Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

No to Ultima mnie zaskoczyła.

 

Każdy kto zamówił RDR lub zamówi dostanie losowo wybrane dlc z limitki http://www.ultima.pl/Red_Dead_Redemption_ekskluzywne_DLC_/i7903/ Oczywiście za darmo (Strój zabójcy lub Bojowy rumak lub Zestaw złotej broni).

 

Od razu przedzwoniłem dzisiaj czy jest możliwość dopłacenia żeby uzyskać wszystkie 3 dlc. Niestety nie.

Spytałem się również co z edycjami limitowanymi. I facet powiedział, że niestety grę wydaje cenega i mają jakieś problemy. I nie wiadomo czy w ogóle będą u nas limitki. Na szczęście w nieszczęściu limitki są dosyć słabe no ale to kolejny powód by kochać sRENEGE.

Ale czad. Najbardziej cieszylbym sie ze stroju zabojczy badz bojowego rumaka, choc w zasadzie wszystkie 3 dodatki stoja na podobnym poziomie ;)

Odnośnik do komentarza

Caly czas mam nadzieje, ze Ultima da rade z RDR i bedzie wysylac paczki tak jak w przypadku EFLC. Tam zamowilem preordera od razu jak na stronie sie pojawil i gre otrzymalem dzien przed premiera. Licze na powtorke tym razem, a przynajmniej zeby nie bylo problemow z dniem premiery, bo to niestety piatek i potem bedzie lipa przez weekend. ;)

Odnośnik do komentarza

Caly czas mam nadzieje, ze Ultima da rade z RDR i bedzie wysylac paczki tak jak w przypadku EFLC. Tam zamowilem preordera od razu jak na stronie sie pojawil i gre otrzymalem dzien przed premiera. Licze na powtorke tym razem, a przynajmniej zeby nie bylo problemow z dniem premiery, bo to niestety piatek i potem bedzie lipa przez weekend. ;)

 

Też swoją kopię już zamówiłem na Ultimie. Jeszcze nigdy mnie nie zawiedli, jeżeli chodzi o gry i zawsze gierkę mam w dniu premiery, a czasami jak mówisz trafiło się nawet przed premierą :teehee:

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nom dokładnie. Choć parę razy nie mieli na premierę ale to nie z ich winy.

 

Na czwartek nie liczę ale piątek musi być. Ja od jutra/poniedziałku zaczynam "męczyć Ultime" mailowo i telefonicznie. Więc będę informował jak już coś będzie wiadomo z wysyłką.

Informuj, informuj hehe. Też myślę, że przyjdzie w piątek, a do tego lepiej dla mnie bo nie ide do sql w ten dzień heh. Ale będzie gierzenie, strach się bać :P

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiejszy mail od Ultimy.

 

Tak jak mówiłem. Pytałem się czy już coś wiadomo, kiedy będą wysyłać. Czy jest szansa, że w czwartek.

 

"Witam,

 

tak, dostawy spodziewamy się na czwartek."

 

Niezbadane są wyroki boskie. Właśnie się dzisiaj dowiedziałem, że w piątek pracuje, w niedziele Komunia....

Czyli jedyne co to będą patrzał na okładkę i czytał instrukcję.......

Odnośnik do komentarza

RDR w Gorzowskim MM, ma być już w sprzedaży od czwartku, ale jak wiadomo z tymi sieciówkami, że jka się nie zobaczy samemu na półce to nie można być do końca pewnym...

 

A jaką cenę podaje MM? Czy na razie nie udzielają takiej informacji ?

 

Powiedzieli jedynie, że nie powinna przekroczyć 200 zł (199? :) ), a cena będzie dostosowana do konkurencji.

Odnośnik do komentarza

 

Powiedzieli jedynie, że nie powinna przekroczyć 200 zł (199? :) ), a cena będzie dostosowana do konkurencji.

 

Czyli tym razem bez "podatku od nowości" :potter: No a oczywiście Empik daje 229 zeta bo żyjemy w bogatym kraju. Dzień w którym ta firma upadnie będzie dniem radości narodowej

Edytowane przez kiender
Odnośnik do komentarza

Pewno koniec końców wpadnę w czwartek do Media, a tam info, że gra od piątku i w cenie 229 zł, a od poniedziałkowej gazetki 189/199 zł. Tak samo było z GoW3.

No to co za problem poczekać? Zbawi kogoś 3-4 dni? No bez jaj xD

 

Gdyby nie kursy walut zamawiał bym z UK - na tą chwile wychodzi lekko ponad 160zł w przeliczeniu czyli średnio opłacalni (za RDR ofkoz)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...