Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

A co powiecie na to:

 

Wczoraj grałem w tryb Eliminacje. Zabito mnie patrzyłem jak pozostali przy życiu gracze zmagają się ze sobą.

W pewnym momencie obserwuje najlepszego pod względem zabitych gracza a on za pomocą "Rozpoznania sytuacji" zabija wszystkich.

NIe było by w tym nic dziwnego ale on strzelał przez ściany używając broni FAL !!!!

 

To jest czit albo bug gry jak nic !

Odnośnik do komentarza

Dziś rano przed pracą postanowiłem rozegrać kilka meczy, niestety 3 razy na wczytywaniu poziomów gra się zawiesiła, czekałem z 5 minut i nic .... zresetowałem konsolę włączyłem ponownie grę i straciłem 40 tyś kasy i statystyki poszły w dół. Sytuacja powtórzyła się 3 razy więc jestem 120 tyś na minusie! Ale się wkurzyłem!

 

 

 

Skoro już marudzę to zwrócę uwagę na 3 aspekty psujące zabawę mutliplayer:

 

 

1. Grabież ten tryb powinien przypominać tryb CTF jednak tak nie jest bo po respawnie przeciwnicy pojawiają się nawet w naszej bazie. Głupi pomysł.

 

2. Skoro na serwerach jest włączony No Friendly Fire to dlaczego gracz z drużyny może mnie zabić granatem i zabrać lepszą broń którą właśnie zebrałem? (Bardzo irytujące sytuacje, aż się odechciewa grać z takimi typami)

 

3. Niektórzy gracza patrzą jakie to ma się statystyki (stosunek zabitych do własnych śmierci) i udają wielkich PRO. Z tym że nabijają statystyki grając na serwerach zwykłych a nie DLC gdzie grają gracze o większym skillu. Ten aspekt też powinien być inaczej rozwiązany.

Odnośnik do komentarza

Pytanie do wiedzących...

Mamy ze znajomym z roboty konsole i pykamy sobie po necie zazwyczaj na starciu drużyn.

 

Chcemy się zrzucić i kupić na spółę ( da się ? ) dodatki do których odsyła gra zaraz po odpaleniu multi. Poza jedną paczka skinów które mnie w ogóle nie interesują ( po co wydawać na to kasę... ? ) są dwie inne paki - jedna dodaje dwie mapy i jakiś tryb a druga dodaje też coś ale nie pamiętam już co :)

 

Który dodatek najlepiej sobie sprawić ( jeden za 22, drugi za 18 zł ), chyba że warto kupić oba ( byle wnosiły coś ciekawego do grania - by było warto wydać kasę i się cieszyć ). Dzięki Panowie za radę - mam nadzieję że trochę mi przybliżycie ten temat.

 

 

 

 

---

W(pipi)iają mnie kolesie grający na zwykłych serwerach którzy (pipi)ią wszystkich innych jak tylko się da - jest tam jakaś wyższa liga grania ale tam póki co nie zaglądam :) Psuje mi to przyjemność zabawy i rywalizacji - to tak jak bym miał startować w biegach na paraolimpiadzie ( może trochę przesadzam ale...).

Samo granie multi jest ża(pipi)iście przyjemne i gdyby jeszcze nie mapa z placem który wieje słabizną - nie było by się do czego przyczepić.

Odnośnik do komentarza

Zapraszam chętnych do wspólnej gry :thumbsup: Dzisiaj ktoś po 22:30 będzie grał? Mam headset. PSn Id: GutiPl

 

możemy się ugadać na jakiś dzień

daj znać ok pozdrawiam

 

Dziś rano przed pracą postanowiłem rozegrać kilka meczy, niestety 3 razy na wczytywaniu poziomów gra się zawiesiła, czekałem z 5 minut i nic .... zresetowałem konsolę włączyłem ponownie grę i straciłem 40 tyś kasy i statystyki poszły w dół. Sytuacja powtórzyła się 3 razy więc jestem 120 tyś na minusie! Ale się wkurzyłem!

 

 

 

Skoro już marudzę to zwrócę uwagę na 3 aspekty psujące zabawę mutliplayer:

 

 

1. Grabież ten tryb powinien przypominać tryb CTF jednak tak nie jest bo po respawnie przeciwnicy pojawiają się nawet w naszej bazie. Głupi pomysł.

 

2. Skoro na serwerach jest włączony No Friendly Fire to dlaczego gracz z drużyny może mnie zabić granatem i zabrać lepszą broń którą właśnie zebrałem? (Bardzo irytujące sytuacje, aż się odechciewa grać z takimi typami)

 

3. Niektórzy gracza patrzą jakie to ma się statystyki (stosunek zabitych do własnych śmierci) i udają wielkich PRO. Z tym że nabijają statystyki grając na serwerach zwykłych a nie DLC gdzie grają gracze o większym skillu. Ten aspekt też powinien być inaczej rozwiązany.

witam możemy się ugadać ?

Edytowane przez TakeshiX
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...