Skocz do zawartości

Tylko składki na gry PSS - Komentarz = Warn - Pierwszy post !


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5,2 tys.
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Przecież nie chcę Wam zrobić na złość... Kupicie na 5 osób i będziecie mieli problem.

 

Macie tutaj warunki licencji:

20090914001i.jpg

 

Faktycznie z teorii (licencja) wynika że nie można, ale z mojej praktyki (próba empiryczna) wynika, że można odpalić GT5 na innej konsoli i na innym koncie niż na które zostało zakupione. Moj kumpel kupil PS3 160gb w Niemczech do której dołączony był kod pozwalajacy na sciagniecie 4 gier, w tyn GT5 Prolog. Dodalismy jego konto do mojej ps3, sciagnelismy gre i na moim koncie dalo sie grac. Warunek byl taki ze haslo na profilu kumpla musialo byc zapamietane na stale.

 

No i w licencji jest cos napisane o 24h odstepie miedzy graniem na inncych kontach/konsolach, wiec to wlasnie moze byc zabezpieczenie przeciwko dzielenieniu konta. Tzn. da sie grac na kilku kontach, ale nie jednoczesnie. Wiec faktycznie lepiej nie kupowac, zreszta wersja plytowa GT5 Prolog nie kosztuje w tym momencie majątku:

 

http://www.allegro.pl/item740040078_gran_turismo_5_prologue.html

Odnośnik do komentarza

szukam kolesi, którzy by byli chętni na zakup dodatków do LBP (no i przy okazji innych gierek jak będą nowości). Oczywiście chodzi mi tylko i wyłącznie o utworzenie stałego teamu

 

 

Ja puki co nie mam LBP ale na te nowości które wyjdą w niedalekiej przyszłości to jestem chetny. Zapisuj mnie!!!

 

tylko jeszcze kogoś z karta potrzebujemy :) ale listę będę tworzył :)

Ja pisze sie na MGS pack i Hisotry Level Kit. Jak w przyszlosci bedą wychodzić nowe levele to oczywiscie jestem chętny na kupno ;). Karte mam.

Odnośnik do komentarza

btw. to wkoncu chce ktos ze mna tego wipeout hd ? jesli tak to robimy liste i kupujemy, nie ma na co czekac.

No chciały nawet 4 osoby z tobą, ale prywatnych wiadomości nie możesz odbierać. Jak chcesz slot na WHD+Fury za 17,43zł, to sie odezwij.

 

Proszę nie kasować tego posta, nie mogę się skomunikować z użytkownikiem w inny sposób.

Odnośnik do komentarza

 

Zen Pinball,Resident Evil tymi tytułami jestem zainteresowany

niestety, ale tych gier nie mamy w tej samej paczce....

Resident Evil, Shatter

1. gianbuffon

2. Pstronk

3. Square

4.Kimari

5.

 

Zen Pinball, Silent Hill, Final Fantasy VII,

1. gianbuffon

2. Pstronk

3.Kimari

4. Keymaker

5.

no no no... ja tak zostaje.. wczesniej bylo z siren, ale na sirena mam juz namiary

chce to potwierdzic bo ostatnio mialem klopoty z kontem ale juz naprawione...

wiec czekam az sie zbierzemy ; >

dopiszcie mnie do zen pinball i sh,ff7

1605185887-kronos33.png

Edytowane przez Kronos33
Odnośnik do komentarza

btw. to wkoncu chce ktos ze mna tego wipeout hd ? jesli tak to robimy liste i kupujemy, nie ma na co czekac.

No chciały nawet 4 osoby z tobą, ale prywatnych wiadomości nie możesz odbierać. Jak chcesz slot na WHD+Fury za 17,43zł, to sie odezwij.

 

Proszę nie kasować tego posta, nie mogę się skomunikować z użytkownikiem w inny sposób.

 

 

nie dostalem zadnej wiadomosci. oczywiscie jestem chetny, w kazdym momencie.

 

napisalem Ci wiadomosc wiec sie odezwij.

 

 

tak przy okazji to jestem chetny do jakiejs grupy regularnie robiacej zakupy na pss ;].

 

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza

szukam kolesi, którzy by byli chętni na zakup dodatków do LBP (no i przy okazji innych gierek jak będą nowości). Oczywiście chodzi mi tylko i wyłącznie o utworzenie stałego teamu

 

 

Ja puki co nie mam LBP ale na te nowości które wyjdą w niedalekiej przyszłości to jestem chetny. Zapisuj mnie!!!

 

tylko jeszcze kogoś z karta potrzebujemy :) ale listę będę tworzył :)

Ja pisze sie na MGS pack i Hisotry Level Kit. Jak w przyszlosci bedą wychodzić nowe levele to oczywiscie jestem chętny na kupno ;). Karte mam.

 

 

 

No to panowie jest juz na kilku to może rozważymy zakup jakiegoś tytułu. Jakieś propozycje. Tylko prosze zeby to nie był dodatek do LBP. Jestem na etapie zbierania kasy na ten tytuł. pozdro

Odnośnik do komentarza

 

 

wciaz brakuje jednej osoby na:

Resident Evil, Shatter

1. gianbuffon

2. Pstronk

3. Square

4. Kimari

5.

 

w jakiej cenie to to ?

koszt Resident Evil i Shatter 18$ (zakup na US PSS, gdyz RE nie ma na Europejskim Store). co daje na glowe ok. 10,5 zl.

jak nie będzie chętnych do końca dzisiejszego dnia to na druga grupę tez mnie dopisz i po sprawie :)

1605185887-kronos33.png

Odnośnik do komentarza

ok, tylko od jedenj osoby nie dostaje odznakow zycia od paru dni, wiec jak cos to do obu paczek moze byc 1 wolny slot. jak ktos sie wczesniej zglosi przed nim, to dopisuje go do listy

Zen Pinball, Silent Hill, Final Fantasy VII,

1. gianbuffon

2. Pstronk???????

3. Kimari

4. Keymaker

5. Kronos33

 

Resident Evil, Shatter

1. gianbuffon

2. Pstronk????????

3. Square

4. Kimari

5. Kronos33 ?

 

jako, ze karte bede mial w ciagu 10 dni (mam nadzieje, ze w piatek mi przyjdzie), to kupno zen, sh i ff7 musimy troche poczekac. chyba, ze ktos moze zalatwic karte i kupic?

co do re i shatter to moze kupi Square. jak cos, to oczekujcie info na PM

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza

szukam kolesi, którzy by byli chętni na zakup dodatków do LBP (no i przy okazji innych gierek jak będą nowości). Oczywiście chodzi mi tylko i wyłącznie o utworzenie stałego teamu

 

 

Ja puki co nie mam LBP ale na te nowości które wyjdą w niedalekiej przyszłości to jestem chetny. Zapisuj mnie!!!

 

tylko jeszcze kogoś z karta potrzebujemy :) ale listę będę tworzył :)

Ja pisze sie na MGS pack i Hisotry Level Kit. Jak w przyszlosci bedą wychodzić nowe levele to oczywiscie jestem chętny na kupno ;). Karte mam.

No to panowie jest juz na kilku to może rozważymy zakup jakiegoś tytułu. Jakieś propozycje. Tylko prosze zeby to nie był dodatek do LBP. Jestem na etapie zbierania kasy na ten tytuł. pozdro

 

OK. Wiec tak, narazie możemy kupić ruchomy temat (jeżeli będzie można rozdzielić go na 5 konsoli :) ) z gier to może wipeout hd zakupimy z dodatkiem Fury. Fat Princess już posiadam więc odpada. jak będziesz miał już LBP to wybierzemy sobie levele :) mogę coś jeszcze kupić, tylko czekam na propozycje :) (PODKREŚLAM ŻE TWORZYMY STAŁĄ GRUPE< KTÓRA BĘDZIE KUPOWAŁA GRY NA JEDNYM KONCIE )

 

TEAM:

1. Duduś

2. LUK248

3.

4.

5.

 

(dopisujcie się :) tylko żeby były to osoby które posiadają lub mają zamiar kupić LBP

Edytowane przez Duduś
Odnośnik do komentarza

[

tylko jeszcze kogoś z karta potrzebujemy :) ale listę będę tworzył :)

Ja pisze sie na MGS pack i Hisotry Level Kit. Jak w przyszlosci bedą wychodzić nowe levele to oczywiscie jestem chętny na kupno ;). Karte mam.

No to panowie jest juz na kilku to może rozważymy zakup jakiegoś tytułu. Jakieś propozycje. Tylko prosze zeby to nie był dodatek do LBP. Jestem na etapie zbierania kasy na ten tytuł. pozdro

 

OK. Wiec tak, narazie możemy kupić ruchomy temat (jeżeli będzie można rozdzielić go na 5 konsoli :) ) z gier to może wipeout hd zakupimy z dodatkiem Fury. Fat Princess już posiadam więc odpada. jak będziesz miał już LBP to wybierzemy sobie levele :) mogę coś jeszcze kupić, tylko czekam na propozycje :) (PODKREŚLAM ŻE TWORZYMY STAŁĄ GRUPE< KTÓRA BĘDZIE KUPOWAŁA GRY NA JEDNYM KONCIE )

 

TEAM:

1. Duduś

2. LUK248

3.

4.

5.

 

(dopisujcie się :) tylko żeby były to osoby które posiadają lub mają zamiar kupić LBP

 

 

Na początek może byc. Czekamy na jeszcze trzy osoby. Zgłaszać się panowie!!!!!!

Edytowane przez Luk248
Odnośnik do komentarza

szukam kolesi, którzy by byli chętni na zakup dodatków do LBP (no i przy okazji innych gierek jak będą nowości). Oczywiście chodzi mi tylko i wyłącznie o utworzenie stałego teamu

 

 

tylko jeszcze kogoś z karta potrzebujemy :) ale listę będę tworzył :)

Ja pisze sie na MGS pack i Hisotry Level Kit. Jak w przyszlosci bedą wychodzić nowe levele to oczywiscie jestem chętny na kupno ;). Karte mam.

No to panowie jest juz na kilku to może rozważymy zakup jakiegoś tytułu. Jakieś propozycje. Tylko prosze zeby to nie był dodatek do LBP. Jestem na etapie zbierania kasy na ten tytuł. pozdro

 

OK. Wiec tak, narazie możemy kupić ruchomy temat (jeżeli będzie można rozdzielić go na 5 konsoli :) ) z gier to może wipeout hd zakupimy z dodatkiem Fury. Fat Princess już posiadam więc odpada. jak będziesz miał już LBP to wybierzemy sobie levele :) mogę coś jeszcze kupić, tylko czekam na propozycje :) (PODKREŚLAM ŻE TWORZYMY STAŁĄ GRUPE< KTÓRA BĘDZIE KUPOWAŁA GRY NA JEDNYM KONCIE )

 

TEAM:

1. Duduś

2. LUK248

3.

4.

5.

 

(dopisujcie się :) tylko żeby były to osoby które posiadają lub mają zamiar kupić LBP

 

 

Na początek może byc. Czekamy na jeszcze trzy osoby. Zgłaszać się panowie!!!!!!

 

 

 

Podobno w czwartek ma byc Trine. Może odpuścimy sobie narazie wipouta. Koniecznie potrzeba więcej osób bo cena ma być dość wysoka za ten tytuł.

Edytowane przez Luk248
Odnośnik do komentarza

TEAM:

1. Duduś

2. LUK248

3. KainGorn

4.

5.

 

Tylko że mam Wiepout HD+ Fury, najnowsze gierki na pss z chęcią będę cały czas kupował. W razie co mam kartę :) A LBP kupuje sobie w sobotę więc na start od razu chciałbym mieć kilka bajerów, szczególnie mgs pack

 

No i ten Trine fajny się wydaję , zobaczymy jak wypadnie cenowo ;)

Edytowane przez KainGorn
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.