Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc później...
  • 2 miesiące później...
  • 4 tygodnie później...

Ja też chętnie pogram z Polakami w jakikolwiek tryb, dodatków nie mam.

 

Od razu mówię, że ratio mam jakieś 1.07 więc szału nie ma, nie jestem aiming-botem niestety, ale powalczyć zawsze można dla zabawy : D.

 

Jak coś to się odzywać: mleczak441, słuchawę też mam :).

Ostatnio b. często jestem online.

Edytowane przez azurekcja
Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Do Encharted 2 są 3 dodatki. Macie może znalezione lub wiecie gdzie konkretnie znajdę jakieś video prezentujące zawartość tych dodatków ?

 

Mam kilka pytań.

 

Zakupiłem jeden z dodatków z planszami: Tunel i Zalana Świątynia i teraz:

 

1. Co znaczy iż wyszukuje gry w sposób domyślny lub DCL (DLC?)

2. Jak grać właśnie na tych mapach ?

3. Jak stworzyć swoją grę aby inni gracze mogli się do mnie podłaczayc ?

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza

Nie tunel a zakład chyba powinno byc co? :)

- 1|2: Jesli ustawisz sobie DLC to w pierwszej kolejnosci bedzie ci szukac graczy wlasnie z dodatkowymi mapami, jesli ustawisz domyślny to zazwyczaj wyszukuje graczy nie majacych dodatkowych map (choc zdarzaja sie wyjatki).

- 3: Poprastu tworzysz "własna gre" i zapraszasz znajomych z tym ze beda to gry "nie rankingowe", nie mozna stworzyc rankingowej gry tak by nieznani ci gracze grali z toba na papach ktore sam wybierzesz.

 

I pamietaj ze jesli chodz jedna osoba w twojej drużynie nie bedzie miala wykupionych dodatkowych map (tych co ty masz)to automatycznie nie bedzie wyszukiwac graczy z dodatkowymi mapami i tym samym nie zagrasz na tych nowych mapach co sobie kupiłes, no chyba ze grasz sam wtedy problem nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Dzięki za opodpowiedź.

Z tego co zaobserwowałem to poziom graczy na DLC jest wyższy przez co gra się trudniej to oczywiste, ale czy na DCL zdobywa się więcej doświadczenia czy tylko mam takie wrażenie ?

 

 

Pytanie drugie :)

Można gdzieś sprawdzić jakie skiny dochodzą w tym dodatku z samymi skinami właśnie ?:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość kufir

Fajne te nowe stroiki :)

Doszły Was jakieś wieści o nowych mapach ?:) Cos widać na horyzoncie ?

 

W sklepie możemy kupować dopalacze, skórki oraz ulepszać broń. Czy ulepszanie broni działa też w grach typu "starcie drużyn" ?

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza
Gość kufir

Czy serwery są pozbawione graczy którzy czitują ?

 

Czasami mam sytuację że z mega wielkiej odległości, ktoś nawet bez odpowiednich dopalaczy jednym strzałem zabija mnie bronią krótką z podstawowego wyposażenia ? WTF ?

 

O co chodzi z dopalaczami takimi jak:

 

"W połowie pusty"/ "inwalida" - oznacza to iż mój przeciwnik z którym akurat prowadzę pojedynek czy też wszyscy przeciwnicy na planszy mają połowę magazynka/połowę zdrowia?

 

"Szklana szczęka" - zadaje podwójne obrażenia w walce wręcz, muszę trafić raz przeciwnika zamiast dwa razy, zgadza się ?

Edytowane przez kufir
Odnośnik do komentarza
Gość kufir

W tej grze chyba jednak są "czity" gdyż:

 

Gram na serwerach DLC, jest trudniej, są gracze lepiej znający mapę umiejący sprawniej grać przez co stosunek zabitych do własnych smierci nie jest u mnie zbyt korzystny. Na serwerach "domyślnych" zazwyczaj są gracze początkujący którzy robią za mięso armatnie i starzy wyjadacze aby podbijać sobie statystyki często tak zabijają godzinami te "owce". Na DLC cieżko o graczy z 10 - 30 poziomem. Ale co tam, ja lubie wyzwania :)

 

Ale do rzeczy. Poprzednio pisałem o jednym strzale w głowę i mojej śmierci z podstawowej broni krótkiej.

Wczoraj gracz który miał uwaga... 24 poziom! posiadał już dopalacz "Rozłam" (wypadający granat po śmierci), który jest dostępny chyba dopiero od 46 poziomu. Jakim cudem ten gracz już miał ten dopalacz?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.