Skocz do zawartości

inFamous 2


Voytec

Rekomendowane odpowiedzi

to pierwsza duża premiera (ok był jeszcze GT5 Prologue) wrzucana na ps store więc wg mnie traktują to jako eksperyment.

 

Eksperyment eksperymentem, ale już raczej nie namówią ludzi na złożenie pre-ordera (albo kupienie w dniu czy tygodniu premiery) na jakiegoś ex'a od nich (oprócz tej garstki osób które wolą mieć jednak nowiutką w folii grę).

 

P.S. A ja tam się cieszę, że będę mógł sobie iF2 na półce postawić :P

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Wolalbym miec iF2 pudelkowa wersje, ale jezeli Sony rozdaje gre za grosze? Jakby to powiedziała Jack z ME2: Why the fuck not?

 

Bierz jak daja, uciekaj jak biją, że tak powiem :)

 

Moze to ze taki tytul wychodzi na PSN to czesc WE ARE SORRY ze strony Sony :)

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

Czy przy odpalaniu dwójki bonusy za część pierwszą bierze automatycznie czy wybiera się z którego save'a ma pociągnąć info?

Mi właśnie nic nie wzięło;-/ moze przez to ze miałem 3 sejvy:-( bezsens jak dla mnie.

Nie miałem żadnego pytania na początku gry

Odnośnik do komentarza

Czy przy odpalaniu dwójki bonusy za część pierwszą bierze automatycznie czy wybiera się z którego save'a ma pociągnąć info?

Mi właśnie nic nie wzięło;-/ moze przez to ze miałem 3 sejvy:-( bezsens jak dla mnie.

Nie miałem żadnego pytania na początku gry

 

Byłeś podłączony do PSN? Podobno cała operacja idzie przez sieć.

Odnośnik do komentarza

Byłem na bank. Nie wiem co się stało, ale nie było żadnego pytania. Jedyne co mi przyszło do głowy czemu tak się stało to ze mam 3 sejvy w tym jeden z nieskonczonej gry.

 

Będę musiał pokasować swoje na wszelki wypadek. Ktoś mógłby się jeszcze wypowiedzieć odnośnie pytania czy się pojawiło, ile ma save'ów z jedynki itd.?

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

No niezle.

 

Nie obraz sie, orzeszek, ale zawsze bralem Cie za sceptyka i jezeli piszesz, ze jest az tak dobrze to wnioskuje, ze ja odbiore to jako wyje.bioze :)

 

kwestia gustu, jezeli mi cos pasuje to nie znaczy ze innym bedzie tez pasowac wiec sie nie sugeruj mną bo mam specyficznie wyrafinowany gust :potter: . ale co jak co infamouse 2 drugim tytułem w tym roku którym sie nie rozczarowałem i mnie trzyma za jaja. jak widziałem w assasynie zbieranie flag i piórek dostawałem torsji w i2 jakos chce sie te kryształki zbierac. tu widac jak bardzo ta gra mnie wsysneła.

edit: no i niestety polska wersja ssie IMOgłos Cole'a i Zyke'a jeszcze ujdą ale reszta woła o pomstę do nieba.

Edytowane przez Orzeszek87
Odnośnik do komentarza

Mam pewno teorię, funkcja z bonusami za jedynkę może działać dopiero od dzisiaj. Ktoś pisał, że DLC nie dało się ściągnąć, aż do dnia premiery może to samo z tą opcją albo może kwestia patcha z edytorem.

 

Chyba jest odwrotnie. Podobno działa ten sposób:

1. Kasujemy patch.

2. Wylogowujemy się z PSN.

3. Odpalamy grę

4. Zaczynamy nową grę i wybór powinien się pojawić.

5. Zapisujemy i wychodzimy z gry.

6. Logujemy się do PSN.

7. Odpalamy grę i ściągamy patch.

 

Aha, no i trzeba mieć save'y z jedynki. Same trofea nic nie dadzą. Dajcie znać czy działa.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

Byłem na bank. Nie wiem co się stało, ale nie było żadnego pytania. Jedyne co mi przyszło do głowy czemu tak się stało to ze mam 3 sejvy w tym jeden z nieskonczonej gry.

 

Będę musiał pokasować swoje na wszelki wypadek. Ktoś mógłby się jeszcze wypowiedzieć odnośnie pytania czy się pojawiło, ile ma save'ów z jedynki itd.?

 

Miałem odpalić Infamousa dopiero po skończeniu L.A. ale włączyłem specjalnie żeby sprawdzić ;].

 

Więc tak z jedynki mam platynę i 3 sejvy: skończona gra dobrym, skończona złym i skończona złym - 100 %.

 

Po odpaleniu dwójki (i pobraniu patcha oczywiście) dosyć długo mi się wgrywało więc myślałem, że sprawdza sajvy czy coś ale nic. Zacząłem już grę właściwą i żadnego pytania o sajv z jedynki, żadnych profitów nic. Dodam tylko, że dlc normalnie działa (skórkę Cola zmieniamy w menu). Ale mam jeszcze jeden pomysł - myk żeby odczytało sejva, postaram się jeszcze dzisiaj sprawdzić. To dam znać co i jak.


 

Haha ale początek, no kurde Uncharted 2 nie ma się czego wstydzić ;].

Przyznać się komu skojarzyło się z God of Warem 2? Hehe mi od razu a dodatkowo Bestia wygląda jak ten wulkaniczny Tytan z Trójki heh.

 

 

PS. Nie wiem czemu nikt nie napisał tak ISTOTNEJ wiadomości tym bardziej, że padały pytania ;] Ale w fullu możemy wybrać angielski dubb i polskie napisy hah.

Odnośnik do komentarza

Wolna amerykanka w takim układzie...

 

Czy ktoś zamawiał na gram.pl? Kody pre-orderowe macie w zakładce z zamówieniami czy dostaliście papierki?

 

Kolejny cudny sposób na odpalenie bonusów z jedynki. Odpalamy inF1 z którymś save'em, wychodzimy i odpalamy inF2. Podobno działa za każdym razem.

Edytowane przez S!N
Odnośnik do komentarza

U mnie też od razu zapytało jaki rodzaj sejva chce zimportować. Jednakże mówię-nie jest tego warte tyle zachodu co wcześniej ktoś napisał. Otrzymuje się raptem mały bonus do karmy, 1000 expa i +1 ładunek. Nic specjalnego.

 

Swoją drogą grałem wczoraj cały wieczór i jest mega-recka gamespotu jest z dupy wyciągnięta.

Odnośnik do komentarza

To ja już kompletnie nie ogarniam o co chodzi...

 

Wczoraj jeszcze zrobiłem tak, że 2 sejvy wrzuciłem do chmury i zostawiłem tylko jeden. I również dupa o nic mnie nie spytało...

Pozostaje sposób Szczurka czyli przerzucę wszystkie sejvy tak żeby żaden nie został.

 

I teraz niby ten patent z jedynką, wow jakie kombinacje.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...