Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba ich boli głowa jeżeli sprzedają za tyle :(

Czemu niby? Przecież to normalka w polskich sklepach tego typu. Czasem zdarzą się rodzynki na premierę z ceną typu 149zł, a reszta to takie ceny i nawet powyżej 200zł ;]

 

No właśnie na takie coś liczę, fife 10 kupiłem za 150 zł dwa dni przed premierą.

 

Jak coś znajdę, dam znać.

Odnośnik do komentarza

cena za FIFA World Cup powinna się zmienić do piątku

 

z polskich sklepów na razie najtaniej ma GameOver z Łodzi (175zł)

 

tymczasem w UK

 

~135zł

Ł29.93 @ THEHUT using discount code 'FIFA5'

http://www.thehut.com/games/platforms/ps3/2010-fifa-world-cup/10076661.html

 

ma być też instore promocja w piatek w Tesco/Asda/Morrisons

za Ł25

 

może u nas tez Tesco wyskoczy z czymś, Fifkę 10 mieli taniutko, ja się jeszcze wstrzymuje do piatku :)

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Szczerze?Nie wiem co cie powstrzymuje! Zaoszczedzasz sporo kasy.Jak znajdziesz jeszcze jakis kod do sklepu online(czesto do zavvi znajduje),mozesz jeszcze te 2/3 funty z ceny zbic.

Rzeczona Fifa,ktora nota bene mnie nie interesuje,jest za 34.95 na zavvi.Dodaj funt za przesylke i masz 35.95.Ale odejmij 3 funty z kodem i masz 32.95 z wysylka do kraju.Jakies 145 zeta.Znajdz mi taniej w naszych sklepach...

 

Krotki edit:jak ktos nie ma karty,a BARDZO mu na jakiejs grze zalezy,niech wbija na PW.Czesto zamawiam z zavvi i przy okazji moge kupic.

Edytowane przez Ken Marinaris
Odnośnik do komentarza

Demon's Souls Black Phantom Edition

 

http://www.ultima.pl/Demon_8217_s_Souls_Black_Phantom_Edition

 

Bardzo dobra oferta. Pewnie się skuszę, tylko czekałem na premierę tej gry u nas i te dodatki...

Edytowane przez MajorZero64
Odnośnik do komentarza

Ja coraz poważniej myśle żeby kupować z Anglii. Szczególnie z tego thehut. Za takiego Just Cause 2 w folii wołają 166zł (przeliczajac na nasze). Podejrzewam że w empiku nawet w 2011r. takiej ceny nie bedzie ;d

Jakoś od razu po świętach wielkanocnych na allegro wyrwałem JC2 w folii za 169zł (i to jakiś sklep normalny, a nie biznesmen z anglii) , więc dla szukającego nic trudnego.

Odnośnik do komentarza

Może jestem naiwny, ale liczę że jutro zobaczę w MM Super Street Fighter IV, choć są na to małe szanse. A dlaczego w MM? Jutro jest coroczna promocja -22% na wszystkie produkty. Dwa lata temu dzięki niej zaopatrzyłem się w GTA IV, w tym roku chciałbym to samo zrobić z SSFIV, ale wcale się nie zdziwię, jeżeli tej gry jeszcze nie będzie na półkach.

Odnośnik do komentarza

No to Ultima mnie zaskoczyła.

 

Każdy kto zamówił RDR lub zamówi dostanie losowo wybrane dlc z limitki http://www.ultima.pl/Red_Dead_Redemption_ekskluzywne_DLC_/i7903/ Oczywiście za darmo (Strój zabójcy lub Bojowy rumak lub Zestaw złotej broni).

 

Od razu przedzwoniłem dzisiaj czy jest możliwość dopłacenia żeby uzyskać wszystkie 3 dlc. Niestety nie.

Spytałem się również co z edycjami limitowanymi. I facet powiedział, że niestety grę wydaje cenega i mają jakieś problemy. I nie wiadomo czy w ogóle będą u nas limitki. Na szczęście w nieszczęściu limitki są dosyć słabe no ale to kolejny powód by kochać sRENEGE.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...