Skocz do zawartości

Gry na premierę, gdzie dostać?


Guti

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie. Zrezygnowałem z zamówienia w Ultimie i zamówiłem w Empiku. Minus jest taki, że tam zawsze podają dziwne terminy wysyłek z magazynu. L.A Noire ma premierę 19.05.11r. a planowana wysyłka jest 24.05.11r. Mam nadzieję, że to tylko ich takie zabezpiecznie, na wypadek gdyby dostawa miała się do nich spóźnić.

Odnośnik do komentarza

Dokładnie. Zrezygnowałem z zamówienia w Ultimie i zamówiłem w Empiku. Minus jest taki, że tam zawsze podają dziwne terminy wysyłek z magazynu. L.A Noire ma premierę 19.05.11r. a planowana wysyłka jest 24.05.11r. Mam nadzieję, że to tylko ich takie zabezpiecznie, na wypadek gdyby dostawa miała się do nich spóźnić.

 

No właśnie a kurczę L.A. Noire wolałbym/chciałbym równo na premierę ;p.

 

A możesz podać link do zamówienia w Empiku bo tez chcę zrezygnować z Ultimy i zamówić u nich. Ale nie znajduje mi w wyszukiwarce L.A. Noire, nie wiem czemu.

 

Przy okazji:

 

http://www.ultima.pl/tom_clancy_8217_s_splinter_cell_trilogy_hd/i10127/ Tom Clancy’s Splinter Cell Trilogy HD

 

129 zł. widać, że zmądrzeli po cenie z Trylogią PoP-a.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

http://www.empik.com/l-a-noire-ps3-rockstar,prod60167476,multimedia-p

 

W szczegółach zamówienia mam tak:

 

Status zamówienia: W realizacji

Przewidywana data realizacji zamówienia: 2011-05-24 + czas dostawy

 

A zaraz pod tym:

 

Data odbioru: 2011-05-20

Edytowane przez Lipa
Odnośnik do komentarza

http://www.empik.com/l-a-noire-ps3-rockstar,prod60167476,multimedia-p

 

W szczegółach zamówienia mam tak:

 

Status zamówienia: W realizacji

Przewidywana data realizacji zamówienia: 2011-05-24 + czas dostawy

 

A zaraz pod tym:

 

Data odbioru: 2011-05-20

 

 

Miałem tak samo jak zamawiałem u nich KZ3, zrezygnowałem i wziąłem z Ultimy, ale jak się potem okazało normalnie wysyłali na premierę.

Odnośnik do komentarza

Saturn Poznań Dziś Crysis 2 na Pólkach wczoraj koło godziny 15 sie pojawił i po POLSKU za 179zł

 

Czemu w łodzi nigdy nie ma takich promocji w saturnie? dry.gif Byłem wczoraj wieczorem i ani śladu, tak samo nikt nic nie wiedział bo zawsze się z ciekawości pytam po tym jak już widzę n-ty post tutaj na takie tematy.

 

ps3site oraz psx wysyła juz dzis crysisa

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...