Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

God of War Duch Sparty, jest gdzieś w MM ? bo w moim mieście tylko w bundlu z PSP, a samodzielnie nie ma do kupienia.

 

 

up, ja wiem że premiera CoD fajnie, ciesze się waszym szczęściem :) itd. ale widział ktoś GoW nowego gdzieś w sklepie typu MM ?

 

 

W Koszalinie i Poznaniu w MM nie widziałem nowego GoW (dwa dni temu byłem). Co do empików i innych saturnów to nie wiem

Odnośnik do komentarza

God of War Duch Sparty, jest gdzieś w MM ? bo w moim mieście tylko w bundlu z PSP, a samodzielnie nie ma do kupienia.

 

 

up, ja wiem że premiera CoD fajnie, ciesze się waszym szczęściem :) itd. ale widział ktoś GoW nowego gdzieś w sklepie typu MM ?

u mnie w MM byl(takze w bundlu)..ceny nie wiem bo mnie nie interesowalo :)

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Co za FAIL ! Zamówiłem w Ultimie i chyba pierwszy raz w życiu kurier nie dotarł do mnie dzień po wysyłce.

 

Wczoraj nadali paczkę dzisiaj około 8 przyjęli do sortowni (info z strony kuriera) i ... i nadal tam siedzi ! DHL naprawde robie sobie jakieś jaja, płacę 16 zł za kuriera ktory ma dostarczyc 24h od wysłania i dostanę pewnie dopiero jutro.

Odnośnik do komentarza

Zamówiłem w allgame, mieli wysłać 8.11 a wysłali dzisiaj... Od dzisiaj w media expert jest akcja "taniej o VAT", więc nawet gdyby gra kosztowała 229 zł - zapłaciłbym 187, w przypadku 199 (przeważnie są takie ceny) - 163 zł, i grę miałbym już dzisiaj. Czyli nie dość, że przepłaciłem, to jeszcze grę będę miał dopiero 3 dni po premierze...

Odnośnik do komentarza
Premiera NFS-a w tym tygodniu (ktoś na ppe napisał, że Ultima wysyła już dzisiaj :o)

Potwierdza to mail którzy dostali wszyscy preoderujący i informacja na ścianie na ich facebooku.

 

Edit:

Widzę, że ktoś usunął z PPE wszystkie komentarze związane z wcześniejszą wysyłką. Chyba to tajemnica.

Edytowane przez Matsuki
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...