Skocz do zawartości

EyePet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kurczaki :))) Znowu niedokładnie przeczytałam instrukcję. Wszystko się zgadza. Narysowałam zbyt mało rysunków.

Podobała mi się zabawa w ostatnim dniu z lalką. Nawet się uśmiałam :)

 

Wie ktos jak zrobic ostatnie zadanie w drugim dniu, za cholere nie moge zrobic z futrzakiem zdjecia.................... z gory dzieki za pomoc

 

Ja wiem :) Sony zrobiło mały "myk" z opcją wykrywającą uśmiech.

W miejscu krzyżyka ( czyli środek zdjęcia ) uśmiechnij się szeroko. Ja dodałam jeszcze zęby i od razu zadanie zaliczyłam. Przyznam , że też miałam z tym niemały problem na początku :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zadanie z kieliszkami już zliczyłem, więc dzięki z cynk 8) , ale mam nowy problem, a mianowicie zadanie w którym po raz pierwszy muszę narysować robota i rozwalać nim arbuzy (to jest pierwsze zadanie chyba w 10 dniu). Mianowicie chodzi o to, że kiedy biorę do ręki baseballa i robię nim zamach to nie trafiam w arbuzy, które leżą na ziemi, albo trafiam tak, ze latają po całym ekranie, ale się nie rozwalają. Dodatkowo kiedy próbuję rozwalić arbuz, który mój pet ma w pyszczku to też nic nie daje - uderzenie odrzuca zwierzaka z arbuzem może o jeden krok i tyle. Może jakaś mała rada? :D

Odnośnik do komentarza

Zadanie z kieliszkami już zliczyłem, więc dzięki z cynk 8) , ale mam nowy problem, a mianowicie zadanie w którym po raz pierwszy muszę narysować robota i rozwalać nim arbuzy (to jest pierwsze zadanie chyba w 10 dniu). Mianowicie chodzi o to, że kiedy biorę do ręki baseballa i robię nim zamach to nie trafiam w arbuzy, które leżą na ziemi, albo trafiam tak, ze latają po całym ekranie, ale się nie rozwalają. Dodatkowo kiedy próbuję rozwalić arbuz, który mój pet ma w pyszczku to też nic nie daje - uderzenie odrzuca zwierzaka z arbuzem może o jeden krok i tyle. Może jakaś mała rada? :D

 

Musisz przytrzymać klawisz uderzenie i poczekać aż EyePet rzuci arbuza. Jak go wyrzuci puszczasz klawisz robot zaczyna sie kręcić i rozwala arbuz

Odnośnik do komentarza

mam pytanko jak zmusić peta do skakania przez obręcz w zadaniu treser tygrysów?? mój ciągle chce się bawić frisbee i nie wiem jak mam zrobić żeby zaczął skakać. pomóżcie

A gdzie Ty w zadaniu o tygrysach masz frisbee? Przebierasz (malujesz) EP za tygrysa, wybierasz zadanie i podstawiasz mu obręcz odpowiednio do tego jak się ustawia - ważny żeby była ustawiona równo, prostopadle do podestów na które skacze.

 

Jak zrobić dużą bańkę mydlną, aby pet mógł do niej wskoczyć?. Mi wiecznie wychodzą malusieńkie bańki.

No popatrz, a mi jak na złość wychodzi wiekszość dużych :)

Musisz miarowymi ruchami trzepać małpę po głowie (LOL), jak robisz za długie przerwy (lub za szybko) to wychodzą małe bańki, jak robisz to w stałym (dość szybkim) tempie, pompuje wciąż jedną.

Odnośnik do komentarza

Siemka, kolejny raz napotkałem na przeszkodę. A mianowicie jak się gra w tą karciankę, w którą muszę wygrać z moim Petem? Są gdzieś w tej grze napisane instrukcje? Z góry dzięki za help :good:

Rzucacie karty na zmianę. Jak trafią na siebie dwie takie same karty, kto pierwszy położy łapę na kartach, zgarnia pulę. I tak do końca kart...

Odnośnik do komentarza

mam pytanko jak zmusić peta do skakania przez obręcz w zadaniu treser tygrysów?? mój ciągle chce się bawić frisbee i nie wiem jak mam zrobić żeby zaczął skakać. pomóżcie

A gdzie Ty w zadaniu o tygrysach masz frisbee? Przebierasz (malujesz) EP za tygrysa, wybierasz zadanie i podstawiasz mu obręcz odpowiednio do tego jak się ustawia - ważny żeby była ustawiona równo, prostopadle do podestów na które skacze.

napiszcie gdzie znajdę ten zestaw cyrkowy lub jak go odblokować bo ja za chiny ludowe nie mogę tego znaleźć u mnie jedyny zestaw z obręczami jaki się pojawia to ten po stworzeniu robota. ehhh ostatnie zadanie z całego programu jakie mi zostało. help me please

Odnośnik do komentarza

mam pytanko jak zmusić peta do skakania przez obręcz w zadaniu treser tygrysów?? mój ciągle chce się bawić frisbee i nie wiem jak mam zrobić żeby zaczął skakać. pomóżcie

A gdzie Ty w zadaniu o tygrysach masz frisbee? Przebierasz (malujesz) EP za tygrysa, wybierasz zadanie i podstawiasz mu obręcz odpowiednio do tego jak się ustawia - ważny żeby była ustawiona równo, prostopadle do podestów na które skacze.

napiszcie gdzie znajdę ten zestaw cyrkowy lub jak go odblokować bo ja za chiny ludowe nie mogę tego znaleźć u mnie jedyny zestaw z obręczami jaki się pojawia to ten po stworzeniu robota. ehhh ostatnie zadanie z całego programu jakie mi zostało. help me please

 

Nie ma zestawu cyrkowego. Wszystko co trzeba zrobić masz napisane w odpowiedzi Butcher'a. Malujesz EyePeta, wybierasz chyba pierwsze zadanie tego dnia (to gdzie trzeba określoną liczbę razy skoczyć przez obręcz), robisz zdjęcie. I to wszystko.

Odnośnik do komentarza

bylem dzis w centrum handlowym i akurat byla ta akcja z eyepetem.

 

jak dla mnie swietny pomysl i wykonanie rownie dobre :)

Fajnie to wyglada jak sie kolo tv z eyepetem krzata zgraja dzieciakow zapatrzonych w niego :D

I calkiem spore grono starszych ktorzy tez z zaciekawieniem patrzyli na ekran.

 

i dla dzieciakow smycze i bardzo fajne pomaranczowe frotki : D

Odnośnik do komentarza

I o to chodzi - kolejna pomysłowa, udana akcja marketingowa SCEP. Dzieciaki mają interkatywny ubaw na całkiem nowym poziomie (jakiego nie daje gapienie się np. w Cartoon Network) i powód do wiercenia dziury w brzuchu rodzicom o "zwierzaczka". Starzy zaczynają się interesować "co to i po ile?" (zwłaszcza w okolicy Świąt) i coś tam w głowach kiełkuje, co może da owoce - jak nie teraz, to może kiedyś. A i niejednemu ojcu przez głowę przeleci wizja pogrania w FIFĘ czy inne wyścigi - zwłaszcza jak za parę godzin/dni zobaczy to w innym markecie... I tak się to powinno kręcić... :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

wymyslilem zeby kupic 6letniemu bratu eyepeta na swieta

prezent okazal sie trafiony (innych nawet nie rozpakowal XD)

oczywiscie rodzina wielkiie "ooooo jak to mozliwe ?! jak to dziala?!" , co w sumie nie dziwi, bo gra potrafi zaskoczyc, zwlaszcza laika

ogolnie dla dzieciaka to cud miód, wiec niech sie bawi, ja tez pare razy bylem zaskoczony (chociaz tylko trsozke bo ogladalem filmiki;p) , i ogolnie rzeczywiscie fajny bajer

ale przyznam że jednak myalem ze interakcja bedzie troche lepsza, bo odpalanie gierek i robienie konkretnych rzeczy wychodzi fajnie

ale samo takie machanie rekąmi do niego, głaskanie itp (tzn zabawa bez zadnej gry uruchomionej) nie robi jakos wrazenia, tzn nawet dzieciak nie siedzial z nim i nie bawil sie tylko wlaczal gry ktore robią cos konkretnego (np kregle)

chyba wykrywanie ruchow na ekranie pozostawia troche do życzenia i ciezko go pogłaskać itp, a raz np chcielm zeby podskoczyl do zdjęcia i machalem ręką na gorze ekranu a on zaczął kręcic dupą jak do głaskania - okazalo sie ze cień na podłodze go dotykał i uznał to za głaskanie ;p

no i jest tez spora schematycznosc, tak samo jak na wii gdzie w wiekszosci gier nie trzeba wykonywac prawdziwych ruchów tylko mozna je zastąpic lekkim machaniem nadgarstkiem to tutaj nie trzeba robic dokladnie tego "o co chodzi" tylko wystarczy machac bez ładu ręką a to jest uznzawane za np głaskanie albo namydlanie

 

swoja droga 6latek ma spore problemy z operowaniem tą "magioczną kartą" tak zeby byla odpowiadnio skierowana do kamery i poruszała sie w odpwiednią strone, da sie jakos zmienic opcje zeby kamerka pokazywal odbicie lustrzane ktore w takim wypadku jest "bardziej naturlane" dla człowieka? bo teraz ruszajac czyms w prawo widziny na ekranie ze idzie w lewo (pytam bo nie mieszkam z nim i nie mam gry pod ręką wiec nie moge teraz pogrzebac w opcjach)

 

 

btw czy mi sie wydaje czy podczas rysowania samochodu jego predkosc zalezy troche od ilosci kół ? bo wydaje mi sie ze jak narysowalem bryke z 16 kołami to jezdzial szybciej niz taka zwykła :D

Odnośnik do komentarza

zmienił bys zdanie gdyby nie dalo sie padem łazic po opcjach/kierowac samochodem i bys musial machac rękami i męczyc sie z nieprecyzyjnym sterowaniem :P

właśnie w pełni się zgadzam z Grzesiem...zdecydowanie bardziej bym się cieszył i grałoby mi się przyjemniej gdybym akurat w tej produkcji nie używał pada

Odnośnik do komentarza
Gość RejdenForce

Jak zaliczyć zadanie drugie w dniu trzynastym(Zwierzęce rzutki).

Za nic nie umiem tego wykonać nawet na brąz, poprostu zawsze obręcze się odbijają i lecą w góre...proszę o podpowiedz.

Może ktoś pomoże jednak.....?

Odnośnik do komentarza

Crosspost:

 

Ja jestem troszke zawiedziony. Na filmach wyglada to ladnie, ale juz nikt nie pofatygowal sie wspomniec, ze kamera ma maksymalnie (pipi)owa rozdzielczosc. Efekt jest taki, ze ladny zwierzak biega na rozpikselowanym i brzydkim tle. Jesli kogos to kreci, to gratuluje gustu. Druga sprawa to fakt, ze interakcja jest dosyc umowna - kamera czesto nie "lapie" naszych ruchow i generalnie wyglada to dosyc sztucznie. Czesto dochodzi do sytuacji irytujacych, w ktorych walczy sie ze sterowaniem, a nie z trudnoscia samego zadania. Jak dla mnie postep od czasow eye toya jest zaden.

 

Gra nadrabia kilkoma fajnymi opcjami: jest po polsku, cena jest swietna (kamerke zawsze mozna sobie zostawic i sprzedac gre ;)), sporo zadan i (pipi) do zrobienia/odblokowania.

 

Generalnie glowy nie urywa niestety.

Odnośnik do komentarza

proponuje dac lepsze swiatlo.

sprawdzalem gre w 2 miejscach w BARDZo dobrze oswietlonym i normalnie w domu i te piksele bylo tylko widac w tym 2 przypadku

ps.

te wasze piksele jakos nie przeszkadzaja mojej siostrze robic platyne :P

zrobila sobie nawet przerwe w soul caliburze

Odnośnik do komentarza

Crosspost:

 

Ja jestem troszke zawiedziony. Na filmach wyglada to ladnie, ale juz nikt nie pofatygowal sie wspomniec, ze kamera ma maksymalnie (pipi)owa rozdzielczosc. Efekt jest taki, ze ladny zwierzak biega na rozpikselowanym i brzydkim tle. Jesli kogos to kreci, to gratuluje gustu. Druga sprawa to fakt, ze interakcja jest dosyc umowna - kamera czesto nie "lapie" naszych ruchow i generalnie wyglada to dosyc sztucznie. Czesto dochodzi do sytuacji irytujacych, w ktorych walczy sie ze sterowaniem, a nie z trudnoscia samego zadania. Jak dla mnie postep od czasow eye toya jest zaden.

 

Gra nadrabia kilkoma fajnymi opcjami: jest po polsku, cena jest swietna (kamerke zawsze mozna sobie zostawic i sprzedac gre ;)), sporo zadan i (pipi) do zrobienia/odblokowania.

 

Generalnie glowy nie urywa niestety.

w sumie sie zgadzam i czekam na druga czesc

 

czego bym chcial?

-wiekszej interakcji ze zwierzakiem niz glaskanie go, doskakiwanie i odskakiwanie, chcialbym np chwycic go za grzbiet i podniesc, ale raczej sie nie ludze by do tego doszlo

-zeby to bylo bardziej tamagoczi, tj teraz on sie rodzi, karmimy go raz butelka i juz jest dorosly (juz sie nie zmienia) a nasza opieka praktycznie nie ma niego wplywu; niech bedzie tym niemowlakiem przez pare dni, niech ma pare faz posrdnich przed dorosloscia, niech sie spasie, gdy go przekarmimy kilka razy pod rzad i niech bedzie wychudzony gdy go poglodzimy itd, itp

 

platyna zdobyta i jesli nie bedzie jakiegos malego dziecka w poblizu to nie planuje po plytke siegac

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...