Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, nie da sie ukryc ze w inFamous najwazniejszy jest gameplay, ktory w tej serii bryluje. Nie powiem, ale chyba ponad 10 razy ogrywalem demo, bo po prostu chce siac rozpierduche.

 

Dobra zagrywka ze strony Sony, ze w Welcome Back daja pierwszego inFamousa.

Edytowane przez VoytecCFC
Odnośnik do komentarza

Mnie w jedynce bolała najbardziej strona techniczna... Framerate, doczytywanie się tekstur, w ogóle bleeeh... Ale dwójka pewnie rządzi pod tym względem.

Dobrze, że ja nigdy nie mam takich problemów, tylko czerpie przyjemność z gry i drobne niedociągnięcia nie psują mi obrazu całej gry.

 

Mam tak samo jak ty :D. Najzabawniejsze jest to, że gdyby ktoś mnie zapytała o stronę techniczną inF1 nie miałbym jej nic do zarzucenia.

Odnośnik do komentarza

Dobra sam w to nie wierzę ale obadałem drugi raz demo tylko tym razem po angielsku.

 

I niech mnie piorun Cola trzaśnie ale dubbing polski jest najzwyczajniej w świecie lepszyyyyyyyyyyy :rolleyes: Polski Cole jest tak zaje.bisty (już w jedynce dawał radę), że IMO Boberki i Linda - Kratos się chowają. Nawet Zeke (to chyba kumpel Pawła z celi podkłada głos nie? ;p;p;p) daje radę tylko żeby Moia się nie pojawiła i będzie git ;]

 

Z innej beczki według mnie Infamous 2 ma jedną poważną wadę to znaczy póki co demo. Nowe moce: rzucane furami, tornado, zniszczalne elementy cz nawet Amp (wymiata) wszystkie są tak świetne, że nie wiem czego używać ;p Boję się co będzie w fullu jak dojdzie x razy bajerów.

 

PS. Czy tylko mnie "obsesyjnie" robi ten dźwięk jak spadamy Colem robiąc bum? ;]

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

I niech mnie piorun Cola trzaśnie ale dubbing polski jest najzwyczajniej w świecie lepszyyyyyyyyyyy :rolleyes: Polski Cole jest tak zaje.bisty (już w jedynce dawał radę), że IMO Boberki i Linda - Kratos się chowają. Nawet Zeke (to chyba kumpel Pawła z celi podkłada głos nie? ;p;p;p) daje radę tylko żeby Moia się nie pojawiła i będzie git ;]

Banaszyk daje rady. W roli Cola spisuje sie kapitalnie :)

 

PS. Czy tylko mnie "obsesyjnie" robi ten dźwięk jak spadamy Colem robiąc bum? ;]

Nie, nie tylko Ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

tak na szybko: jest patent podobny z mass effecta :potter: jak mamy save-a z jedynki to decyzje podjete przechodzą do dwójki (chyba ze to super zbieg okolicznosci) np w pierwszej części

akcja z odbiciem żarcia mielismy do wyboru podzielic sie lub nie, nie podzielilem się i w dwójce zostałem zaatakowany przez grupke ludzi którzy powiedzieli ze pamietaj mnie z empire city i ich rodziny wymarły z głodu i sie zemszczą

i jeszcze kilka decyzji z jedynki :thumbsup: wiec warto na predkosci skonczyc jedynke i brac sie za dwójkę. jak mówie kilka rzeczy rzuciło mi sie w oko, moze to przypadek ale wątpie.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

no własnie sam juz nie wiem, przeszedłem jedynke mam save na konsoli, ale zadne trofki narazie nie wpadły, i nawet tych bonusów nie miałem niby na poczatku gry. :blink:

edit: mozliwe ze gram przed premierą i jeszcze to nie jest ogarniete. moze dadza jakiegos stosownego pacza i to sie wyprostuje,

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Napisz w spoilerze jaką, coś innego niż mashowanie L3?

 

Nie pamiętam jak dokładnie się nazywa, a przytoczyć nie mogę, ponieważ nie ma mnie przy konsoli, działanie tej umiejętności:

 

Wystarczy nacisnąć L2 bądź L3, by pojawiła się niebieska kropka z najbliższym odłamkiem. Czyli jeśli zebraliśmy wszystki odłamki w pobliżu to i tak nam pokaże najbliższy (może być nawet na końcu miasta)

 

Edytowane przez Kornolio
Odnośnik do komentarza

Współczuje osobą, które w jedynce szukały odłamków nie mając pojęcia, że jest tak prosty sposób ich odnajdywana (L3).

A były takie osoby?

Różnica jest subtelna, aczkolwiek znaczna. Otóż w i1 klikająć L3 pokazywało nam tylko te shardy, które były w zasięgu radaru. W i2 klikająć L3 pokazuje shardy, które mogą być nawet na drugiej stronie wyspy, jeżeli nie ma nic bliżej.

 

Znacznie ułatwi to wyłapanie wszelkich odłamków.

Ułatwi, ale chyba aż za bardzo. Zebranie wszystkich shardów w jedynce wymagało dużo cierpliwości i samozaparcia, a tutaj to będzie bułka z masłem. Szkoda.

 

idą na reke nobom ;/

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...