Jump to content

Uzależnienie od gier


Kosmos

Recommended Posts

Czy byliście lub jesteście na poważnie uzależnieni od gier, tak żeby zaniedbywać swoje obowiązki ?

Czy dotknęło to waszych znajomych?

 

Ja za gnoja byłem uzależniony od fif na PC, no i oczywiście od gier na pegasusa. Jakieś poważne uzależnienie od RPG mnie nie dotknęło, natomiast w heroesów zdarzało się grać godzinami.

Mój kumpel mało nie zawalił roku w szkole przez WOWa i co mnie zaskoczyło przez...sokker.org...godzinami siedział przy komputerze i ustawiał taktyki. Nie mówiąc już o popularnym jakiś czas temu ogame.

Link to comment
  • Replies 9
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest donsterydo

Ja przestałem grać w gry sieciowe robione przez przeglądarki bo non stop bym przy nich siedział, na szczęście mam na tyle zdrowego rozsądku, żeby się oderwać jednym cięciem.

Edited by donsterydo
Link to comment

Nie, gram bo lubie/mam na to ochote. W 95% gdy mam opcje nowa gra a kumpel/laska/itp wybieram ta druga. Chyba ze dlugo nie gralem, dostalem cos swiezego a tu telefon od kumpla "wpadnij do mnie" to cos wymyslam ze zajety czy ustawilem sie online. Ale to nie jest uzaleznienie.

 

Jesteś bi?

 

Sry ale musiałem :P

Link to comment

Chciałbym być uzależniony od gier. Niestety teraz inne nałogi i obowiązki przysłoniły mi słabszy nałóg i coraz ciezej jest mnie przyciągnać na x360 czy pc. No chyba, że gra jest naprawdę dobra. Za łebka grałem całymi dnami w podróbe snesa czy nesa - gierka telewizyjna kupowana od ruskich - do tego atarii, commodore, schneider, potem pc. Niczego przez to nie zawaliłem poza własnym zdrowiem - zamiast biegać, skakać, plywać wolałem siedzieć przed tv i biegać pikselami to w lewo to w prawo. Zostało mi to do dziś.

Link to comment
  • 6 months later...

PSX i Soul Blade.Byl czas kiedy nie myslalem o niczym innym,tylko o tej grze- w domu,w autobusie,na zajeciach.Cholernie niezdrowa sytuacja,ale w pamieci zostala.

Fixed :cool:

 

Miałem okres na studiach kiedy była kiepska sytuacja w dwóch przedmiotach...zamiast się uczyć próbowałem rozkminić Solidus'a na Extreme'ie. Oczywiście oblałem i fonetykę i historię, ale na poprawki byłem już obkuty jak nikt. Był to okres kiedy namnożyło się tyle hitów, że ciężko było myśleć o czymkolwiek innym. Później dopiero wyszło się do ludzi troszkę, obcowało z nimi i podrywało laski. Nigdy więcej uzależnień.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...