Skocz do zawartości

EyePet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

gierka idealnie się sprawdza jak moja 2 letnia córeczka zaczyna grymasić odrazu się uspokaja i przywołuje na jej twarzy wielkiego banana :)

gierka w sam raz jak się zastanawiacie jaka kupic dziecku choć i starsi mogą się przy niej dobrze bawić

i jak nie macie kamerki to zestaw z kamerka jest po wyjątkowo atrakcyjnej cenie

kamerka osobno kosztuje 129 złotych a za grę z kamerką płaciłem 169

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Gra potrafi być zarówno relaksująca (zadania z rysowaniem, kręgle itp) jak i frustrująca (większość zabaw, w których precyzja ssie - światło mam dobre). Małpa jest śmiszna, rozgrywka różnorodna ale te loadingi (z dziurą) potrafią dobić człowieka (nie wspominając o kilkuletnim dziecku). Jak na razie 7- ode mnie. Zadania wykonuje w locie, jedyną przeszkodą jak na razie jest dzień bodajże piąty i niesławne kieliszki, nie na mój głos... :blush:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Lepiej kupić eye peta (45 zł )zwykłego i śćiągnąc łatke czy move edition (jest w nim karta ?) (89 zł) Jak eye peta normal to lepiej zestaw czy osbno eye pet i starter pack z movem ?.Słyczałem że w move edition nie da się malować własnych obiektów można na move edition grać z kartą i rysować normalnie z kartka ?? Dzięki z góry .

Edytowane przez michal2428
Odnośnik do komentarza

Pytanko do kogoś kto ma EyePeta.

Ściągnąłem patch umożliwiający sterowanie w grze Movem. Dziwne, że teraz gę uruchamia się z poziomu tegoż patcha. Ale ja o czym innym. Otóż kiedy córka zasiadła do gry pojawiły się problemy. Po pierwsze kiedy wysyłamy raport zdrowia zwierzaka to wyskakuje na ekranie ramka z lewej strony i.... tyle. Nie można jej wyłączyć i pozostaje jedynie reset gry. Druga z kolei sprawa tyczy się karmienia. Chodzi o to, że zwierzak nie może się najeść. Po prostu wkółko je ciastka nie znikają i nie ma temu końca. Jest chyba też problem z rozwojem bo po ćwiczeniach czy rysowaniu badania pokazują, że nasz Pet jest dalej słaby i posiada mało rozwinięty intelekt.

Jeżeli ktoś spotkał się z powyższymi problemami i poradził sobie z nimi, niech podzieli się tą wiedzą a moja córcia będzie wdzięczna.

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza

strasznie dziwne. Ani razu nie spotkalem sie z takim czyms.

Tzn mowisz ze jak dajesz jesc to ciasta caly czas leza na ziemi i nie znikaja cyz jak?

bo ogolnie to on zje tyle ile mu dasz ;)

co do cwiczen to ja zrobilem wszystkie dni na zloto i tyle wystarczylo aby miec wszystko na maxa i sile i intelekt

Odnośnik do komentarza

prosba o pomoc, chcialbym kupic eyepet jako prezent, ale zalezy mi zeby byla to polska wersja, czy kupujac gre w uk, mozna bedzie wybrac w menu lub sciagnac z pss polski jezyk? jak tak to czy to bedzie pelna lokalizacja czy tylko napisy? jak nie to rozumiem ze jedyna opcja to wersja gry z pl? planuje kupic zwykla (nie move edition) wersje z kamera, z gory dzieki za odp

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Gość szpic

jaka plyte masz ?

eyepet czy eyepet move edition?

jak eyepet zwykly to powinienes miec sciagniety patch 1gb

i wtedy odpalaj gre NIE z plyty tylko z tej paczki ktora bedzie na dysku w folderze z demami grami itp

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

mam zwykla edycje, nie move. ale wlacza mi sie gra odrazu i nie chce sie sciagac zaden patch... czy obecny sposob w jaki dziala psn daje juz mozliwosc sciagania patchow? i co zrobic aby zaczal mi go sciagac?

tak patche sie sciagaja bezproblemowo

ale tamten plik chyba sie samemu sciagalo z marketu

Odnośnik do komentarza
Gość szpic

a mozecie sprawdzic czy to sie teraz da zassac? bo update mi sie zaden nie sciaga po wlozeniu plyty nadal..

bez odpalania ps3 moge na 110% powiedziec ze jak dlugo ps store bedzie lezal i kwiczal nie sciagniesz tego pliku ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...