łikend to na speedzie mi te potwierdzenia słać

Edytowane przez dżar
Odnośnik do komentarza

składeczka na residenta 4 55/5 po 11 zł

 

 

klayman85 bk

kica jest karta

Humanno [bk]

Ceglash[bk]

 

 

Panowie pomyliłem się gra kosztuje 69 zamiast 55 także cena 13,80 za osobę ,sorry za kłopot:D

 

 

rezygnuje ze składki nie będe czekał w nieskonczoność

 

Składka na RE4+code veronica w przyszłym tygodniu jak wyjdzie,żeby slotów w konsoli nie marnować. Narazie lecim z RE4 55/5=11zł

 

1. dżar (karta)

2 Stinkmeaner (bk)

3.Poscok bk

4. sznajder (bk)

5. wolny bk

 

Zdobyłem kartę(zgine kiedyś przez to) także mamy 1 wolny slot-jeśli dacie potwierdzenia wpłat dziś przed 17 to dostaniecie passy, w łikend mnie nie ma, przypominam 13.80 na głowę bo cenę zmienili

 

 

wchodzę, przed 17 wpłacam

 

ps.dżar masz zapchaną skrzynke,także podaj dane do konta na priv

Edytowane przez Wolny
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...