Skocz do zawartości

Uncharted 2


Texz

Poziom trudności Pucharków  

127 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności trofeów w Uncharted 2?

    • Bardzo łatwe
      7
    • Łatwe
      44
    • Średnie
      64
    • Trudne
      12
    • Bardzo trudne
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Gość kufir

Fakt ale i tak chętnie zagram, ktoś chętny dziś wieczorem ?:) (19-20)

 

 

EDIT: Jak to jest z tym Coopem? Skończyłem na łatwym wszystkie 3 plansze, później wyszukało mi grę na trudnym którą też skończyłem. Następnie wyszukało następną, ale znowu na łatwym. O co chodzi? Skoro pozaliczałem wszystko na łatwym to myślałem, że teraz znajdzie mi same na trudnym, a później gdy już zalicze wszystkie 3 mapy będzie znajdywało miażdżące. :rolleyes:

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Fakt ale i tak chętnie zagram, ktoś chętny dziś wieczorem ?:) (19-20)

 

 

EDIT: Jak to jest z tym Coopem? Skończyłem na łatwym wszystkie 3 plansze, później wyszukało mi grę na trudnym którą też skończyłem. Następnie wyszukało następną, ale znowu na łatwym. O co chodzi? Skoro pozaliczałem wszystko na łatwym to myślałem, że teraz znajdzie mi same na trudnym, a później gdy już zalicze wszystkie 3 mapy będzie znajdywało miażdżące. :rolleyes:

 

najlepiej jak znajdziesz 2 znajomych i odpalicie własną gre wtedy wybierasz sobie poziom trudności jaki chcesz

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Mam problem z Steel fist Expert.

Jak mam dokładnie to zrobić??

Oglądałem filmiki na YT i tak samo robie, ale trofik niechce wpaść:(

 

zrób to w tym levelu w dżungli po wysadzeniu ładunków jest tam sporo przeciwników

graj na easy

podbiegasz do gościa strzelając do niego (koniecznie bez celowania L1, strzelaj 'z kolana'!!!) i od razu po strzale w biegu wciskasz cios, wtedy drake robi 'wślizg' i zadaje śmiertelny cios, na easy każdy powinien paść

jeśli masz z tym trudności włącz zwolnione tempo, osobiście mi było trudniej spowolnionym ale może komuś innemu akurat pomoże

nie licz do 10 to rozprasza, po prostu zabijaj aż wskoczy

Odnośnik do komentarza

Na własnej grze wbijesz jedynie trofea za granie w kooperacji czyli za przejście każdego trybu:

 

I Told You I Was Hardcore - Complete All 3 Co-op Objective Maps on Hard Difficulty

Made It - Finish Wave 10 in 1 Survival Game

Gold Digger - Finish Wave 10 in 1 Gold Rush Game

You Can't Break Me - Complete all three Co-op Objective maps on Crushing

Under Siege - Finish Wave 10 in one Siege Game

 

Wszystkie pozostałe zaliczysz dopiero w normalnej grze 5vs5, co nie jest jakoś specjalnie trudne. Jedynie do "Potrójnej Stawki" trzeba mieć trochę więcej szczęścia. No i najgorze trofeum wg mnie czyli "Protektorat". Reszta wpadnie z czasem po kilkudziesięciu godzinach gry ;)

Odnośnik do komentarza

Mam problem z Steel fist Expert.

Jak mam dokładnie to zrobić??

Oglądałem filmiki na YT i tak samo robie, ale trofik niechce wpaść:(

 

zrób to w tym levelu w dżungli po wysadzeniu ładunków jest tam sporo przeciwników

graj na easy

podbiegasz do gościa strzelając do niego (koniecznie bez celowania L1, strzelaj 'z kolana'!!!) i od razu po strzale w biegu wciskasz cios, wtedy drake robi 'wślizg' i zadaje śmiertelny cios, na easy każdy powinien paść

jeśli masz z tym trudności włącz zwolnione tempo, osobiście mi było trudniej spowolnionym ale może komuś innemu akurat pomoże

nie licz do 10 to rozprasza, po prostu zabijaj aż wskoczy

 

Wielkie dzięki:)

W końcu trofk wpadł, a mianowicie użyłem spowalniacza czasu i pomogło:)

Odnośnik do komentarza
  • 10 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...