Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam pilne pytanie !

 

Kiedy jest premiera w UK ? bo juro bede w Londynie i myslalem, ze kupie odrazu, a tu patrze na game, gamestation i hmv ... wszedzie jest napisane, ze premiera 17.09 o_O ... czy to znaczy, że jest pozniej niz u nas ?

 

 

troszkę odświeżę,smutne ale prawdziwe,mimo europejskiej premiery 15-ego Move można kupić dopiero od piątku 17-ego,dzisiaj objechałem 7 sklepów od GameStopów przez HMV kończąc na Smyfie ;)

 

nigdzie nie chcieli mi sprzedać move,tłumacząc że jak by to zrobili to mają 25 tys euro kary ;),nie pomogło nawet pokazanie im palcem w komputerze (bo to debile) daty premiery....

 

Najzabawniejsze jest to że z Gran Turismo 5 bedzie tak samo ;) wszyscy będą grać 3 bo to środa jak się nie mylę a w Irlandii będzie od 5-ego....

Odnośnik do komentarza

nie no to jest jakiś hardcore. Mam zestaw eyepeta, więc wczoraj (20 września) już kilka dni po premierze ruszyłem aby kupić dwie różdżki + navi. W Kraku nigdzie - dosłownie NIGDZIE - nie można tego dostać... Wszędzie starter packi. Mówię Panu - ok wezmę Wasz starter pack, ale daj mi dodatkowe różdźki.... NIE MA mówi Pan w EMPIKU

 

EMPIKI, MEDIA MARKTY, SATURNY, SKLEPY - wszędzie tylko starter packi. Jak mam zrobić imprezę w domu - kupić 4 starter packi? No (pipi)a...

Odnośnik do komentarza

nie no to jest jakiś hardcore. Mam zestaw eyepeta, więc wczoraj (20 września) już kilka dni po premierze ruszyłem aby kupić dwie różdżki + navi. W Kraku nigdzie - dosłownie NIGDZIE - nie można tego dostać... Wszędzie starter packi. Mówię Panu - ok wezmę Wasz starter pack, ale daj mi dodatkowe różdźki.... NIE MA mówi Pan w EMPIKU

 

EMPIKI, MEDIA MARKTY, SATURNY, SKLEPY - wszędzie tylko starter packi. Jak mam zrobić imprezę w domu - kupić 4 starter packi? No (pipi)a...

Miałem to samo, ale udało mi się jakoś wyrwać dwie różdżki. Nie wiem czy świadczy to o tym, że Sony pokpiło sprawę z dostawami, czy jest takie zapotrzebowanie na ten towar. W sumie obstawiałbym to drugie, bo 1/3 znajomych na liście ma opisy z Move i gra w gry pod kontrolery :]

Edytowane przez Pryxfus
Odnośnik do komentarza

sony myslało, ze start bedzie słaby pod wzgledem sprzedaży... no i zonk. tak jest tez w stanach, a sklepy internetowe oznakowały move jako towar ekskluzywny xD czyt. jest go za malo na rynku.

 

 

Nie do końca bo starter packów chyba nigdzie nie brakuje czy w Usa czy w Polsce. Chodzi o to, że mało na sklepy dali samych różdżek czy navi. Moim zdaniem po prostu, Sony po raz kolejny nie do końca wyczuło potrzeby / zapotrzebowanie konsumentów.

Odnośnik do komentarza

chyba można rozpocząć rozmowe o tym - gdzie kupić na premiere dead rising 2????

 

glownie mnie interesuje warszawa oczywiscie , ultima ma za okolo 190zł a swiat gier okolo 180

 

ale ciekawi mnie jakie jeszcze inne skelpy w warszawie mają i po ile (zdziwilem sie bo w 4console gośc wcale nie wiedział o co chodzi...)

Odnośnik do komentarza

ktoś widział gdzieś Move, bez zestawu? Obskoczyłem w katowicach i okolicach MM, Saturn, Empik... w Opolu to samo, i dzisiaj dochodzi do tego Wrocław, niegdzie nie znalazłem... Cena w media expert w wro całkiem znośna jak za zestaw - 199,- ,ale samej różdżki nie ma, gostek mówił że były po 109,- co wydaje mi się aż za tanio. Z wywiadów w MM i media expert, dostawy mają być w pierwszej połowie przyszłego miesiąca... . No i kasę przechulałem na koncert Davida Gilmoura na blu ray.

Jakby ktoś widział move, proszę o cynk.

pzdr

Odnośnik do komentarza

no wiem, ze sprzedaja przed premiera. Fife 10 wyjełem 3 dni przed premiera, koles z friendlisty, brytyjczyk , maniak fify . dostał palpitacji serca gdy zobaczył, że juz gram : -) (bo tam takie rzeczy sa nie do pomyslenia)

 

chodzi mi o to ze skoro jest ta reklama z odliczaniem czasu to tak głupio sprzedawac przed czasem : -)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...