Skocz do zawartości

EyePet


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem, ale nie znalazłem, jeżeli jest już taki temat, to poproszę o link.

 

Materiał z gry-onlne

http://www.youtube.com/watch?v=ns4OO5jzczQ&feature=player_embedded

 

Czyli taki projekt Natal na PS3 ;) Kupuje ktoś dla dzieci/młodszego rodzeństwa? Zwłaszcza, że ceny są bardzo atrakcyjne (w ultimie 169 gra plus kamera)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 124
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja lykam odrazu jak sie pojawi na polkach sklepowych. Jezeli cena bedzie taka o jakiej sie mowi to bedzie to naprawde dobry interes. Co ciekawe czekam na EyePet i biore go zamiast Uncharted2 LOL ,ale powodem jest synek maluch ma dopiero 2 latka a w Nintendodogs codziennie gra i sprawia to mu mase frajdy i mysle ze z EyePeta bedzie zadowolony , zona rownierz ;)

Pozdro !

 

ps. kiedy dokladna sklepowa premiera ?

Edytowane przez ajakssx
Odnośnik do komentarza

Jeśli się nie mylę to 23.10.2009 - czyli za trzy dni :)

jeszcze 20 minut temu tez tak myslalem

praktycznie wszedzie w necie widnieje ta data

tylko na polygaamii uparcie twierdza, ze 28.10

przed chwila kupilem PE i tam niestety tez ta pozniejsza data wiec w piatek po pracy moge zrobic rajd po sklepach by wrocic z niczym

za to bardzo wysoka ocena i recka praktycznie same plusy ma

Odnośnik do komentarza

jesli chodzi o mm i ceny to pozwole sobie zacytowac

 

 

jesli ktos jest zainteresowany eyepetem i ma pod reka mm to radze wstrzymac sie z zakupami w necie

podobno sama gra ma tam kosztowac 69zl a w zestawie z kamera 129

 

jest to podejrzanie tanio (zwlaszcza biorac pod uwage ze sama kamera kostuje tam 139) jednak gosc wydawal sie zorientowany w temacie wiec moze sie to sprawdzic

 

 

jesli ktos jest zainteresowany eyepetem i ma pod reka mm to radze wstrzymac sie z zakupami w necie

podobno sama gra ma tam kosztowac 69zl a w zestawie z kamera 129

 

jest to podejrzanie tanio (zwlaszcza biorac pod uwage ze sama kamera kostuje tam 139) jednak gosc wydawal sie zorientowany w temacie wiec moze sie to sprawdzic

Nie jest podejrzane ... taka jest cena zestawu, ja też sciągam z UK tę grę w takiej właśnie cenie.

 

 

Uncharted 2 limitka u mnie w mm za 200 zł jest :) - WARSZAWA

A z tym eyetoy to dobra sprawa, tania kamerka w zestawie, byłem w mm i mogę to potwierdzić

 

 

biorac pod uwage tego newsa

 

Warto również wspomnieć tutaj o EyePecie, który pojawi się u nas 28 października. Będzie on dostępny w dwóch wersjach:

gra, karta i kamera - 169zł

gra i karta - 99zł

 

Gra jest w pełni zlokalizowana. I słusznie.

 

i fakt, ze najtaniej na allegro (bez przesylki) mozna dostac zwierzaczka odpowiednio za 165zl i 90zl

to nadal uwazam, ze ceny o 30zl nizsze w sklepie znanym z wyzszych cen jest podejrzane

 

ps. Incognitos, wersja z UK jest zlokalizowana?

bo ja sie troche pobawie tym wynalazkiem, siostra i dziewczyna tez, ale glownie celuje w dzieci (4 i 5 lat) wiec bez polskiego jezyka ani rusz

Odnośnik do komentarza

Uwierz mi, że gdybym miał miejsce (a sam widzisz że numer napakowany, więc było z tym krucho) to mógłbym napisać i 4 strony. Data premiery - taka jest oficjalna, podana przez SCEP.

 

Śpiewanie? A co chcesz wiedzieć? :)

zgaduje, ze slw zwierzak nie potrafi powtarzac, ale czy jak ja bede spiewal np "jolka, jolka" to on przerobi to na swoje piski czy tez musze melodie za pomoca la la la zapodawac?

i jak dlugich piosenek mozna go nauczyc?

Odnośnik do komentarza

Słów nie przetwarza na piski - najważniejsza jest melodia (coś jak w SingStar, gdzie możesz lalalować czy mruczeć zamiast śpiewać konkretne słowa i też zaliczasz). Oczywiście możesz śpiewać "Jolka, Jolka", ale z odpowiednią intonacją melodyczną - system i tak wyłapie bardziej melodię jaka towarzyszy tym słowom, niż same słowa.

Długość? Kilkanaście sekund. Ważne żeby było czytelnie, z wyraźnymi zmianami linii melodycznych (jeśli są takowe), wtedy EP to fajnie przetwarza na swój głosik. Śpiewanie na 2-3 głosy powoduje zamęt (mikrofon wyłapuje każdego po trochu, który głośniej) i wychodzi kupa.

 

Rewelacyjna jest zabawa w rozbijanie kieliszków głosem - przed głośnikiem (pojawia się na karcie) stoi kieliszek. Zaczynasz piać jakiś dźwięk, system pokazuje czy masz wejść wyżej czy niżej. Jak osiągniesz właściwy ton utrzymujesz go, przyłącza się EP ze swoim piskiem i po kilku sekundach szkło eksploduje :)

Edytowane przez Butcher
Odnośnik do komentarza

Recenzja powinna wyjaśnić wszystko... :whistling:

Jeśli nie czytałeś - masz PS Eye? Warto kupić zestaw choćby dla samej kamery.

Jeśli pytasz o samą grę, to ofkoz - jak zwykle - kwestia gustu. Jeżeli smyranie i zabawy z wirtualnym zwierzakiem nie powodują grymasu obrzydzenia na twej twarzy, a dnia nie rozpczynasz od szklanki krwi na śniadanie i setki fragów w Modern Warfare - to warto. To naturalne rozwinięcie idei EyeToy'a, technicznie i wizualnie godne aktualnej generacji. Nintendogs XXXL, wzbogacone, rozwinięte, bardziej interaktywne i zajmujące. Siostra się też ucieszy :)

Odnośnik do komentarza

Jestem po lekturze recenzji Butchera. Szczerze mnie zachęciłeś Grzegorz do zakupu tej gry :)

Opis jest bardzo czytelny i wyczerpujący. Zdaje się , że chwilowo jesteś pod dużym wrażeniem tego tytułu.

Bardzo zaciekawiło mnie to wszystko z technicznej strony. Obawiam się jedynie o odległość od telewizora :confused:

Coś mi się zdaje że może być z tym problem... Czy mógłbyś napisać mi coś więcej na ten temat?

Trochę się rozczarowałam ilością światła w pomieszczeniu , bo bardzo nie lubię zbyt dużej jego ilości podczas grania.Tutaj będę musiała zrobić wyjątek. Wiem jak funkcjonuje kamerka i faktycznie gdy jest ciemniej , to działa dużo gorzej.

 

Przesunęli datę premiery o tydzień :/ Oto pOlska właśnie...

Odnośnik do komentarza

Ano powiem szczerze, że byłem i wciąż jestem pod wrażeniem EyePeta. Ta gra rozwija się we wspaniały sposób, małymi kroczkami odkrywając przed nami coraz ciekawsze zabawy, coraz więcej możliwości interakcji, coraz bardziej zaawansowane pomysły - a przecież całość opiera się na prostej zasadzie, że to MY mamy się z nim bawić, swoimi rękami, przedmiotami. Gdyby się więc uprzeć, możnaby stwierdzić, że ten cały Program szkoleniowy to jedynie dodatek do samego pomysłu wirtualnego zwierzaka :)

Inna sprawa, że smyranie, usypianie, gonitwy po ekranie, uczenie skoków do wyciągniętej ręki, zabawy z realnymi przedmiotami, karmienie czy mycie bawi przez kilka godzin - więc jakiś Program był niezbędny, żeby ideę rozwinąć. A do tego jesteśmy nagradzani praktycznie na każdym kroku - a kto tego nie lubi? :)

Odległości od TV się nie bój - napisałem o dużej przestrzeni jako możliwości posiadania dużego terenu do zabawy. Równie dobrze może to być blat biurka metr na metr - wszystko jest kwestią ustawienia (pochylenia) kamery. Zwierzak chodzi po wirtualnym terenie - ważne aby kamera widziała kartę na płaskiej powierzchni, nasze ręce, przedmioty, itd.

Ze światłem też do końca nie jest tak źle (nie było miejsca aby to szerzej opisać w recenzji), gra funkcjonuje jak gdyby w dwóch płaszczyznach: nasza kooperacja z kamerą/EP (rysowanie, zabawy rękami, wszystko co dotyczy karty) oraz gry z udziałem wirtualnych zabawek. Jeżeli przejdziesz program i odkryjesz akcesoria, zabawki, to kamera niejako w wielu zabawach jest zbędna. Zabawki wybierasz z holograficznego menu (i tu kamera musi widzieć kartę) ale można je też wybrać padem z menu gry. Sama zabawa nie wymaga niejako kamery czy super światła, jeśli nie dotyczy naszej bezpośredniej interakcji. Na ekranie pojawia się np. bieżnia, samolot czy robot (tworzone wcześniej rysunki są zapisane w grze, nie musimy rysować nowych jeśli nie chcemy) i nasz EP bawi się z nimi, co kontrolujemy padem. Ogólnie mówiąc, EP nie wymaga nic więcej od warunków niż EToy swego czasu.

Odnośnik do komentarza

Zastanawia mnie tylko jak bardzo Eye-Pet jest rozbudowany i na jak dlugo dostarczy dobrej zabawy, zeby sie nie okazalo, ze "gra" jest fajna, ale po chwili staje sie bardzo monotonna i nudna.

 

Pewnie niebawem na PSN pokaze sie pelno platnych dodatkow typu ubranka, nowa karma dla PET'a i inne bajery. :)

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy czego oczekujesz od gier i jak je przechodzisz.

Jeżeli 10 godzin Uncharted wydaje Ci się OK, to wypełnienie każdego punktu Programu w EyePet zajmie Ci tyle spokojnie. Jeżeli ambitnie będziesz chciał wycisnąć platynę, odkryć wszystkie sekrety i zdobyć złoto w każdej konkurencji, dorzuć drugie tyle. Wystarczy? :)

Od PSN oczekuję bardziej właśnie nowych zabawek, wyzwań, zadań niż ubranek - tego jest w cholerę już w samej grze. Rozmaite żarcie sam sobie tworzysz, chociaż jakieś urozmaicenie od ciastek by się przydało... :)

Odnośnik do komentarza

pierwsze dodatki

 

Add-On Game Content

EyePet

Wild West Styling Pack (?2.39/?2.99)

Lucky Dip Pack 1 (free)

 

oraz

 

Dynamic Themes

 

(animated themes)

EyePet Dynamic Theme (?1.59/?1.99)

Ratchet & Clank: A Crack in Time Dynamic Theme (?1.59/?1.99)

 

(ktos cos mowil?)

 

 

zaraz dzwonie do mm czy aby przypadkiem sytuacja z u2 nie powtorzyla sie i tym razem

Odnośnik do komentarza

Oczywiście :]

Kupowałem po godz. 19.30 - EyePet leżał sobie na środku ekranu i słodko spał, oddychając, ruszajac noskiem przez sen, itp. W tle gwiaździste niebo, co jakiś czas przez ekran przelatuje spadająca gwiazda. Zakładam, że w godzinach "dziennych" hasa po ekranie, ale nie sprawdzałem jeszcze. Theme dla fanów raczej, więc poczekajcie na premierę gry - chyba, że podoba się Wam sam zwierzak, to warto. LBP jest bardziej "dynamiczne", nawet w nocy.

 

Z pobraniem darmowego pakietu poczekajcie, aby pobrać z poziomu gry - jest trofeum za to. Paczka zawiera 6 losowych gadżetów ciuchowych, tylko jest jeden zonk. Za cholerę nie wiem, co zawierała i gdzie szukać jej zawartości - bo wątpię, aby dorzucali je do listy 200 itemów dostępnych za postępy w grze. Zresztą nie wyczaiłem tam nic nowego (chyba że już się sam pogubiłem w tym natłoku fatałaszków ;).

Pakiet kowbojski za dychę imo nie ma sensu - gra oferuje tony ciekawszych ciuchów za free. Chyba, że ktoś chce się wyróżnić przed innymi (co sugeruje opis w PSS) - tylko jak, skoro fotek nigdzie (poza XMB) nie wrzucamy? Chyba że SCEE planuje jakąś społeczność czy dedykowany serwis...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...