Skocz do zawartości

Banowanie z Xbox Live da sie uniknąć ?


Rekomendowane odpowiedzi

Jednak to prawda, ze bany sa tylko na 24h

Znany pirat z forumxboxoline Piotrek666 byl minute temu online a dobe temu dostal bana

Nowa konsola? Zalogował się przez www?

 

Jakby zalogował się przez www, to nie byłoby napisane, że grał w jakąś grę ostatnio, tylko że był w Dashboardzie (jakoś tak). Nowa konsola, być może, trzeba by było zapytać samego "Piotrek666".

Odnośnik do komentarza

jakby to bylo ciezko poczekac te 2-3dni, no ale za glupote trzeba placic

Nie sądzę, żeby m$ robił sobie "czarną listę" złodziei na kilka dni przed banowaniem - jeśli już dojdzie do banowania, to nie będą tylko te osoby, które grają na dwa dni przed premierą.

w MS to normalna praktyka, ktora celebrują od poczatku banow, nie wiadomo czy tworza jakas liste, ale jest pewne ze przegladaja stare logi z serwerow i bany daja, pelno jest zawsze zdziwionych po fali banow ze zmienil firmware na nowy lub oryginalny wszedl na XBL i ma bana, a wczesniej nie mial jak wchodzil a wchodzil z miesiac wczesniej, jak jeszcze nic nie bylo o banach slychac...

 

ten temat to troche inne banowanie wiec jak to rozwina zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Jednak to prawda, ze bany sa tylko na 24h

Znany pirat z forumxboxoline Piotrek666 byl minute temu online a dobe temu dostal bana

Nowa konsola? Zalogował się przez www?

 

Jakby zalogował się przez www, to nie byłoby napisane, że grał w jakąś grę ostatnio, tylko że był w Dashboardzie (jakoś tak). Nowa konsola, być może, trzeba by było zapytać samego "Piotrek666".

 

Wczoraj gral w tekkena 6 takze normalnie gra sobie na live

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jedna rada - offline backupy, online - oryginaly. Chociaz najlepiej miec 2 konsole, jedna do piratow, 2 do online grania w legalne gry. Moze niebawem banany wpadac beda za sam fakt posiadania firmware. Kto wie...

Czytałem o kilku przypadkach, jak bany dostawały osoby, które ani razu nie odpaliły na swojej konsoli kopii zapasowej, a mieli sflashowaną konsolę. Więc banują ze względu na modyfikację w firmwarze konsoli ;)

Odnośnik do komentarza

dokladnie to xbox ma swoja pamiec wewnetrzna ktora zapisuje numery gier, (kazdy chyba wie ze kazda gra ma unikalny kod) oraz wszystkie modyfikacje napedu prawdopodobnie zmiana jakakolwiek firmware jest tez notowana przez sam system badz tez jest to zalezne od daty produkcji konsoli a upgrade flasha konsoli a wszystko jest zapisane z dokladnoscia do 60 min(wiadomosc od milej pani z xbox infolini dzieki ktorej pada dostalem nowego0

Odnośnik do komentarza

Sprawdz i nam powiedz

Hahaha. Dokładnie. Sprawdź i daj znać jak sprawa wygląda ;). A tak poważnie, ja nie jestem wielkim fanem online/multiplayer, więc sytuacja nie jest dla mnie jakoś wyjątkowo bolesna.

Dziwne jest moim zdaniem banowanie konsol za zmianę firmware'u. Przecież to że nie mam oryginalnego, tylko przykładowo iXtreme1.51, nie znaczy że muszę grać na piratach. Zresztą, jeśli kupię sprzęt to chyba mam prawo robić z nim co mi się podoba? Przykładowo pomazać obudowę kredkami. Czemu nie? Co innego gwarancja - sprzęt był otwierany, być może spowodowałem uszkodzenie mechaniczne. Zrozumiałym jest utrata gwarki. Jeśli nie ma dowodu UŻYTKOWANIA pirackiego oprogramowania, to wydaje mi się że banowanie konsol za sam firmware jest ździebko nieuczciwe. Rzekłem! ;)

Edytowane przez bypa
Odnośnik do komentarza

Tak, tylko nawet Microsoft Polska coś gadał na FunDay'u o przeróbkach, ale ich (i policji) jedynym argumentem było, to że zmodyfikowana konsola MOŻE służyć do odpalania nielegalnych kopii. Za posiadanie noża w kuchni też powinni karać, bo może posłużyć jako narzędzie zbrodni. Jestem tylko ciekawy jak to wszystko ma się do blokowania dysków twardych, bo to oddzielne akcesorium i dlaczego oni w nie ingerują. Ok, konsole mam przerobioną, ale dysk jest czysty. Może niedługo jakieś mądre głowy wymyślą blokadę telewizora, na którym gramy.

Edytowane przez Master_Lukas
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...