Skocz do zawartości

Tylko składki na gry PSS - Komentarz = Warn - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Składka na Call of Duty Modern Warfare (99zł)

 

-BasiekPL

-

 

Składka na Call of Duty Modern Warfare 2 (99zł)

 

-BasiekPL

-

 

Koszt obu gier to 100 zł, lub 50 zł w przypadku kupna 1 gry. Bardzo mi zależy na kupnie tych gier, ale nie chce wydawać 200 zł sam. Pozdrawiam

 

Składka na Call of Duty Modern Warfare 2 (99zł)

 

-BasiekPL

-hellspawn81 (bk)

Odnośnik do komentarza

Składka na Call of Duty Modern Warfare (99zł)

 

-BasiekPL

-

 

Składka na Call of Duty Modern Warfare 2 (99zł)

 

-BasiekPL

-hellspawn81 (bk)

 

Koszt obu gier to 100 zł, lub 50 zł w przypadku kupna 1 gry. Bardzo mi zależy na kupnie tych gier, ale nie chce wydawać 200 zł sam. Pozdrawiam

Został jeszcze tylko CoD 4 tak więc up'uję

 

Cena 50 zł

 

(Dodam jeszcze, że współpraca z użytkownikiem Hellspawn81 przebiegła sprawnie i pomyśnie, tak więc polecam)

Odnośnik do komentarza

DLC do KoA:R. To, które wyszło już z piratami, i to nowe, które ma się pojawić w przyszłym tygodniu Teeth of Naros. Cena obecnego DLC 36 zl, mam nadzieje, że to nowe też będzie tyle kosztować. Szukam kogoś, kto na tym koncie kupi również wszystkie przyszłe DLC'ki. W tej chwili 72/2 = 36.

 

1. faranel ( karta jest, w piatek bede mogl sprawdzic czy przejdzie, bo kiedys byly problemy;)

2.

DLC do KoA:R. To, które wyszło już z piratami, i to nowe, które ma się pojawić w przyszłym tygodniu Teeth of Naros. Cena obecnego DLC 36 zl, mam nadzieje, że to nowe też będzie tyle kosztować. Szukam kogoś, kto na tym koncie kupi również wszystkie przyszłe DLC'ki. W tej chwili 72/2 = 36.

 

1. faranel

2.

 

Podbijam.

Odnośnik do komentarza

 

DLC do KoA:R. To, które wyszło już z piratami, i to nowe, które ma się pojawić w przyszłym tygodniu Teeth of Naros. Cena obecnego DLC 36 zl, mam nadzieje, że to nowe też będzie tyle kosztować. Szukam kogoś, kto na tym koncie kupi również wszystkie przyszłe DLC'ki. W tej chwili 72/2 = 36.

 

1. faranel

2. Taki

 

sprawdź PM

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...