Skocz do zawartości

Dragon Ball (także Z, GT i Super)


raven_raven

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sobie teraz myślę.

 

Przyszłość Trunksa - Goku umiera na chorobę przed pojawieniem się Androidów, jest w zaświatach.

 

Może tam jakiś Kaioshin, którego nie znamy zrobił pranie mózgu, bądź też jakoś "wszedł" w posiadanie ciała Goku, może zamienił się ciałami i powrócił by robić roz.pie.dol bo z jakiegoś powodu nie lubi Sayian. Tylko to by nie pasowało za bardzo bo przecież wszyscy Kaioshini w przyszłości to są Ci sami z Zetki. Kolor przypomina Kaioshinów z 6wrzechświata, może po prostu, gdy zobaczyli co Goku robi na turnieju, jaką siłą dysponuje to zaczęli obawiać się Sayian i wiedząc, że sił im raczej nie starczy na Goku z Zetki to wybrali się w przyszłość Trunksa, gdzie właśnie tam coś z nim zdziałali w zaświatach?

 

Oczywiście mogłem coś pokręcić i są to czysto lekkie dywagacje.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

nie ma co szukać logiki w db s, realizują scenariusze jak zmartwychwstania frezzera, to tym bardziej sie nie zdziwię najbardziej wymyślnego originu black goku. jeśłi szukamy logiki to tak:

 to goku co zmarł na serce przed cell saga i teraz dostał skilla w postaci podrózy w czasie i przestrzeni 

to inny randomowy goku z innej rzeczywistości ze sklillem podróży w czasie i przestrzeni.

 

troche dziwi mnie absurd podrózy w czasie, padło kilka razy (nawet w najnowszym odcinku) ze ciężkim przestępstwem są podóże w czasie i nawet bogowie są z tego rozliczani. to co w sadze z, jak pierwszy raz trunks sie teleportował by wydymać frezzera przed goku to gdzie była milicja? :reggie: pewnie jadła paluszki rybne jak w najnowszym odcinku i uznali to za nic nie warte przewinienie.

 

obstawiam scenariusz, że black goku napsuje w różnych rzeczywistościach oś czasu a ekipa będzie chciała to prostować 

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

ej ale kwestia mei XDDDDDD jak future trunks poradził sobie z babidim i daburą i nie doszło nawet do uwolnienia buu to jak doszło do obniżenia wieku mei? ona i jej ekipa została "odmłodzona" po sadze buu, więc teoretycznie w wersji przyszłości trunksa powinna być w wieku bulmy jak nie starsza XD

Odnośnik do komentarza

Goku vs Black wypadło moim zdaniem bardzo solidnie, tylko szkoda, że tak krótko i nie zdążyli pójść na całość. Mało głupotka z tym wehikułem, bo niby czemu Trunks nie schował go do kapsułki? :dunno: Musieli jakoś dodać dramatyzmu, ale ten sposób trochę meh. 

Black nie wydaje się też być aż takim koksem, jak sprawiał wrażenie na początku, skoro Goku na zwykłym SSJ potrafił go obić.

Odnośnik do komentarza

Wyglada na to że Black wszystkich zna. O ile Vegete czy Goku jeszcze można zrozumieć tak to że zna Beerusa jest już dziwne. Fajnie jakby ten motyw rozwinęli jakoś konkretnie z nie skończyli na 10 odcinkach bo nudzi już trochę DB bez konkretnego złego, który nie jest nijaki jak wszystko do tej pory.

Odnośnik do komentarza

Tak to już jakoś dziwnie się utrwaliło, że zarówno Gohan jak i Trunks są ledwie cieniami swoich ojców. No, ten ostatni jeszcze coś sobą reprezentuje. :P Wątpię, by kiedykolwiek miało się to zmienić, bo jakoś nie potrafię sobie wyobrazić, by w którymś momencie Goku z Vegetą mieli przestać grać pierwsze skrzypce. Jakby nie patrzeć, ich potomkowie są ledwie w połowie Sayanami, choć w sumie nie wiem czy ma to większe znaczenie.  

 

Zgodnie z oczekiwaniami - 51 ep to typowy zapychacz, poza tym, ze padło kilka ciekawostek, jak to, że Beerusowi i Whisowi coś zaczęło świtać odnośnie aury Blacka, a ten zaś po starciu z Goku nabrał expa w posługiwaniu się jego ciałem. Za tydzień może już będą jakieś konkrety. :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...