Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dzisiaj chciałem pograć sobie w multi od dłuższego czasu i co się okazało jak wybierałem wyszukiwanie graczy po chwili mnie cofało. Nie wiem czy związane to było tym, że pokazywało mi na dole, że nie ma niby żadnych graczy, czy jakiś błąd to był. Ja jak coś może jutro będę choć nie obiecuje bo od kilku dni zawalony robotą jestem:confused:

Odnośnik do komentarza

To osoba , która to organizuje mogła by mnie dodać do znajomych i wysłać zaproszenie do gry jak się zbierzecie.Będzie można pograć razem

Osoba która to organizuje najprawdopodobniej nie ma miejsca na liście i musi zrobić odsiew. A na poważnie to wyślij zaproszenia do osób które zadeklarowały swój udział i jak tylko widzisz że jest ktoś online to PM i po kłopocie. Jak ustalałem z Nemesis'em można pograć dzisiaj wieczorem.

Odnośnik do komentarza

W końcu zagrałem kilka meczy. Online jest genialne!! Jedyny minus to te boostery - nie lubię tego. Każdy powinien mieć te same ulepszenia, a jeszcze lepiej gdy w ogóle ich nie było. A tak poza tym - cud malinka.

Mi na początku multi nie podeszło, rozegrałem tylko kilka meczy i skończyłem kooperacje. Później całkiem przypadkiem zaczeliśmy grać i okazało się że U2 nie wychodził z czytnika przez bite 2 miesiące :whistling: Na początku chyba każdy ma takie odczucie odnośnie dopalaczy, ale jak już zdobędziesz większość to docenisz ich obecność. Zawsze możesz wybrać jakiś tryb bez dopalaczy, jak np aktualne laboratorium. W WLG chyba też nie ma dopalaczy (nie wiem, nie grałem tam ani razu).

 

Jak ktoś jest chętny na granie to niech wysyła zaproszenia do znajomych do wszystkich osób z listy.

Edytowane przez Square
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograliśmy wczoraj trochę, najpierw w dwuosobowym składzie (ja i triboy), a po kilku wygranych w Laboratorium doszło wsparcie w postaci Powera :whistling: Z ciekawości odpaliliśmy WLG i okazało się że tryby takie jak Reakcja Łańcuchowa i Król Wzgórza są ciekawą odskocznią od głównie ogrywanego DM i Grabieży. Kiedyś sprawdzaliśmy te tryby, ale skończyło się na pojedyńczych meczach. Po wczorajszym jestem pewny że w WLG spędzimy więcej czasu :thumbsup:

 

Wstępnie ugadaliśmy się dzisiaj o 21, więc jak ktoś jest chętny to niech wysyła zaproszenia na pniższe PSN ID, a w treści wiadomości dopisze U2.

 

1. GrzesPL

2. triboy

3. PowerStranger

4. ADI1995

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...