Skocz do zawartości

Tylko składki na gry PSS - Komentarz = Warn - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Orientuje sie kto s jak jest z cenami na regionalnych PSStore? Jest jakis jeden kraj, gdzie wszystkie gry sa tansze, czy jest roznie - jedna gra jest tansza tam, a inna tam?

roznice w cenie sa, ale to zalezy od kursu. pamietam jak kiedys dolar byl taniutki i gry z US PSS bardzo sie oplacaly. teraz tez chyba wychodzi taniej na US, ale pamietac trzeba o podatkach. sa takie stany, zwlaszcza w Kanadzie, gdzie nie placi sie podatkow. nie polecam robic zakupow na UK PSS, bo kurs funta jest wysoki...

nie ma natomiast czegos takiego, ze na jakims PSS sa tansze gry (jesli nie patrzec na kursy walut). ale czasem zdarzy sie, ze sa jakies promocje. jak np. teraz crash commando za pol ceny, ale chyba jest to na kazdym PSS

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza

Battle Tanks

1.KainGorn

2.aigorr

3.drab

4.Kimari

5.

Smash Cars

1.KainGorn

2.ShadowUS

3.aigorr

4.cesarz

5.Kimari

jesli mi obiecacie ze nie zmienicie pozniej hasla do tego konta (juz mi tak jeden zrobil ... tak sie zrazilem ze 4 miechy nie kupywalem na polke...

napiszcie mi po ile i kto na pm, bo nie bylem na biezaco z tematem

Odnośnik do komentarza

Orientuje sie kto s jak jest z cenami na regionalnych PSStore? Jest jakis jeden kraj, gdzie wszystkie gry sa tansze, czy jest roznie - jedna gra jest tansza tam, a inna tam?

roznice w cenie sa, ale to zalezy od kursu. pamietam jak kiedys dolar byl taniutki i gry z US PSS bardzo sie oplacaly. teraz tez chyba wychodzi taniej na US, ale pamietac trzeba o podatkach. sa takie stany, zwlaszcza w Kanadzie, gdzie nie placi sie podatkow. nie polecam robic zakupow na UK PSS, bo kurs funta jest wysoki...

nie ma natomiast czegos takiego, ze na jakims PSS sa tansze gry (jesli nie patrzec na kursy walut). ale czasem zdarzy sie, ze sa jakies promocje. jak np. teraz crash commando za pol ceny, ale chyba jest to na kazdym PSS

Dolar kanadyjski jest teraz jakieś 20gr tańszy od US, a ceny takie same, więc i wybór oczywisty ;) Najniższy podatek bodajże w stanie Alberta.

Ktoś się orientuje jakie są ceny w australijskim PS? Ceny w dolarach są wyższe niż w USA, czy tam np. piosenki do Rock Banda też kosztują 2 dolce?

Odnośnik do komentarza
EKIPA na MGS i Mortal Kombat II

gianbuffon x2

Square

Yabollek007

jaro3003

postaram sie kupic w poniedzialek/wtorek, poniewaz jutro wyjezdzam i nie bedzie mnie do poniedzialku. chyba, ze ktos bedzie mial mozliwosc kupna, to dajcie znac

Nadal aktualne?

Ja jestem nadal chętny.

ja rowniez. tylko problem w tym, ze niestety nie mam mozliwosci kupna :/ mam karte w skoku, ale bylem zapewniany, ze mozna nia kupowac w store. niestety tylko visa, master card i cos tam jeszcze :/ ale moze poprosimy kogos, zeby nam doladowal, najwyzej doplacimy pare zlotowek prowizji? :>

Ja zagadam do kumpla, pozniej powysylam PMki co i jak.

jstescie chetni, aby dorzucic jeszcze silent hill?

 

jak nie, to szukam ekipy na SH, Zen Pinball, Shatter, Siren, Final Fantasy VII, Resident Evil. przynajmniej na czesc z nich, bo nie chce marnowac konta na jedna gre...

na wiekszosc z tych gier mam juz 3 chetnych. brakuje jeszcze dwoch (na SH i RE oprocz dynio jeszcze jeden :))

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza
EKIPA na MGS i Mortal Kombat II

gianbuffon x2

Square

Yabollek007

jaro3003

postaram sie kupic w poniedzialek/wtorek, poniewaz jutro wyjezdzam i nie bedzie mnie do poniedzialku. chyba, ze ktos bedzie mial mozliwosc kupna, to dajcie znac

Nadal aktualne?

Ja jestem nadal chętny.

ja rowniez. tylko problem w tym, ze niestety nie mam mozliwosci kupna :/ mam karte w skoku, ale bylem zapewniany, ze mozna nia kupowac w store. niestety tylko visa, master card i cos tam jeszcze :/ ale moze poprosimy kogos, zeby nam doladowal, najwyzej doplacimy pare zlotowek prowizji? :>

Ja zagadam do kumpla, pozniej powysylam PMki co i jak.

jstescie chetni, aby dorzucic jeszcze silent hill?

 

jak nie, to szukam ekipy na SH, Zen Pinball, Shatter, Siren, Final Fantasy VII, Resident Evil. przynajmniej na czesc z nich, bo nie chce marnowac konta na jedna gre...

na wiekszosc z tych gier mam juz 3 chetnych. brakuje jeszcze dwoch (na SH i RE oprocz dynio jeszcze jeden :))

 

 

Ja bym był chętny na Siren ale na całość, po ile gdzieś to wychodzi?

 

proszę o info na PM lub gg

 

pozdro

Odnośnik do komentarza

Ja też szukam i mam KK więc jakby co to możemy połączyć siły ;)

Moge się do was dołaczyć :)

moje gg: 3967580 jakby co :)

 

Moge sie dołożyć do WHD z "furami", tylko jak rozumiem zakup będzie w kanadyjskim PS, bo tam prawie 20zł zaoszczędzimy na tym zestawie :)

 

no i super ... w takim razie kto kupuje ?

 

ja oficjalnie sie wpisuje, jestem chetny ... zrobmy jakas liste i jedziemy z koksem

Ja chętny na WHD :)

Odnośnik do komentarza

a ja poszukuję stałego teamu, który by kupował gierki i nie tylko, bo szkoda konta, chętni niech się zgłaszają (tylko potrzebna karta kredytowa)

A tego Wipeouta z nami kupujesz?

 

Wipeout HD + Fury:

-Kac_r

-Sikor

-?Dusuś?

-?drab?

-zagul

6. ShadowUS

 

no mógłbym kupić, oczywiście jeżeli to będzie stała paczka :) no i jeszcze mam pytanie czy ktoś z tych osób ma LBP bo do tej gierki też bym chciał pokupować parę rzeczy :)

Odnośnik do komentarza

a ja poszukuję stałego teamu, który by kupował gierki i nie tylko, bo szkoda konta, chętni niech się zgłaszają (tylko potrzebna karta kredytowa)

A tego Wipeouta z nami kupujesz?

 

Wipeout HD + Fury:

-Kac_r

-Sikor

-?Dusuś?

-?drab?

-zagul

6. ShadowUS

 

Ja biorę w 5 osób to po ile wyjdzie kasy ?

 

a macie jeszcze chęć na ruchomy temat z LBP ? skoro juz kupować to można jeszcze to :P

Edytowane przez Duduś
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...