Skocz do zawartości

Uncharted 2


Texz

Poziom trudności Pucharków  

127 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności trofeów w Uncharted 2?

    • Bardzo łatwe
      7
    • Łatwe
      44
    • Średnie
      64
    • Trudne
      12
    • Bardzo trudne
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Ja, Kris i Hysz mamy gembofonki - mniej czasu będzie potrzebne gdyż ja tylko do pomocy i dla pompy wchodzę w to :]

 

Mhm, ja mam dokładnie to samo podejście. :wink:

Niedziela wstępnie mi pasuje ( chyba, że coś się zmieni ). Headset - tj. Kyo napisał - jest, a voice chat w U2 sprawuje się znakomicie, więc nie widzę sensu przesiadać się na kompa ( no chyba, że ekipa nie ma headsetów ).

Odnośnik do komentarza

Dobra. Łapy do góry ile osób jest za zrobieniem na ustawce dwóch trofeów. Triple Killi i Grillowania. Mówię oba, bo najłatwiej je połączyć. Zabijając 3 osoby butlą dostaje się 1xTriple i 3xBBQ.

Najlepiej by było, gdyby znalazł się komplet - trochę by to czasu zajęło, ale lepsze to niż usiłowanie zrobić Tripla w grze normalnej.

 

1. Grigori (zawsze - jak zaplanuje, to będę na 100%)

2. Old_Kyo (codziennie po 16:00 - jak zaplanuje, to będę na 100%)

3. TWISTER1981_PL (codziennie z reguły po 20)

4. hanryPL (codziennie po 21)

5. Hysz (jak z piwnicy wyjdzie)

6. lukaszt_89 (z reguły codziennie po 20)

7. Kris Blake ( popołudniami jestem zazwyczaj dostępny - powiedzmy od 17.00 w górę, jak zaplanuję to powinienem być )

8.flubin666 (dziś około 20 i cała sobota)

9.

10.

 

Edytowane przez flubin666
Odnośnik do komentarza

M'kay Rapid Fire zaliczone, teraz zostało najgorsze - biegać jak debil z butlą i zabijane z ukrycia. A co do tego drugiego, to wie ktoś może za co dokładnie to nalicza? Mam tylko dwa wbite, a skręciłem kark z ukrycia innym dużo więcej razy.

jarek ja z ukrycia mam jakies 10 ale nalicza to tylko DM i likwidacji

Edytowane przez TWISTER1981PL
Odnośnik do komentarza

Bo Stealth Kill do trofeum zalicza tylko z Deathmatch i Eliminator. Ja dziś chyba z 10 nabiłem w Plunderze i nie policzyło. Możesz zdradzić jakim cudem udało Ci się od tak sobie zrobić Triple? Czy po prostu taki kozak z Ciebie?

Wiem że nalicza tylko w starciu i likwidacji. Co do tego triple to sposobu nie ma, najlepiej grać samemu starcie i liczyć, że trafi się do cienkiej drużyny, żeby nikt nie dobijał Ci gości. No i po prostu trzeba umieć szybko zabijać i orientować się gdzie kto jest. Mogą jeszcze przydać się szybkie ręce, ale mi udało się zaliczyć większość bez tego.

 

Co do tej ustawki sprawdźcie wpierw czy da radę wbić z drużyną więcej niż pięcioosobową do rankingowego meczu, bo z tego co pamiętam, to raczej nie da rady.

Odnośnik do komentarza

Co do butli, to na likwidacji da się to zrobić i nawet nie jest, to zbyt trudne(bo na DM prawie nie wykonalne). Ja już uzbierałem 11. Za to z ukrycia mam tylko 6 czy 7, nie umiem tego robić kompletnie...

Rapid fire póki co mam 5 więc jeszcze 2 i będzie.

Edytowane przez agst
Odnośnik do komentarza

Dobra. Łapy do góry ile osób jest za zrobieniem na ustawce dwóch trofeów. Triple Killi i Grillowania. Mówię oba, bo najłatwiej je połączyć. Zabijając 3 osoby butlą dostaje się 1xTriple i 3xBBQ.

Najlepiej by było, gdyby znalazł się komplet - trochę by to czasu zajęło, ale lepsze to niż usiłowanie zrobić Tripla w grze normalnej.

 

1. Grigori (zawsze - jak zaplanuje, to będę na 100%)

2. Old_Kyo (codziennie po 16:00 - jak zaplanuje, to będę na 100%)

3. TWISTER1981_PL (codziennie z reguły po 20)

4. hanryPL (codziennie po 21)

5. Hysz (jak z piwnicy wyjdzie)

6. lukaszt_89 (z reguły codziennie po 20)

7. Kris Blake ( popołudniami jestem zazwyczaj dostępny - powiedzmy od 17.00 w górę, jak zaplanuję to powinienem być )

8. flubin666 (dziś około 20 i cała sobota)

9. Kapa_pl (zawsze - jak zaplanuje, to będę na 100%)

10.

Edytowane przez Old_Kyo
Wpis
Odnośnik do komentarza
Dobra. Łapy do góry ile osób jest za zrobieniem na ustawce dwóch trofeów. Triple Killi i Grillowania. Mówię oba, bo najłatwiej je połączyć. Zabijając 3 osoby butlą dostaje się 1xTriple i 3xBBQ.

Najlepiej by było, gdyby znalazł się komplet - trochę by to czasu zajęło, ale lepsze to niż usiłowanie zrobić Tripla w grze normalnej.

 

1. Grigori (zawsze - jak zaplanuje, to będę na 100%)

2. Old_Kyo (codziennie po 16:00 - jak zaplanuje, to będę na 100%)

3. TWISTER1981_PL (codziennie z reguły po 20)

4. hanryPL (codziennie po 21)

5. Hysz (jak z piwnicy wyjdzie)

6. lukaszt_89 (z reguły codziennie po 20)

7. Kris Blake ( popołudniami jestem zazwyczaj dostępny - powiedzmy od 17.00 w górę, jak zaplanuję to powinienem być )

8. flubin666 (dziś około 20 i cała sobota)

9. Kapa_pl (zawsze - jak zaplanuje, to będę na 100%)

10.GutiPl (cały weekend wolny, zresztą co za różnica i tak wiadomo, ze to ja muszę się dostosować pod Was Edit: Jednak jutro bede po 16:00, musze wyskoczyc po BC2, jakby co moje gg w profilu)

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza

Nie wiem kto wymyślił, że się da ale.. NIGDY się nie dało i nadal się NIE DA wejsć do rankingowego meczu w wiecej niz 5 osób!!

Jedyna ocpja to tak jak napisał jar3czek...

Na tą opcję z 2 teamami (jedyną w miarę realną) też byłbym chętny ;)

 

E: Lista rezerwowa:

11. Emet_PL

12.

13.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

A tam - wiesz to na pewno Emet? Mam proste pytanie: sprawdzałeś?

Ja, Hysz, Kris, Tomisior, Beny i Wader tak właśnie graliśmy - jedna osoba zawsze była w drużynie przeciwnika (losowo wybrana)- potem jeszcze ktoś tam się dołączył (pokrytysniegiem chyba) i dwie były w drużynie przeciwnika - losowo wybrane - w najgorszym wypadku zrobimy party na 9 osób - robi się party i odpala matchmaking - się przejmujecie jakbyście Wy poświęcali swój czas... Gash.. Wielki problem...

E: Ofkoz mecze full rankingowe. Nie da się tylko co-op'a odpalić jak jest za dużo osób w party.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Litości... Kiedyś się Kyo juz ze mną kłóciłeś o kolory w XMB :P

Napisałem, że jestem pewien na 100%. Przynajmniej kilkanaście razy byłem w sytuacji takiej, że wbiło się wiecej niż 5 osb i ktoś musiał wyjsć (lub kogoś trzeba było wyrzucic) żeby dało się zagrać. Tylko jak był komplet to graliśmy prywatne gry.

Do rankingowych NIE DA sie na 100% wejść jak jest wiecej niz 5 osób.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza

Nie kłóciłem a dyskutowałem. Ale mniejsza.

Niech zainteresowani mi także wyślą invy żeby zamieszania nie było. Przynajmniej 2 osoby bo Hysza i Krisa mam na FR.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...