Skocz do zawartości

EyePet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kilka godzin z programem EyePet już za mną więc przejde do szybkiego opisu wrażeń. Po odpaleniu gry wita nas przystępny tutorial z polski lektorem w roli profesora, który wszystko dokadnie objaśnia (ustawienia, oświetlenie). Kolejny etap do wyklucie się z jajka naszego przyszłego pupila. Kilka ciekawych motywów z użyciem naszego ciała i zaczyna się właściwa "gra". Do dyspozycji mamy z początku kilka opcji, które wraz z progresem gry zaczna się odkrywać. Jak narazie obczaiłem kręgle, rysowanie przedmiotów, ktre ożywione prezentują się wręcz magicznie, zabawe trampolina, mycie, gimnastykę oraz śpiew. Aby zdobyc w każdej konkurencji zoto trzeba sie troche napocić, tak więc zdobycie platyny wyrobi skilla ;). Jak narazie pozytywne wrażenia, wiem że dla dzieci byłby to kosmos i przeniesienie do bajki ale nawet dla mi sprawiło to wiele frajdy i z pewnościa jeszcze przed Tekken'em 6 pomeczę EyePeta ;P

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ja mam inny problem z ogródkiem :(

W zadaniu gdzie trzeba zasadzić kwiatki w takiej kolejności jak pokazuje program , nie mogę sobie poradzić. Niby wszystko jest ok ale zadania mi nie zalicza. Czy może chodzić o kolor kwiatków??? Jeżeli tak , to nie potrafię zmienić ich koloru.

tak, chodzi o kolory

z tego co mi wiadomo nie da sie wybierac koloru kwiatka

sadzisz, wyrasta, jest ok to zostawiasz, nie jest, wyrywasz i sadzisz nowy

Odnośnik do komentarza

Witam....

Mam taki problem, otóż gra mi sie zawiesiła już dwa razy, znaczy nie gra a sam dźwięk... grać mogłem dalej ale muzyka się cieła i skakała, po restarcie konosli wszystko było oki, ale czego to jest problem.. miał ktoś, coś takiego... jakieś rady może???

 

 

Z góry dziękuje i pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Ja mam inny problem z ogródkiem :(

W zadaniu gdzie trzeba zasadzić kwiatki w takiej kolejności jak pokazuje program , nie mogę sobie poradzić. Niby wszystko jest ok ale zadania mi nie zalicza. Czy może chodzić o kolor kwiatków??? Jeżeli tak , to nie potrafię zmienić ich koloru.

tak, chodzi o kolory

z tego co mi wiadomo nie da sie wybierac koloru kwiatka

sadzisz, wyrasta, jest ok to zostawiasz, nie jest, wyrywasz i sadzisz nowy

Rozumiem, jakby dzieci nie zakumały... ale dorośli? ;)

MOŻNA wybrac kolor kwiatka - i od tego właśnie uzależnione jest zaliczenie zadania.

Spójrzcie na brzeg torebki z nasionami - tam macie 3 kolory, oznaczające ILE nasion należy wrzucić do dziurki - 1, 2 lub 3 - dla uzyskania konkretnego koloru...

TA-DAAAM! :)

 

@east:

czasami coś się wali z dźwiękiem, u mnie np. zapętlają się czasami jakieś odgłosy, np. rysowania. Ale po zmianie zadania (jakims loadingu) wraca do normy.

Odnośnik do komentarza

Ja mam inny problem z ogródkiem :(

W zadaniu gdzie trzeba zasadzić kwiatki w takiej kolejności jak pokazuje program , nie mogę sobie poradzić. Niby wszystko jest ok ale zadania mi nie zalicza. Czy może chodzić o kolor kwiatków??? Jeżeli tak , to nie potrafię zmienić ich koloru.

tak, chodzi o kolory

z tego co mi wiadomo nie da sie wybierac koloru kwiatka

sadzisz, wyrasta, jest ok to zostawiasz, nie jest, wyrywasz i sadzisz nowy

Rozumiem, jakby dzieci nie zakumały... ale dorośli? ;)

MOŻNA wybrac kolor kwiatka - i od tego właśnie uzależnione jest zaliczenie zadania.

Spójrzcie na brzeg torebki z nasionami - tam macie 3 kolory, oznaczające ILE nasion należy wrzucić do dziurki - 1, 2 lub 3 - dla uzyskania konkretnego koloru...

TA-DAAAM! :)

 

@east:

czasami coś się wali z dźwiękiem, u mnie np. zapętlają się czasami jakieś odgłosy, np. rysowania. Ale po zmianie zadania (jakims loadingu) wraca do normy.

 

Dzięki za pomoc :)

Pojechałeś mi strasznie z tym , że dorośli powinni to wiedzieć ;) Głowiłam się nad tym z 37 letnim partnerem ( wiem, nie jest godzien ze względu na poziom IQ ;).

Nawet nie wiesz jak niektóre zadania potrafią mnie zirytować... Na początku miałam problem z ustawieniem kamery (mało miejsca przed TV). Jak już z tym sobie poradziłam , to znowu powstał boczny cień , który powodował , że tabliczka znikała i nie zaliczało mi zadania. MASAKRA!!!

Jednak mój zwierzak potrafi wynagrodzić te niepowodzenia i po chwili znowu jesteśmy przyjaciółmi ;)

Odnośnik do komentarza

Ja mam inny problem z ogródkiem :(

W zadaniu gdzie trzeba zasadzić kwiatki w takiej kolejności jak pokazuje program , nie mogę sobie poradzić. Niby wszystko jest ok ale zadania mi nie zalicza. Czy może chodzić o kolor kwiatków??? Jeżeli tak , to nie potrafię zmienić ich koloru.

tak, chodzi o kolory

z tego co mi wiadomo nie da sie wybierac koloru kwiatka

sadzisz, wyrasta, jest ok to zostawiasz, nie jest, wyrywasz i sadzisz nowy

Rozumiem, jakby dzieci nie zakumały... ale dorośli? ;)

MOŻNA wybrac kolor kwiatka - i od tego właśnie uzależnione jest zaliczenie zadania.

Spójrzcie na brzeg torebki z nasionami - tam macie 3 kolory, oznaczające ILE nasion należy wrzucić do dziurki - 1, 2 lub 3 - dla uzyskania konkretnego koloru...

TA-DAAAM! :)

no dobra

widzialem te zakladki, i na poczatku myslalem, ze...

no dobra, za cho.lere bym nie wpadl na to, ze tyle ziarenek trzeba wsypac

 

 

 

ale moge sie tlumaczyc, problemami z kamerka (podobnie jak u Ilony) i stresem zwiazanym z zepsuta konsola

Odnośnik do komentarza

Nawet nie wiesz jak niektóre zadania potrafią mnie zirytować...

Oj wiem bardzo dobrze.... :)

Zaliczyłem cały program na złoto poza JEDNYM zadaniem (tym opisanym w recenzji), gdzie trzeba wytworzyć bańki mydlane na czas. EyePet je rozbija, (pipi)a małpka zamiast robić nowe, to dmucha jedną wielką, po prostu za cholerę nie daję rady. Kilkadziesiąt prób i ręce opadają :)

Odnośnik do komentarza

Właśnie, najpierw nadmuchaj dużą, do której EyePet wskoczy a potem mniejsze. :P Mniejsze tworzysz po prostu machając ręką za małpką (np. prawo-lewo, góra-dół), ale tak, że kiedy małpka zacznie tworzyć bańkę, zabierasz rękę, żeby mogła ją wypuścić i znów machasz. Chodzi o to, żeby ręki nie było za przedmiotem, bo inaczej ona będzie cały czas dmuchała jedną i tą samą. ;) Mam nadzieję, że zrozumiałeś, ale słownie nie umiem tego inaczej wytłumaczyć ;P

Odnośnik do komentarza

Tak, kumam, o tej dużej bańce też myślalem, tylko jak na złość sierściuch nie chce do niej wskoczyć :)

A z tym tworzeniem małych jest o tyle problem, że strasznie wolno to idzie, a czas jest krótki...

 

solmath.

bieg to tylko na bieżni chyba ? ale nie przypominam sobie, czy w 2 dniu masz już bieżnię...

Odnośnik do komentarza

Nawet nie wiesz jak niektóre zadania potrafią mnie zirytować...

Oj wiem bardzo dobrze.... :)

Zaliczyłem cały program na złoto poza JEDNYM zadaniem (tym opisanym w recenzji), gdzie trzeba wytworzyć bańki mydlane na czas. EyePet je rozbija, (pipi)a małpka zamiast robić nowe, to dmucha jedną wielką, po prostu za cholerę nie daję rady. Kilkadziesiąt prób i ręce opadają :)

 

Ja do tego zadania zamiast reki użyłem kapcia. Według mnie kamera nie czyta dokładnie szybkich ruchów ręką. Użycie kapcia ten problem eliminuje i wcale nie trzeba zamykać EyePeta do dużej bańki.

BTW to mam pytanie o zadanie Treser Tygrysów czy jakoś tak. Przebieram EyePeta wybieram skoki przez obręcz ale zadania nie zalicza. Nie wiem może to kwestia wyboru kolorów futra i pasków, albo długosci futra?

A i jeszcze zadanie Tańczące Posągi. Nie wiem dlaczego, ale EyePet ciagle zrywa mi sznurki do których jest przywiązana lalka.

Edytowane przez McArek
Odnośnik do komentarza

Z Treserem też miałem problem, tzn. nie chciało mi zaliczyć. Myślę, że to nie jest kwestia stroju, ale momentu zrobienia fotki - musi to być w momencie, kiedy zwierzaczek odbije się z podestu, ale nie przeskoczy jeszcze obręczy (taką fotkę mi zaliczyło)! Bo kiedy robiłem w momencie, kiedy zwierzak jest w obręczy lub ją przeskoczył - faktycznie mi nie zaliczało. Najlepiej zrobić to metodą zrobienia kilku zdjęć pod rząd, któreś powinno zaliczyć zadanie.

 

Co do Tańczących Posągów, to z tego co pamiętam, sprawa jest prosta. Musisz tańczyć dopóki muzyka gra, a kiedy przestanie - musisz zastopować. Bo jeśli zwierzak zobaczy jak się ruszasz, rozwali Ci marionetkę.

 

Jeśli znasz jeszcze jakieś triki to byłbym bardzo wdzięczny jakbyś się tą wiedzą podzielił.

 

Wolałbym pytanie, wtedy postaram się odpowiedzieć ;P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...