Skocz do zawartości

Forumowy Versacze


Gość lukasz

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba twój stary.

 

Forebode to co innego, ale kim ty jestes, chlopaku? Przedstaw sie w odpowiednim temacie.

 

Wazne ogloszenie: jesli ktos czuje sie urazony skierowanym do niego postem na tym podforum, prosze zglaszac to np. adminom lub GSR, i to najlepiej bezposrednio przez PM, nie przez Raport. Ta druga opcja kieruje je do mnie i chyba Cegly, ja nie moge dawac warnow, a on zdaje sie pozegnal sie z forumem.

Odnośnik do komentarza

Rany, co za poruszenie, nie sądziłem, że tak strasznie łatwo was sprowokować. Tutaj lodzik, tam "twój stary" i połowa forum wrze. Spokojnie, następnym razem postaram się być bardziej delikatny.

 

 

 

@banny - pogódź się w końcu z tym, że nie masz fioletowego pojęcia o dobrym ubiorze, zdążyłeś już to udowodnić wiele razy (chociażby występując na fotce przebrany za śmieciarza), przestań więc pozować na forumowego znawcę w tym zakresie, bo tylko się ośmieszasz

 

 

Co do reszty towarzystwa - odnoszę wrażenie, że bardziej niż te moje pyskówki zirytowało was w ogóle to, że wraz z Fore odsłoniliśmy wasz totalny brak poczucia gustu. Sorry, ale ten murzyn naprawdę był ubrany jak rasowy gej, a marynarka była kobieca. Spróbowalibyście wyjść w czymś takim na ulice to z miejsca byście zostali wyśmiani.

 

 

 

 

Post Manora w sumie najlepiej wszystko podsumowuje

 

Na tym forum nie ma już prawdziwych mężczyzn.

Odnośnik do komentarza

Ja pier.dole. Forebode wrzuć jakieś nowe zdjęcie bo na tym epickim, gdzie jesteś w krótkich spodenkach z panienką u boku nie widać tych butów na które nikogo z nas nie stać. Aldo chyba.

Zapewne chodziło mu o:

profile_img1_aldi.gif

 

Ot literówka :)

 

 

 

Swoją droga ładna dyskusja. Tydzień mnie nie było i tyyyle hejtingu mnie ominęło. Szkoda...

Odnośnik do komentarza

Przejdz sie wiesniaku do sklepu Aldo w Polsce to wyjdziesz ze spuszczona glowa.

 

 

 

 

haha, nawet jakby ktos chcial sprowadzic - $150x3 = 450zl + przesylka , ponad 500 zl, no chyba ze czegos nie wiem i $1=1zl.

 

 

 

niezly fail haha

 

typowy "polaczek", ktory wyjechal z kraju

Odnośnik do komentarza

Typowe zazdrosne polaczki bez przyszlosci w kraju.

Sorry Forebode, ale wole zyc we wlasnym kraju, posrod rodakow, niz przechwalac sie na forum o GRACH KONSOLOWYCH, ze sie chodzi w ciuchach za milion baksow, mieszka sie w kurewsko eksluzywnej dzielnicy w Chicago, i rucha sie dupeczki z wyzszej ligi. Jak by to powiedzial Hancock: GOOD JOB ! :good:

Edytowane przez Shagohad
Odnośnik do komentarza

Przejdz sie wiesniaku do sklepu Aldo w Polsce to wyjdziesz ze spuszczona glowa.

 

 

 

 

haha, nawet jakby ktos chcial sprowadzic - $150x3 = 450zl + przesylka , ponad 500 zl, no chyba ze czegos nie wiem i $1=1zl.

 

 

 

niezly fail haha

Sęk w tym bogaczu, że 500 zł za buty to nie jest dużo. Sam mam za 130$ ( co w moim przypadku nie jest blefem, :thumbsup: ) ale nie szpanuję przed e-kolegami z forum konsolowego, bo to byłby szczyt szczytów. (pipi) no. Chcesz pokazać, że jesteś lepszy? Nie noo.

Ps. Aha, no i nie wiadomo czy nosisz takie za 150$ ale (pipi)owe, czy tańsze. Pokaż je wkońcu.

Edytowane przez TheKolumb
Odnośnik do komentarza

No i tutaj zahaczamy o jakże ważny temat - o generalizowanie. To, że drogie nie znaczy, że dobre/ładne/wytrzymałe itd. Niestety jest masa ludzi myślących podobnie jak Forebode. Przykre.

 

Podobnie jest jeśli chodzi o marki. Większość tutaj twierdzi, że w takim Housie, Croppie czy New Yorkerze nie można znaleźć dobrej szmaty i należy ubierać się w totalnie tandetne ciuchy od samego matju łiliamsona. Bo to jest mało znane w Polsce i dzięki temu się wyróżniamy z tłumu. No ale taki temat był już troszkę przerabiany. Nie spodziewałem się jednak, że przyjdzie jeszcze się kłócić o cenę szmat...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...