Skocz do zawartości

Uncharted 2


Texz

Poziom trudności Pucharków  

127 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak oceniasz poziom trudności trofeów w Uncharted 2?

    • Bardzo łatwe
      7
    • Łatwe
      44
    • Średnie
      64
    • Trudne
      12
    • Bardzo trudne
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Crushing nie jest wcale taki trudny, w końcu to boty, jest kilka cięższych momentów no ale da się wszystko załatwić za kilkoma podejściami, zawsze lepszy crushing niż kolesie z multi w klanach na 60-70 levelach :D.

 

Co do tego acziwa z którym niektórzy mają problem robiłem go niedawno i mi wypadł z celowaniem, podstawowy pistolet jedna kulka w przeciwnika i doskok z kopa czy tam pięści (na very easy).

Odnośnik do komentarza

W żądnej grze nie trzeba kupować, a co za tym idzie wbijać trofeów aby mieć platynę. W TRP-kach są określone trofea, które trzeba zaliczyć, aby odblokowało się platynowe. Procenty są wyliczane z punktów (bo za każdy pucharek w zależności od rangi są punkty, kiedyś punkty z platynowego też były doliczane, ale od któregoś fw Sony z tego zrezygnowało - i dobrze). Kiedy ściągniesz łatę do danej gry, plik z trofeami jest automatycznie aktualizowany.

 

Tak.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ulepszacze będziesz mógł kupić po przejściu gry i uzywać ich na poziomie trudności na którym skończyłeś (bądź niższym).

Na Crushingu nie da się używać ułatwiaczy z tego co pamięta (normalnie się nie da, trzeba zastosować jeden myk), ale gra jest na tyle łatwa że dasz sobie radę ;)

Odnośnik do komentarza

to mam kolejne pytanie.

te zabijanie np 70 killów sas70 to mozna robic tez online?

bo ja jestem w 19 chapterze i tej broni nawet na oczy nie widzialem.

tak samo gdzie nabic 200 kili gatlingiem? jak to nie lezy tak czesto a ma tylko 150 ammo?

Odnośnik do komentarza

Ulepszacze będziesz mógł kupić po przejściu gry i uzywać ich na poziomie trudności na którym skończyłeś (bądź niższym).

Na Crushingu nie da się używać ułatwiaczy z tego co pamięta (normalnie się nie da, trzeba zastosować jeden myk), ale gra jest na tyle łatwa że dasz sobie radę ;)

 

Da się, ale trzeba ten Crushing najpierw skończyć.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Ja wybrałem pierwszy rozdział z listy i wpadło, ale jeżeli jeszcze nie zacząłeś to daj New Game. Co wybierzesz to i tak poziom trudności będzie taki sam.

 

Kilka dni temu wbiłem ostatnie trophy z pierwszego dodatku :potter: Całość nie była trudna, ale bardzo pomocne okazało się Laboratorium na Shotgun'y, dzięki niemu bardzo szybko wbiłem BBQ i Potrójną Stawkę (nawet wpadł medal Pięć Trupów :ninja: ).

W drugim dodatku został mi Protektorat (mam 1/10) i Szczany Lis (39/100). Co do trophy za przebiegłość to powinny do niego się wliczać Wykopy i Ściągnięcia. Myślę że w najbliższym czasie uda się skompletować 100%.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość kufir

Aby zaliczyć platynkę trzeba znaleźć wszystkie skarby?

 

EDIT: Sorry już wiem, że trzeba zdobyć wszystkie pucharki w grze.

Fajny poradnik:

 

http://trophyhunters.pl/poradniki/retail/Uncharted-2-Among-Thieves/pelna/

 

 

Jest ktoś chętny na Coopa? Musze skończyć ten tryb na wszystkich mapach na Trudnym i Miażdżącym.

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...