Skocz do zawartości

Tylko składki na gry PSS - Komentarz = Warn - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

DLC do KoA:R. To, które wyszło już z piratami, i to nowe, które ma się pojawić w przyszłym tygodniu Teeth of Naros. Cena obecnego DLC 36 zl, mam nadzieje, że to nowe też będzie tyle kosztować. Szukam kogoś, kto na tym koncie kupi również wszystkie przyszłe DLC'ki. W tej chwili 72/2 = 36.

 

1. faranel ( karta jest, w piatek bede mogl sprawdzic czy przejdzie, bo kiedys byly problemy;)

2.

Edytowane przez Faranell
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

EDIT: Ostatnio stwierdziłem, że warto ukończyć gry na 100% tak więc mam zamiar kupić kilka DLCków:

 

Kupuję na PSS UK, ale cenę podaję w złotówkach, nie różni się praktycznie od tej w funtach, max +/- 1zł na łebka

 

Bioshock - Challenge rooms - 29zł - 12 trofeów

 

Dead Nation - Road to Devastation - 14zł - 6 trofeów

 

NFS: Hot Pursuit - DLC bundle (Armed & Dangerous, Lambo i Porshe) - 69zł - 11 trofeów

 

Uncharted 2 - Siege Expansion Pack - 22zł - 11 trofeów

Ważne: BCES-727 tylko (działa z wersją UK)

Edytowane przez Sito
Odnośnik do komentarza

składka na Dead Nation (47) + DLC (14) razem 61 PLN więc po 30,50 PLN

 

1. Kulawy (nie mam karty kredytowej)

2.

 

Jeżeli znajdzie się chętny to można po 50 się zbić na kartę doładowującą 100 PLN PSS i za pozostałe 39zł coś kupić np. Dungeon Defenders (36zł)

kontakt e-mail: ultras.euro2012@gmail.com

Odnośnik do komentarza

Składka na Call of Duty Modern Warfare (99zł)

 

-BasiekPL

-

 

Składka na Call of Duty Modern Warfare 2 (99zł)

 

-BasiekPL

-hellspawn81 (bk)

 

Koszt obu gier to 100 zł, lub 50 zł w przypadku kupna 1 gry. Bardzo mi zależy na kupnie tych gier, ale nie chce wydawać 200 zł sam. Pozdrawiam

Edytowane przez Basiek_PL
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.