Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.ultima.pl/mafia_ii_pl_special_extended_edition/i9644/ Mafia II PL Special Extended Edition!

 

249 zł OMG ładnie ich powaliło na łeb. Ja byłem pewny, że cena tej wersji będzie w okolicach 150 złoty...

 

To już o wiele bardziej opłaca się kupić http://www.ultima.pl/mafia_ii_pl_zestaw_dodatkow_do_gry/i9642/ zestaw dodatków za 80 zł i osobno Mafię.

Tylko nie ma tego na PS3...

 

No nie mogę 250 złoty w takim bądź razie znowu pasuje.

 

Czy tylko EA w tym kraju może wydawać gry "taniej". cenega przeszła samych siebie.

 

 

Cena mocno przegięta, z drugiej strony grania jest tutaj naprawdę dużo, w odróżnieniu do gołej wersji.

Odnośnik do komentarza

Tylko wiesz co jest najśmieszniejsze, że te dodatki gdyby normalnie wyszły na psn to razem kosztowałyby 108 zł (pierwszy dodatek mam ;p). Gdyby sprzedawali trzy razem to mogliby dać jakąś promocję - zniżkę. Teraz tak Mafię 2 można wyrwać nawet i za 8 dyszek (może i mniej nawet). To po dodaniu daje jakieś 170-180 zł.

 

No to zwyczajnie nie opłaca się brać tej edycji na dzień dzisiejszy. Już o wiele bardziej się opłaca wziąć same dodatki - osobno, tyle, że nie ma ich na PS3.

Maniana i tyle, mocno się napaliłem ponownie na Mafię i tą edycję, myślałem, że na święta łyknę...

 

No nic mam nadzieję, że szybko cena spadnie. Phiii 250 zł......................

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Narazie jestem w pracy jeszcze ;) Napiszę wieczorem co i jak.

 

Edytka:

 

Dostępność PS Move - bardzo dobra

 

49705841.th.jpg

 

cena - chyba taka sobie:

PSM - 149 PLN

Navi - 99 albo 109 PLN (nie pamiętam :confused: )

Ładowarka - 109 PLN

 

Są też dostępne DS3 w różnych kolorach w cenie 199 PLN

 

ds30.th.jpg

 

 

Pozmieniały się też ceny wersji limitowanej NfS (179 -> 189 PLN) i AC:B Auditore (199 -> 219 PLN)

 

Gran Turismo 5 stoi po 199 PLN.

Edytowane przez Square
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

1. Widzieliście w swoich Saturnach lub MM "Resonance of Fate"? Jeżeli tak to w jakiej cenie?

2. Widzieliście gdzieś w polskich sklepach pre ordery na "Sly Collection"? Bo ja nie co strasznie mnie dziwi (premiera w piątek) jedynie 2 oferty na allegro i to chyba z Anglii. Jestem ciekaw czy w takim Saturnie/MM będą mieli na premierę.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

W ultimie jest pre-order na Sly.

 

No właśnie, ha a dzisiaj popołudniu jeszcze nie mieli jak sprawdzałem. I to w całkiem dobrej cenie jak na Ultimę, poza tym to 3 dobre/bardzo dobre gry.

Jestem ciekaw jak u nas w marketach będzie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ostatnio jak patrzyłem, to taka właśnie cena była ~200zł czyli zaporowa. Ja swoją wersję Mafi 2 X360 (nowa w foli) kupiłem na allegro za 100zł, do tego była to wersja angielska i miała kody w środku na packi: mad man i war hero. Także imo się nie opłaca w sklepach brać. :)

 

To pack made man jest na konsolach? Myślałem, że to tylko na kompa. Widziałem i Vito fajne miał tam ciuchy mafiosa, jak ze Scarface. :]

Edytowane przez Zwyrodnialec
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...