Skocz do zawartości

Uncharted 2


Texz

Poziom trudności Pucharków  

127 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności trofeów w Uncharted 2?

    • Bardzo łatwe
      7
    • Łatwe
      44
    • Średnie
      64
    • Trudne
      12
    • Bardzo trudne
      0


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Grigori, co do "Protectorate" to nie lepiej spróbować zebrać 10 osób [2x5] ? w sposób opisany przez Ciebie jest na pewno lepszy niż normalne granie ale i tak problematyczny ... a przy okazji może zlitujecie się i dacie zrobić bbq i triple kille w deathmatch'u :teehee:

 

Co-opa miałem robić od wtorku z kolesiem, który miał załatwić trzeciego; więc jak by nie było tego trzeciego to zapraszam. ALE, że sam jestem zainteresowany co-op'em to możesz mnie wpisać na swoją listę [na razie mam tylko jedną misję na hard]- hs jest, czas w tygodniu od 18.00/20.00 [w zależności od dnia] do 24.00.

 

edyta:

Co-op - wszystkie pucharki z tym związane w obu DLC. Koniecznie wymaga to cierpliwości i zgrania, więc bez headsetu i samozaparcia nawet się nie wpisuj.

1. Grigori

2. TAKESHI-X-PL

3.

Edytowane przez TaKeShiX
Odnośnik do komentarza

Medal Protectorate z drugiego DLC. Potrzeba 5 osób, gramy w Plundera rzecz jasna i patent polega na tym, że jedna osoba nosi (nie rzuca) skarb póki żyje, reszta jej broni. Nie zanosimy go do skrzynki. I tak w kółko, ci co mieli mało fragów i medali Defender (po tym można poznać, czy się obroniło tragarza) podnoszą skarb i oni są bronieni. Da się tak zrobić te medale, trochę to trwa, ale na pewno dobra zabawa. Wymagany headset ku uciesze uczestników. ;]

1. Grigori

2. Takeshi

3. Kapa_pl

4.

5.

Na razie brak planów, tylko jutro mi nie pasuje. Wieczorami jestem dostepny

 

 

Co-op - wszystkie pucharki z tym związane w obu DLC. Koniecznie wymaga to cierpliwości i zgrania, więc bez headsetu i samozaparcia nawet się nie wpisuj.

1. Grigori

2.TAKESHI-X-PL

3.Kapa_pl

 

Na razie brak planow , tylko jutro mi nie pasuje.Wieczorami jestem dostepny.

 

Dobrze by było ciut prędzej wiedzieć na kiedy się ustawiamy. Pozdrawiam

 

Dopisywać się do listy kopiując post i dodając swoją ksywkę w odpowiednie pole.

Odnośnik do komentarza

Ja jestem chetny jak nadal aktualne jak cos szukac na ps3 PolyeGeon

 

tak aktualne. Grigori proponuje rzucić konkretnym terminem:

 

Wtorek (01.06) godz. 20.00 - pisać czy Wam pasuje

 

Medal Protectorate z drugiego DLC. Potrzeba min 8 osób, gramy w Plundera/Grabież w WLG [5 zakładka od prawej, nie wiem jak jest po eng [w zależności od ilości osób] . Szansa na wylosowanie się grabieży w tym trybie to 1/6 ale tam jest najmniej ludzi i jest szansa zagrać 3vs3 bez przypadkowych osób. poza tym po wylosowaniu DM albo likwidacji można nabijać medale tripled/bbq jakby komuś brakowało.

 

żeby zrobić protectorat bezproblemowo potrzeba 10 osób...

 

 

1. Grigori

2. Takeshi-X-PL

3. Kapa_pl

4. Jaro7PL

5. PolyeGeon ?

6.

7.

8.

 

9.

10.

 

Mam nadzieję że osoby {kapa, herbatnik ..) z poprzedniej ustawki się za bardzo nie zniechęciły bo nie wyszła za dobrze ..

Edytowane przez TaKeShiX
Odnośnik do komentarza

Nie Takeshi, jak nie będzie minimum 8 osób, to nam nic z tego nie wyjedzie. Najlepiej, jakby był komplet. Skończy się tak jak poprzednio.

 

aj, i zapomniałem dodać, że od czwartku do poniedziałku, to mnie na pewno nie będzie.

 

myślę że 6 cierpliwych osób dało by radę ;) , ale wiadomo że im więcej tym lepiej 8 lub 10.

ok zmienię na wtorek, może do tego czasu więcej się znajdzie...

 

zainteresowani patrzyć stronę wcześniej i się dopisać

Edytowane przez TaKeShiX
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Przejrzałem większość stron tego tematu i pomyślałem, że kilka rzeczy wypadałoby sprostować (albo przeoczyłem jak było...), może się komuś przyda kto jeszcze nie grał/nie wziął się za trofea tej zacnej gry.

 

Mordowałem się ze Steel Fist Masterem (albo Expert, już nie kojarzę - w każdym razie ten za 10 pod rząd), dobrą godzinę. Poszperałem po forum i podobno wpada tylko jeśli nie będziemy używać aimingu z L1. Myślę, że to trofeum jest zaglitchowane. Za 5 wpadło mi celując L1, za 10 dopiero kiedy przestałem - za pierwszym razem nawet. Możliwe że wersja gry ma tutaj jakieś znaczenie (bo wielu twierdzi, że wpada i z celowaniem, niby na filmikach też są z celowaniem). Także jeśli ktoś się z tym męczy warto spróbować bez L1. v1.20 (wersja do sprawdzenia m.in w Game Data).

 

Co do skarbów: jest 101. Strange Relic też się wlicza i na koniec widnieje jako 101/100. Tka samo jak komuś, mi wpadł trofik za przy stu (czyli zamiast za 100, to za 99+jajko).

 

- - -

 

No i wiem już że Crushingu w U2 nie zrobię. W "jedynce" mordowałem się tylko z tym zalanym kanałem i na statku w deszczu, w "dwócje" takich akcji jest mnóstwo, tam gdzie dostaje się pierwszy raz granaty, most w tybecie, ostatni boss, grubas w pociągu itd. Co za bezsens. :/

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...