Skocz do zawartości

EyePet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Gość RejdenForce

Jest sprawdzony sposób ukończenia misji w której należy wrzucać zwierzakowi do pyszczka ciastka pod kątem (jest to dzień 3 lub 4)? Ciężko się wyrobić w czasie na złoto.

wykonalne zadanie....musisz podstawic kubek z jedzeniem blisko niego i szybko podrzucić do góry tak aby wypadło ciasto które on złapie, następnie kubek z drugiej strony jak się odwróci znowy do góry i tak w kółko, pamiętaj własnie tylko o tym aby kubek był bardzo blisko zwierzaka wtedy on skupia na nim swoja uwagę.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 

BTW to mam pytanie o zadanie Treser Tygrysów czy jakoś tak. Przebieram EyePeta wybieram skoki przez obręcz ale zadania nie zalicza. Nie wiem może to kwestia wyboru kolorów futra i pasków, albo długosci futra?

 

 

Z tym zadaniem miałam podobny problem , nim zauważyłam , że chyba jest to kwestia futerka.

Mój zwierz miał irokeza na głowie i dopiero jak dałam mu klasyczny wygląd i zmieniłam zabarwienie jak w instrukcji do zadania to wszystko zadziałało. Pierwsza fotka i zadanie zaliczone :)

Odnośnik do komentarza

W ogóle co do zadań dotyczących fotek, należy dokładnie czytać instrukcje - tam jest opisane co założyć, zmienić, jakie futro i kolory. Bez tego ani rusz.

 

A i jeszcze zadanie Tańczące Posągi. Nie wiem dlaczego, ale EyePet ciagle zrywa mi sznurki do których jest przywiązana lalka.

Miałem ten sam problem. Powody zrywania sznurka są dwa:

- nie tańczysz gdy gra muzyka (EyePet się denerwuje, bo nie wykonujesz zadania)

- tańczysz za długo - po ustaniu muzyki musisz znieruchomieć gdy EP się odwraca.

Taniec = energicznie poruszaj marionetką, żeby podrygiwała na sznurkach.

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

mam problem z pierwszym zadaniem w ogrodzie co sadzimy kwiatki wszystko pieknie ladnie sadze podlewam kwiatek rosnie tylko za nic nie moge go wyrwac moze ktos podpowie jak to zrobic z gory dzieki za pomoc

Weż karte do ręki i delikatnie potrząsaj w płaszczyżnie u podstawy kilka razy.....

Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

Heh... dopiero po parudziesięciu minutach dali podpowiedź, że trzeba krzyknąć gdy ryba przepływa obok EyePet'a :D

Także ściszcie TV ;]

Pozdrawiam

można też wciskać krzyżyk, jeżeli mamy w domu np. śpiące dziecko.....

Odnośnik do komentarza

Można też np. klaskać - do tego typu zabaw (np. skoki na bieżni, koszykówka) nadaje się każdy wyraźny dźwięk.

Dlatego warto też dopasować głośność TV/wieży, żeby mikrofon nie wyłapywał innych hałasów i nie "głupiał".

 

Podobnie jest z bieżnią. Jeżeli bolą was łapki od klaskania , wystarczy krzyczeć "HOP".

Tylko niech nie przyjdzie wam na myśl , by w tym czasie gadać , bo zwierzak będzie skakał przy każdym wyłapanym dźwięku.

Ja zbliżam się już do końca.Teraz pozostanie mi walka o trofea. Niektóre zadania są naprawdę wkurzające.

Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

Ja niestety od 2 dni mam duży problem, mianowicie w momencie kiedy w jakimkolwiek zadaniu dostaje nagrodę, to w lewym górnym rogu wyswietla mi się ekran, ale niesety nie pojawia sie doktorek....gra w tym momencie daje objawy zwiechy, nic się nie da zrobić mimo iz zwierzak smiga po ekranie.

Po takim incydencie odpalam od nowa i przy kolejnym zdarzeniu znowu restart, tym sposobem to nie wykonam nigdy zadań.

Boryka się ktoś z podobnym problemem?Może są jakieś rozwiązania bo kasowanie save i zaczynanie od nowa mi się nie uśmiecha.

Odnośnik do komentarza

Wie ktos jak zrobic ostatnie zadanie w drugim dniu, za cholere nie moge zrobic z futrzakiem zdjecia.................... z gory dzieki za pomoc

Jakbyś opisał o co chodzi, byłoby łatwiej - nie każdy czyta forum z włączonym EyePetem u boku :P

Każde zadanie jest dokładnie opisane - upewniej się że masz to co trzeba (kompletny ubiór np.).

Odnośnik do komentarza

Znacie jakiś sposób na umycie Peta poniżej minuty? Jakbym szybko tego nie robił to nie wychodzi. Nie ma jakiegoś haczyka?

 

Wystarczy , że umyjesz go gdy jest czyściutki. Wtedy natrysk trwa dużo krócej. Mi wpadło to trofeum bardzo szybko.

 

Natomiast ja mam inny problem. Narysowałam mojemu zwierzakowi wszystkie rysunki a trofeum nie wpadło:( Nie wiem o co kaman.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...